• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Máj 28, 2020 3:38 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Zlikviduj vojakov pri sýpke - Problém 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Zlikviduj vojakov pri sýpke - Problém
Pokecal som s Kovalskim, a chcel som sa vrhnúť na armádu, samozrejme nikde nič, armádu som našiel iba na ich základni, preistotu som to tam vystrielal, potom na tej malej základni pri prvom moste, pod ktorým sa schováva vojak, a ešte pri prechode na smetisko, každého som vystrielal, prehľadal, skúsil zase pokecať s Kovalskim, nič. Ani v PDAčku nemám žiadny quest, má to tak byť ?? (myslím že je to posledný príbehový quest zo začiatku v Kordone)

Ned Mar 30, 2014 12:26 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Zlikviduj vojakov pri sýpke - Problém
S Chaleckim, ne Kovalskim (ten byl až v Call of Pripyat). Hned po první návštěvě Kordonu se musíš dostat k Sidorovičovi a vzít od něj úkol s nalezením skříňky s kořistí. Pak musíš zamířit na základnu neutrálů za železničním mostem, promluvit si s Valeriánem (stalkeři ti sami řeknou, že na tebe už čekali) a až v tomhle okamžiku si můžeš promluvit na střídačku s Chaleckim a potom zase s Valeriánem. Hned nato se ti aktivuje úkol. Hlavní armádní základna na konci Kordonu nemá s touhle misí vůbec co dělat.

Ned Mar 30, 2014 1:53 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
skúsil som, nič :( žiadny hlavný úkol mi nepribudol, nedá sa to nejak cez konzolu napraviť? lebo rozbehávať to od začiatku sa mi veľmi nechce

Ned Mar 30, 2014 5:18 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Přes konzoli určitě ne, ale vzhledem k tomu, že zrovna vybití vojáků je jedna z hlavních misí příběhu, tak ti asi nic než hraní od začátku stejně nezbyde. A to hlavně proto, že se ti může bugnout i zbytek úkolů. Zkontroluj si alespoň, jestli hraješ s poslední 1.5.10 aktualizací a ne na dřívějších, kde CS často nešlo dohrát.

Ned Mar 30, 2014 7:08 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť