• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Máj 25, 2020 5:27 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 Hra se od začátku extrémně seká, je nahratelná 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Hra se od začátku extrémně seká, je nahratelná
Ahoj, dobrý den.
Mám dotaz ohledně CS.
Hra se mi od začátku extrémně seká, v podstatě "jde" po framech. Nedá se to hrát. Intro je ještě se zaťatými zuby trošku koukatelné, i když velice trhané, ale ze začátku hry už pak vidím jen postel na základně a slyším dialogy (ty se nesekají) a jen než se dostanu k celkovému pohledu na celou místnost ve které začínám na základně to trvá alespoň 2 minuty sekání. Není ožno ani stisknutím ESC jít do menu, ukončit tohle trápení musím vždy přes Správce úloh.
Hra je takto nehratelná, nastavení používám defaultní. Shodow of Chernobyl mi běžel naprosto bez problémů, dokonce i na vyšší nastavenou kvalitu.
Poradí někdo co s tím? Samozřejmě jde o legální verzi, 1.5.03.
Vyřejí toto nějaký patch nebo v čem může být problém?
Předem díky za pomoc.

Sob Jún 23, 2012 9:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Hra se od začátku extrémně seká, je nahratelná
Napíš aké máš PC.
Ja som tiež hral Soch na vysokých a CS my nesktočne sekalo. Nuž je to náročnejšia hra čo sa grafiky týka aj tým že v zóne je hustota obyvateľstva 100 Ľudí na km štvorcový :P

Sob Jún 23, 2012 9:54 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Obrázok

Sob Jún 23, 2012 11:32 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Není co řešit.
A nechci slyšet od nikoho nesmysly, že to jemu jelo na podobné sestavě na plné detaily.
Tohle je slabota i na první SOC, natož na silně neoptimalizované CS.
Tuto sestavu jsem měl, když vyšel první SOC a bylo to důvodem nákupu nové.
Jedině zkusit nastavit statické osvětlení, detaily co nejníže a modlit se.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Ned Jún 24, 2012 9:10 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díky za info.
Tak si počkám až budu mít jiné PC :)
A co se Zóny týká, tak když se mi bude stýskat, zkusím zřejmě znovu SOCH, pro změnu asi s nějakým modem. Běželo mi to v pohodě a svižně i na vyšší detaily než byly defaultně nastavené. Netvrdím, že na nejvyšší, ale hrát se to dalo bez problémů a i zážitek ze hry byl dobrý.
Počítadlo už mám staré, ale nějak nejsou "zbytečné" peníze pro koupi nového jen kvůli hraní. Tak díky za info a třeba se tu zase uvidíme. 8)

Ned Jún 24, 2012 11:41 am
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nebo ještě zkusit stáhnout sadu osekaných textur. Pokud vůbec nějaká pro Clear Sky je...

Ned Jún 24, 2012 1:33 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díky za tip, ale nebudu to komplikovat. Holt si zahraju dalšího Stalkera až budu mít lepší stroj. :) :idea: DO té doby si zahraju ještě jednou SOCH. :idea:
Stejně mám na to málo času, tak třeba přes Vánoce až bude dovolená. :wink:
Jen nechápu, proč tedy uvádějí minimální požadavky na HW takové jaké na krabici uvádějí, když je pak stejně hra nehratelná. Samozřejmě je mi jasné, že co PC to originál a každá sestava je na tom jinak, ale stejně....
Jestliže mě i instalátor pustí dál s tím, že je to instalováno na sestavu, na které by to mělo (byť v horší kvalitě) běžet, mělo by to na ní běžet.
Mimochodem, zkusil jsem jen tak z legrace nainstalit ještě Call of Pripyať a to se hrát dá :) , i když se tedy dost trhá, ke komofortnímu hraní má hodně daleko, ale hrát se to dá. Na rozdíl od CS, které je úplně mrtvé a má mít HW požadavky než COP, nebo se pletu? 8)

Ned Jún 24, 2012 2:43 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
On Clear Sky moc optimalizace nepobral (stejně jako se to dá říct o hromadě dalších věcí), takže na nějakou tabulku HW nároků se v tomhle ohledu nemá smysl dívat. Ale přehození renderu na statiku by mělo fungovat solidně, i když za cenu horšího vizuálu. Call of Pripyat je oproti CS přece jenom znatelně vyladěnější.

Ned Jún 24, 2012 3:17 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Bez dvojadroveho procesora to je nehratelne ja som to presiel na jednojadrovom 3,2Ghz a sekalo to neskutocne bud ked som sa dostal do vacsej prestrelky alebo pravidelne kazdych 20 minut. Robis dobre ze cakas na lepsi stroj ;)

Ned Júl 15, 2012 5:02 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť