• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Aug 10, 2022 10:03 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 391 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Ďalší
 Dojmy.. 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Dojmy..
No reknu vam, ma to svy +/- asi jako kazdy hra, otazka je ceho je vic.
Modely zbrani jsou naprosto stejne jako ty puvodny, ovsem zvuky uz ne. Hra je zajimava uz v tom ze se v ni neustale bojuje, jak proti frakcim tak proti mutantum. Co me prekvapilo byla noc, takovou tmu jsem jeste nevidel, opravdu ani baterka vam nepomuze, uvidite kulovy :D Ovsem vsechny neduhy prvniho stalkera zustaly, hromada bugu, zbrane ktere nezabiji, navic snima ani nic netrefite, zatim nevim jak je to s temy upravami zbrani, tak daleko nejsem. Projit garbage je celkem narocny, vsude jsou nesmrtelni banditi, na kazdeho je treba spousta munice, opravdu nekecam, zbrane jsou silene slabe. Hledani artefaktu je celkem stranda, ale je dobre mit sebou hafo lekarnicek, uz proto, ze artefakty jsou z 95% v centru anomalii, takze vetsinou dostane, na druhou stranu jejich cena je vysoka a daji se velmi dobre prodat. Hra zatim sem tam spadne, absence patchu je videt a autori se ocividne nepoucili. Graficke efekty nevypadaji spatne, jsou o neco lepsi hlavne co se tyka svetelnych efektu. Zatim jsem byl pouze v jedne nove lokaci a tou jsou ty baziny, co jste asi hrali v demu, podle mapy vypada ze nove lokace jsou celkem rozsahle. No a kdyz uz jsme u te mapy, inventar je daleko lepsi nez byl stejne jako mapa, na mape najdete opravdu vsechno, dokonce i nepratele, nevidite jednotlive ale skupiny nepratel. Hru mam samozhrejme rusky takze tomu nijak zvlast nerozumim, tudiz o pribehu vam nic nereknu coz si myslim ze kazdy oceni :)

Štv Aug 28, 2008 1:54 pm
Profil ICQ
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Smetiště bylo náhodou perfektní kvůli obtížnosti, a já jsem tam měl brutální nedostatek lékárniček :twisted: Teď jsem v základně svobody

Štv Aug 28, 2008 2:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Střelec píše:
Smetiště bylo náhodou perfektní kvůli obtížnosti, a já jsem tam měl brutální nedostatek lékárniček :twisted: Teď jsem v základně svobody
Tak ono to nebude dlouho trvat a cela hra bude zase modovana ze jo, ale zatim co se tyka zbrani, presnost, ucinost tak je to tragedie.

btw: hehe vsimly ste si ze pokud dropnete tu ZML300 ci jak je to tam, proste tu zbran podobnou M4 ta ze ma tlumic? :D a pritom ho nema:D

Štv Aug 28, 2008 2:58 pm
Profil ICQ
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
SPOILER!

Tak jsem se vrátil z podzemí v agropromu, bylo to parádní :wink: Když běžíte chodbou k žebříku, a po stranách na vás vybíhaj snorci, potom otočíte kolem a vydíte jak tarbíci začínaj zdrhat a spustí se odpočet minuty za kterou musíte uzdrhnout, paráda :)

Naposledy upravil Střelec dňa Pia Aug 29, 2008 10:29 am, celkovo upravené 1

Pia Aug 29, 2008 9:59 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Střelec píše:
Tak jsem se vrátil z podzemí v agropromu, bylo to parádní :wink: Když běžíte chodbou k žebříku, a po stranách na vás vybíhaj snorci, potom otočíte kolem a vydíte jak tarbíci začínaj zdrhat a spustí se odpočet minuty za kterou musíte uzdrhnout, paráda :)

no ja ted jedu odznova, kdyz patchnes hru tak savy jsou uncompatible, takze smula, ale stejne si to zahraju vickrat odznova, jelikoz preci jen, ceska verze bude ceska verze. Kdyz jsem videl ty ukazky dabingu tak by to mohlo byt cool, pokud se jim to povede.

Pia Aug 29, 2008 10:08 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
prosím zamkněte to, nebo se dozvím všechno a to pak už CS nemusím ani hrát :cry:

Pia Aug 29, 2008 10:19 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Souhlas-zamkněte to,nebo sem nepište konkrétní situace ze hry.Kazíte nám překvapení.

Pia Aug 29, 2008 10:27 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re
Ja som tiez za zamknutie,o hre je najlepsie zacat pisat,az ked vyjde ceska verzia hry. :wink:

Pia Aug 29, 2008 11:04 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak to jednoduše nečtěte. :wink:

Pia Aug 29, 2008 11:33 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tobě snad nevadí že ti tu vyžvaní celý bříbech. nebo patříš mezi ty co jsou tak netrpělivý a už si to musli stahnout, protože by to těch 16 dní 11 hodin a 12 minut nevydrželi

Pia Aug 29, 2008 11:48 am
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Preboha ,,zamknite to!"
Ehm, keď vás to pohoršuje, tak to nečítajte
Veľmi mi to pripomína situáciu, keď San Andreas uniklo týždeň pred vydaním a jeden nemenovaný človek sa v jednej nemenovanej diskusie pohoršoval, že niekto spoileroval, že Carl Johnson je černoch :roll:

Pia Aug 29, 2008 11:49 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
sonny píše:
tobě snad nevadí že ti tu vyžvaní celý bříbech. nebo patříš mezi ty co jsou tak netrpělivý a už si to musli stahnout, protože by to těch 16 dní 11 hodin a 12 minut nevydrželi

Tak z příběhu nic nevím, vím jenom, že v Agropromu tam vyběhnou snorkové .... takže mi to nevadí a pokud to někomu vadí tak to prostě nečtěte.

Pia Aug 29, 2008 11:56 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no jo, alezačne to snorkama a nakonec se dozvíš jak celá hra končí.
no ale to je jedno :roll:

Pia Aug 29, 2008 11:57 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
sonny píše:
no jo, alezačne to snorkama a nakonec se dozvíš jak celá hra končí.
no ale to je jedno :roll:

Tak znova: Proč to čteš, když tě to sere? Někdo to "TŘEBA" chce vědět, tak proč by se to mělo zamknout? Je Logické, že když někdo nechce vidět a nemusí to vidět tak do toho neleze.

Pia Aug 29, 2008 12:05 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja vubec nechapu jak to muzete hrat rusky.. takto sami sebe okradat o pribeh a potom to hrat znova cesky, nepochopim :roll:

Pia Aug 29, 2008 12:32 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 391 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť