• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Aug 24, 2019 12:44 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
 Od frakce k frakci 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Od frakce k frakci
Když se přidám k povinosti můžu pak odejít a přidat se ke svobodě?
A jak na to???

Uto Jan 27, 2009 10:43 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Normálně se zeptáš, zda by jsi se nemohl přidat ke svobodným stalkerům a potom jít k frakci, ktekteré chceš...

Uto Jan 27, 2009 10:40 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Od Povinnosti ke Svobodě aneb cesta do pekel... ale frakce se střídat dají... např já byl u CS pak jsem šel k neutrálům a teď jsem u Povinnosti... ovšem když jsem se k nim přidal, z přátel ze Svobody jsou nepřátelé....

Uto Feb 24, 2009 5:12 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No pridat k jinym se muzes ale pokud si byl treba ve svobode a s nima si vystrilel par z povinnosti tak uz s k nim nepridas

Pia Mar 20, 2009 9:00 am
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Možná by to šlo udělat tak, že od povinnosti by jsi se přidal zpátky k neutrálům, tím si zpřátelil svobodu a potom se přidal ke svobodě, ale nezkoušel jsem to tak nevim.

Pia Mar 20, 2009 11:07 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jasne takhle se to da ale nesmis pozabijet moc tech proti kterym zrovna jsi.Pokud se jen pridas k jedne ze stran a nebudes se ucastnit tazeni proti tem druhym pak se muzes pres neutrali vratit treba k protistrane

Pia Mar 20, 2009 12:52 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať odměna
mám takový, dotaz, vždy jsem hrál za samotáře, chtěl jsem zkusit si zahrát za nějakou frakci, přidal jsem se k stalkerům, dostal jsem detektor atd. a pak jsem dostal úkol zničit bandity v depu, vystřílel jsem je, Valerián šťastně vykřikoval, šel jsem si zpátky pro odměnu, Valerián mi nic nedal, obchodník 1000, ten oblek SEVA a artefakt co má být za dokončení mise za stalkery mi nedaly, zato v depu jsou banditi stále, již jsem je cca.6 pobil, je to bug, nebo dělám něco blbě? diky za radu

Uto Mar 24, 2009 7:33 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No kdyz jdes vymlatit Depo tak musis hlavne jit spolecne stema stalkerama aby kdyz to tam vsechno vystrilis se tam stalkeri usadili,dokonce tam budou mit sveho pruvodce lokacema.Pokud Depo vystrilis sam a stalkeri se tam neusadi tak ti tam zacnou postupne banditi pribejvat.

Uto Mar 24, 2009 10:30 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: odměna
radek píše:
mám takový, dotaz, vždy jsem hrál za samotáře, chtěl jsem zkusit si zahrát za nějakou frakci, přidal jsem se k stalkerům, dostal jsem detektor atd. a pak jsem dostal úkol zničit bandity v depu, vystřílel jsem je, Valerián šťastně vykřikoval, šel jsem si zpátky pro odměnu, Valerián mi nic nedal, obchodník 1000, ten oblek SEVA a artefakt co má být za dokončení mise za stalkery mi nedaly, zato v depu jsou banditi stále, již jsem je cca.6 pobil, je to bug, nebo dělám něco blbě? diky za radu

Musis prvne dobit pristopove cesty na Smetak a pak se na Bandyty muzes bezhlavepohlave pustit

Uto Mar 24, 2009 11:09 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Presne tak musis ten ukol (zlikvidovat bandity v depu) mit aktivovanej a ten bys nemel dostat driv nez dobudes pristupove cesty.A hlavne musis videt na mape ze ty stalkeri jdou s tebou tak aby se v tom depu mohli usadit.Pak si teprve muzes jit pro odmenu.Jedmu tzv. odmnenu si muzes vyzvednout hned v depu tam co byl obchodnik tak naproti jsou zamřížované dveře,tak ty otevri a v bedne na tebe cekaji dva artefakty

Uto Mar 24, 2009 11:48 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať depo
Díky všem za radu, přesto se mi nepodařilo, mám aktivní úkol Depo, banditi jen tam a před depem, vždy do lokace smetiště postupně šly dvě skupiny, doprovázel jsem je, teda tu první a pak druhou a každá se usadila jinde než v depu, došli jak je ten kopec vedle depa, jedna zpředu směrem k vstupu do rudý les a druhá na opačné straně kopce, zkoušel jsem to snad 10 - 12 x.Vždy, čekal jsem jestli nedorazí další skupina, nejdéle cca. hodinu, v PDA mám označeno že banditů je 0, nikdo nic.

Str Mar 25, 2009 7:49 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: depo
radek píše:
Díky všem za radu, přesto se mi nepodařilo, mám aktivní úkol Depo, banditi jen tam a před depem, vždy do lokace smetiště postupně šly dvě skupiny, doprovázel jsem je, teda tu první a pak druhou a každá se usadila jinde než v depu, došli jak je ten kopec vedle depa, jedna zpředu směrem k vstupu do rudý les a druhá na opačné straně kopce, zkoušel jsem to snad 10 - 12 x.Vždy, čekal jsem jestli nedorazí další skupina, nejdéle cca. hodinu, v PDA mám označeno že banditů je 0, nikdo nic.

No, nevik jak jinde. Ale ja su vzdycky vybil Depo oupa sam a odmenu jsem za to dostal...

Pia Mar 27, 2009 4:35 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť