• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Aug 23, 2019 4:12 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ] 
 odměny 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať odměny
Jelikož je válka frakcí docela hodně zabugovaná = dotáhnout to za nějakou frakci k "likvidaci" jiné není žádná sranda a nikde jinde jsem to tu všechno nenašel. Navrhuju nějak přehledně sepsat odměny ve válce frakcí. Myslím, že modifikace na to nemají vliv, ale patch 1.5.0.5. ano.

Zkusím začít, ale je to po paměti.

STALKEŘI: "přidání se" - detektor Bear, 5x antirad "likvidace Banditů" - bublina, SEVA, detektor Veres(Veles), cca 10000RU

BANDITI: "přidání se" - 20000RU, 9x RDG-5, 5x FR-1 "likvidace Stalkerů" - ??????

POVINNOST: "přidání se" - mod. AN-94, normál vesta, "likvidace Svobody" - PK, vesta Pov.

SVOBODA: "přidání se" - ?????? "likvidace Povinnosti" - Dragunov

Jinak jsem si všiml zajímavé věci. Po přidání se k Banditům nejsou nepřátelští jen Stalkeři, ale i Povinnost, Svoboda je neutrální a Renegáti se změní ze zarytých nepřátel na dvoučárkové kámoše.

Naposledy upravil Jarda dňa Sob Nov 22, 2008 11:46 am, celkovo upravené 1

Pia Nov 21, 2008 9:53 pm
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak u povinnosti jsem někdy dostal abakan a někdy grozu...u svobody po přidání se je upgraded Sig550, munice, optika susat a myslim oblek vítr svobody

Pia Nov 21, 2008 10:15 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
svoboda:
přidání - Sig 550 vylepšením na montáž optiky,SUSAT a oblek Vítr Svobody
likvidace Povinnosti - Dragunov ,Žlutý Exoskeleton (II. Generace),cca 20k rublů atd

po přidání k povinnosti se vám znepřátelí jak Svoboda tak banditi

frakce
Stalkeři .....velmi jednoduchá válka frakcí (jak dloho vám trvá zabít cca 15-20 banditů s pistolkama a brokovnicema ?) ,dost dobrá odměna , po splnění (pokud jste je samy nenapadly) se stále můžete přidat ke Svobodě či Povinnosti
Svoboda ....nejtěžší válka frakcí ,nejlepší odměny
Povinnost .... válka frakcí je většinou velmi rychlá (než si v hlavní základně nakoupíte výbavu tak už jsou v temném údolí a stačí vystřílet pár svobodáků na základně ) , znepřátelíte si jak Svobodu tak Bandity
Banditi .... hardcore záležitost , po přidání už v zoně moc přátel nenajdeš

u svobody je problém že jejich patroly zlikviduje prakticky cokoliv .....takže když dobijete nějaké postavení není problém čekat třeba hodinu než přijdou posily (pokud se vůbec někdo rozhodne že tam půjde) takže to chce pevné nervy a nejprv vystřílet všechny nepřátelská stanoviště na Smetišti
Za Povinnost jsem podle statistik zastřelil 30 lidí a 10 mutantů než jsem zlikvidoval základnu Svobody
Za Svobodu to bylo asi 400 lidí (díky bohu za Dragunov) a 100 mutantů

Sob Nov 22, 2008 10:38 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Co jsem tak koukal, tak je možné se po přidání k Banditům přidat i ke Svobodě a to i přes to že po sobě šijou na potkání.

Sob Nov 22, 2008 11:50 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahoj
Hraju za samotare zlikvidoval sem zakladnu banditu dostal sem odmenu pak sem sel do agropromu zatopil sem ho a ani si banditi tu zakladnu zase obsadili a leze jich z ni jak ........... . a zas mam ukol to dobyt.Mam dve otazky:1.az to znova dobiju dostanu zase seva a penize??
2.jdou vubec zlikvidovat??(banditi)

Ned Jan 18, 2009 3:32 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
*Stalker* píše:
Ahoj
Hraju za samotare zlikvidoval sem zakladnu banditu dostal sem odmenu pak sem sel do agropromu zatopil sem ho a ani si banditi tu zakladnu zase obsadili a leze jich z ni jak ........... . a zas mam ukol to dobyt.Mam dve otazky:1.az to znova dobiju dostanu zase seva a penize??

Za 1. NIE
Za 2. NIE
Aspoň ja som nedostal znova odmenu sevu a artefakt ale len par po......ch rublov.

Ned Jan 18, 2009 4:07 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hm tak Banditi sou nesmrtelna frakce hm to maj dobry:DTak ja je jeste parkrat znicim je to docela sranda:D

Ned Jan 18, 2009 4:33 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
můžu mít malý dotaz ? :lol: vylepšený oblek Clear sky dostanu za vyčištění odpadlíků ?

Ned Jan 18, 2009 7:17 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nn po dobiti jejich hlavni zakladny dostanes oblek CS ale nevylepseny
ale dobrej oblek dostanes v agropromupokud pomuzes stalkerum s Upirem a zombiema pak ti daj vylepseny oblek ten vychod slunce ten je dobrej:D

Ned Jan 18, 2009 7:19 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
*Stalker* píše:
nn po dobiti jejich hlavni zakladny dostanes oblek CS ale nevylepseny
ale dobrej oblek dostanes v agropromupokud pomuzes stalkerum s Upirem a zombiema pak ti daj vylepseny oblek ten vychod slunce ten je dobrej:D

ten sem dostal, když sem pomohl stalkeru tam v tech zelenejch močálech...když na ně útočili banditi (těsně před přechodem do Jantaru).

Ned Jan 18, 2009 7:33 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj to je on ja jsem je jen branil pre tema zrudama bandity sem predtim vybil.

Ned Jan 18, 2009 8:22 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: odměny
No a za worky pro bandity dostanete moji vysnenou g36 a bulldog granatomet. Jakoze ja ty parchanty nemam rad, tak kvuli odmene to za to stoji. A pak se muzu jeste bit za svobodu.

Pia Apr 24, 2009 2:13 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
*Stalker* píše:
Ahoj

Jde - ale je to věcí náhody. Povedlo se mi to zatím pouze dvakrát - prostě přijdou stalkeři a nalezou do depa a je po banditech. Takhle to šlo na verzi 1505.
Ale jak říkám někdy jo někdy ne.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pia Apr 24, 2009 7:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
Střelec píše:
tak u povinnosti jsem někdy dostal abakan a někdy grozu...u svobody po přidání se je upgraded Sig550, munice, optika susat a myslim oblek vítr svobody

To neni vitr ale "Strážce" svobody

Pia Júl 03, 2009 4:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: odměny
Zdravím po delši době,mám jeden dotaz,co se skrýva v základně povinosti??Dobil jsem ji za Svobodu a zapomněl jsem ji prohledat.Např u Banditu v dep byly dva super artefakty,takže jestli mate někdo prohledáno dejte vědět jestli to stoji za to.Dik Hanz

Sob Sep 01, 2012 8:11 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 15 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť