• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Máj 25, 2020 6:14 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Padaní hry-tak po 30min 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Padaní hry-tak po 30min
Cau chtěl bych se zeptat jestli bys sis nevěděl rady s tímto Bugem:Exeption Reason-xrengine.exe caused BREAKPOINT in module "e:\steam\steamapps\common\stalker clear sky\bin\xrCore.dll" at 001B:1001B944, xrDebug::backend()+164 byte(s).....Mám Steam verzi,+dal bych ti i vypis s errorlogu(jenže přesně nevím co tam potřebuješ)...tohle?Error Reason:
----------------------------------------
xrengine.exe caused BREAKPOINT in module "e:\steam\steamapps\common\stalker clear sky\bin\xrCore.dll" at 001B:1001B944, xrDebug::backend()+164 byte(s)

User Message:
Expression : assertion failed
Function : callback_rotation
File : E:\priquel\sources\engine\xrGame\stalker_animation_callbacks.cpp
Line : 32
Description : _valid( *parameter->m_rotation )

System Error:
0x00000012 - Více souborů neexistuje.

Registers:
EAX=4F62EB20 EBX=4ED6C5B0 ECX=4F62EB28 EDX=4F62EC08
ESI=100486E0 EDI=5E774080 FLG=00000212
EBP=0012EF68 ESP=0012DF60 EIP=1001B944
CS=001B DS=0023 SS=0023 ES=0023 FS=003B GS=0000

Mám Steam verzi hry a přidaval jsem tam jeste k tomu Modu-rozšiřeni(zobrazeni munice+baterku)
Diky za mod a za tvuj help k memu problemu

Str Dec 28, 2011 7:59 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Padaní hry-tak po 30min
Přijde mi sice jako zbytečnost postovat tuhle chybu jednak na blog a pak ještě sem (navíc ani ne do DMP tématu, takže se v tom člověk snadno ztratí), ale budiž to ponaučení pro příště.

Podle logu je něco s nějakou animací (a v nich jsem nic neměnil). Buďto zkus načíst nějakou starší pozici, případně načíst znovu pozici poslední. Taky nezaškodí zkontrolovat si podle informací na blogu (bod 4), jestli se modpack dobře stáhnul... ale v tom to asi vězet nebude.

Děje se to při konkrétní situaci (vytažení zbraně/příchod k postavě atd.) a nebo čistě náhodně?

Str Dec 28, 2011 8:48 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jo díkes fakt za odpověd...jinak sorry že jsem to nedal k danemu tematu.(jsem big amater na fora),takže sry.....No chyba se neobjevý čitě náhodně,ale jak píšeš,děje se to při konkrétní situaci (vytažení zbraně/příchod k postavě,....)...No jinak jsem příspěvek psal když jsem byl v bažinách,furt hraji,tědka jsem Koridor,no a háže mi to uplně jinou chybu..Normalně mi to spadne do windows,ale ta hra(x-engine)my běží ve správci úloh,ale ne pod Aplikacemi tam nic není, Ale pod Procesy,(pod názvem errorengine-nevím jak se to přesně jmenuje).Steam právě reaguje jako by hra byla spuštěna...No už mi to tam v koridoru spadlo 3 tak za hodku s touto novou chybou..jěště jsem se nevratil z patky do bažiny-takže je asi i pravděpodobné,že se to vratí i s tím bugem....

Jinak fakt krasná práce za mody do všech stalkeru......
Dá se vubec ten Clear Sky dohrát?někdě jsem četl že to snad ani nejde......
Jinak jak bys věděl,něco víc o tom dalším mojem bugu,dej vědět prosím......
Jak se ti tady ten post nehodí tak to normalně smaž....

Str Dec 28, 2011 10:21 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
V tom případě bych ale nepohrdnul přesnějším popisem - proto jsem zmiňoval tu nějakou konkrétní situaci. O jakou jde a kdy k tomu pádu dochází?

Pak by mě zajmalo, co máš ve hře za patch a co za novou chybu se objevilo. Z "Háže mi to úplně jinou chybu" skutečně nemůžu nijak vycházet a tudíž ti ani poradit - ale z toho, co jsem před chvílí zkoušel (i přes nechuť, kterou k Clear Sky chovám), tak k pádu nedošlo a rozhodně hraní trvalo delší dobu, než tu udávanou půlhodinu. Takže těžko říct. Zkus ale zkusmo přejmenovat v gamedata\configs\misc\trade soubor trade_trader_esc.ltx (název si zvol libovolně, třeba na konec jenom dopiš pomlčku). Minule se takhle několik potíží povedlo vyřešit, i když důvod mi do dneška zůstal záhadou.

CS se ale dohrát dá. Někdy s menší nebo větší dávkou problémů, někdy bez nich. Tady ale skutečně závisí na čemkoliv (snad i na poloze Měsíce, jak už tady mám dojem Kreb onehdy trefně zmiňoval).

A ještě malá poznámka: nejde o Koridor, ale Kordon.

Str Dec 28, 2011 10:50 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Mám Steam verzi 1.5.10,Jinak už my to tedka 2xspadlo ze starší chybou jako z bažiny(Tu novou jak jsem tu popisoval,tak už jsi myslím že je to ta samá,akorat se mi neobjevila ikona-xRay Engine crash has benn deteckt adt...)

Co se tyče nějaké herní situace,než to skočí do windows,tak to asi néma žádný vliv-Měl jsem puštěnou hru odešel na 20min,přišel a bugreport byl na světě...teda ve Windows:)

Předtím se to tak lechce kouslo(před postavou,v přestřelkách),než to hodilo ten bug
Takže chyba je to furt jedna a ta samá a děje se asi nahodně....

Nemuže to být třeba tím,že jsem do toho modu nahral DMP Pluginy,třeba byly určené na ranné verze tvého dmp modu (že by se to nějak kopalo)?.....Jinak mě nic nenapadá
S tím souborem trade_trader_esc.ltx,to nevyřešilo pada to furt

Každopádně Díky za tvuj support

Štv Dec 29, 2011 1:08 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Doplňky by takovou chybu nezavinily, ale zkus ještě snížit nastavení grafiky (případně přenastavit způsob renderování). Každopádně i když se neobjevila chybová zpráva, do logu se podívej - příčina pádu se klidně mohla změnit. Stalkeři ale měli často potíže s quicksavováním, tak zkus hru ukládat jenom přes hlavní nabídku. Je to sice otravnější, ale bezpečnější.

S 1.5.10 nemám zkušenosti, doteď jsem měl nanejvýš 1.5.07 a hra běžela (v rámci možností) slušně.

Štv Dec 29, 2011 6:50 am
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť