• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 26, 2019 1:07 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 Jak být za dobře s bandity 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Jak být za dobře s bandity
Zdravím, měl bych otázku jak být za dobře s bandity. Pracně se mi podařilo najít všechny flash disky s modifikacemi pro SEVA oblek, který zatím ještě nemám a řeším následující problém.
Na Smetišti jsem nedělal pro Stalkery ani Bandity téměř žádné úkoly a zkoušel jsem si Bandity nenasrat.
Teď jsem prošel podzemím u Agro... a bohužel při odchodu z podzemí se jinak než zabitím několika banditů nedostanu, musím je vystřílet abych vůbec vylezl ven a zároveň si od nich z bedny beru skříňku od člena povinnosti.

Lze si vůbec nějak udržet bandity jako neutrály popř. do doby, kdy bych jejich mechanika využil ke zlepšení SEVA obleku?

Díky za každou radu.

Uto Máj 05, 2009 8:32 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Jak být za dobře s bandity
Jako neutrály je jde mít, v podstatě i v Agropromu jsem po nich střílet nemusel. Stačí se dostat na smetiště, ať už štěstím (samotáři co obsadí jeden ze vstupů z Kordonu) a nebo přes údolí - pak si u nich můžeš nechat vylepšit adekvátní věci a samotní na tebe nebudou útočit (jenom u přechodů do lokací). Zpřátelit si je bez přístupu k nim nemůžeš, protože na to je u nich moc málo úkolů a nejde si tak zlepšit oblibu.

Uto Máj 05, 2009 8:37 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
No, myslím, že se s tím počítá a tak jich pár klidně vyvraždit můžeš. Kdyby to pak bylo nahlé, tak pro ně můžeš poplnit pár úkolů, který ti nikoho neznepřátelí (takové ty debilní-dones dvě flašky vodky apod.).

Uto Máj 05, 2009 8:41 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zkusím, přišlo mi s posledním patchem 1.5.08, že je ve hře míň vedlejších questů.
Pokusím se asi někde sehnat SEVU ještě před odchodem do Agro podzemí. Ve chvíli, kdy mi technik bandita poslouží, nebudu pak už muset řešit nějaké problémy s ohleduplností k desperátům :c)

Uto Máj 05, 2009 8:47 pm
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Já to stejně sprostě proběhl, taky to můžeš zkusit, pálit po tobě budou jen ti banditi, kterým utečeš a zas tak dobrou mušku nemají, za chvili je setřeseš bez ztráty kytičky, pokud jsi zvládl kulomet, tak tohle je brnkačka:)

Uto Máj 05, 2009 8:51 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
dobrej tip, zkusím je proběhnout a uvidíme. dík

Uto Máj 05, 2009 9:37 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nepomáhá náhodou ta banditská bunda, která je k mání u překupníka?? Já jsem jí chtěl ozkoušet, ale měl jsem strach že mě oddělaj stalkeři :D

Str Júl 01, 2009 5:14 pm
Profil WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Hele, brzdi :D Na tohle sou v GSC moc chytrý :D , a ani to nechtěj(jak sis mohl přečíst v datyho přeloženým rozhovoru, kde ředitel GSC píše, že nechce žádnýho Thiefa nebo Hitmana.) Nic takovýho nejni. Mohl bys přijít ke svoboďákovi třeba v triku s nápisem "Stop anarchy" a stejně ti řekne jenom: "Co potřebuješ?" a ještě nevhodně nadabovaně :wink:

That is not traditional fire.

Str Júl 01, 2009 6:37 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
a aj keby na niektorych oblekoch je na ruke taka paska a ta by ta prezradila ja som ju mal na vsetkych oblekoch co som dostal a mal (videl som ju ked ma zabili)

P.S.:neda sa tam nejako zmenit typ kamery ako SoCh?ze sa vidim zvrchu a tak

Štv Aug 06, 2009 7:52 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť