• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 26, 2019 2:29 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Tá vojna frakcií aj funguje ? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Tá vojna frakcií aj funguje ?
Podľa mňa bol CS urobený pre dve skupiny hráčov....1. tí ktorí chcú nasledovať akože "príbeh"
2. a tí, ktorých baví donekonečna strieľať druhú frakciu....
Tak keď mi po vybití agropomu za slobodu a "odbehnutí do Jantaru splniť "príbehovú" úlohu a po návrate do temného údolia mi Čechov oznámil, že povinnosť priletela na vrtuľníkoch a vystrieľala celý agropom a teraz nás zase ohrozujú, tak to bolo na mňa veľa.... tak som sa vydal pomaly smerom k agropomu a Čechov mi začal hlásiť, že zas máme všetky cesty dobyté a ideme na agropom, to už som nemohol prehltnúť ani rozdýchať....

Asi nejaký bug, alebo nekonečná vojna frakcií...má niekto podobné skúsenosti _???

Uto Okt 14, 2008 6:14 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
kazdemu to tak robi..proste to tam vsetko vystrielas, ale aj tak sa vzdy par vojakov respawnne...v kazdej frakcii ktoru by si skusil znicit

Uto Okt 14, 2008 7:26 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Brunyi píše:
kazdemu to tak robi..proste to tam vsetko vystrielas, ale aj tak sa vzdy par vojakov respawnne...v kazdej frakcii ktoru by si skusil znicit

Myslel som si....skôr som čakal od GSC vačsí vplyv vojny frakcií na samotný príbeh, poprípade rôzne úlohy a konce pre rôzne frakcie...napr. pre Duty - zničiť slobodu, nielen napr. nielen v temnom udoli, ale aj v celej zone, teda urobit nieco ako lov na frakciu, a co ja viem, znicit monolit a samotnu zonu.... ale to by som chcel asi veľa :( :(

Uto Okt 14, 2008 7:53 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no hej to by si chcel sak len keby maju opravit povodne chyby tak maju roboty do konca sveta a nie to este nieco taketo tam pridavat :D

Uto Okt 14, 2008 8:06 pm
Profil ICQ
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zničit monolit? Hmm ti kteří by se chtěli dostat k jejich základně (Pripjat) by se k nim spíš nedobrovoně přidali (psi emise).

No mě by se spíš líbilo kdyby jsme mohli být svědky "stěhování frakcí" - Svoboda dobyje základnu v armádních skladech a přesune se tam, banditi toho využijí a vytvoří si v temném údolí z opuštěné základny svobody novou základnu. Povinnost by začala znovu dobývat bar ( jsou v něm mutati) a armáda by se přesunula do agropromu. Nakonec by vše zase poničila ta velká emise co je na konci hry a ty cesty které byly teď přístupné se znepřístupní (např. Smetiště- Rudý les, Agroprom - Jantar) a všechno bude tak jak v Soch. :wink:

Uto Okt 14, 2008 8:09 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Snork z Jantaru píše:
Zničit monolit? Hmm ti kteří by se chtěli dostat k jejich základně (Pripjat) by se k nim spíš nedobrovoně přidali (psi emise).

No mě by se spíš líbilo kdyby jsme mohli být svědky "stěhování frakcí" - Svoboda dobyje základnu v armádních skladech a přesune se tam, banditi toho využijí a vytvoří si v temném údolí z opuštěné základny svobody novou základnu. Povinnost by začala znovu dobývat bar ( jsou v něm mutati) a armáda by se přesunula do agropromu. Nakonec by vše zase poničila ta velká emise co je na konci hry a ty cesty které byly teď přístupné se znepřístupní (např. Smetiště- Rudý les, Agroprom - Jantar) a všechno bude tak jak v Soch. :wink:

Asi by si tiez chcel vela ako ja :wink: nevadi, mozno trojka alebo skor "Chernobyl Quake"

Uto Okt 14, 2008 8:40 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nahodov sa mi stalo nieco taketo. ked som hral za stalkerov tak som banditov nie a nie vykinozit vzdy sam a boli zniceny do posledneho ale nebol nikto kto by to depo udrzal a ked som prestupil k slobode a dobijal pristup k agropromu tak zrazu tam nabehlo asi 20 stalkerov a ked som im pomohol dobit depo tak potom sa tam uz usadili a banditi boli out (skupiny frakce 0) a uz sa nespavnly

Str Okt 15, 2008 1:26 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasomjano píše:
nahodov sa mi stalo nieco taketo. ked som hral za stalkerov tak som banditov nie a nie vykinozit vzdy sam a boli zniceny do posledneho ale nebol nikto kto by to depo udrzal a ked som prestupil k slobode a dobijal pristup k agropromu tak zrazu tam nabehlo asi 20 stalkerov a ked som im pomohol dobit depo tak potom sa tam uz usadili a banditi boli out (skupiny frakce 0) a uz sa nespavnly

Zeby bug? Alebo vazne dobytie funkcie....

Str Okt 15, 2008 5:02 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
mozno bug ale odvtedy tam uz banditi neboli

Str Okt 15, 2008 7:50 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať habl
Podle me to je tak celkem dobre ze je to donekonecna :) Si vemte ze kdyby svoboda porazila uz v clear sky povinnost (myslim totalni anihilaci),tak by v SoCH nemohli byt,ze :)

Pon Okt 27, 2008 3:56 pm
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo no takže se mezi sebou rok mlátli a pak si řekli hmmm takhle už to vyhovuje a nastal klid.

Pon Okt 27, 2008 8:47 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
prosim poradte nekdo,jak se da opustit frakce?vstoupil sem k samotarum ale chci ke svobode a nevim jak jak ted pryc...

Pia Nov 14, 2008 10:52 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
...IN...DARK... píše:
prosim poradte nekdo,jak se da opustit frakce?vstoupil sem k samotarum ale chci ke svobode a nevim jak jak ted pryc...

Musiš plnit linii hry ,až splníš ukol v podzemí Agropromu tak se budes moci přidat ke SVobodě,jinak to nejde...

Pia Nov 14, 2008 11:35 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo takhle! Diky moc :D

Ned Nov 16, 2008 11:04 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
věřil jsem že půjde jednu frakci zlikvidovat totálně .... hrál jsem za povinnost a postupně porazil svobodu...jaké bylo moje překvapení , když po návratu do temného údolí povinnost ovládala jen jednu budovu a v klídku byla obsazená jednotkami svobody v podstatě v plném množství....co je to za hovadinu nepochopím , třeba kdyby svoboda ovládla ten statek a starou továrnu nad X-18 , to by bylo ještě ke skousnutí.....no prostě válka frakcí je trapárna.....a to nemluvím o smetišti a banditech

Uto Nov 25, 2008 12:50 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť