• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Máj 24, 2020 10:11 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 
 Zaseknula, zamrzla, vypnula nebo se Vám jinak ukončila hra? 
Autor Správa
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Poslať Zaseknula, zamrzla, vypnula nebo se Vám jinak ukončila hra?
wiloni píše:
Opět - tak jako u Ricarda a dalších.
Pokud máš problém s hrou tak při dotazu je nutné uvést základní informace o PC (Procesor, velikost operační paměti, grafickou kartu). Další věcí by mělo být uvedení operačního systému. A jako poslední trochu podrobnější popis chyby (výpis z logu - pokud je, místo kde k chybě došlo - název mapy, a činnost při které k chybě došlo).
Toto jsou skutečně nutné informace které je třeba znát než ti někdo vůbec bude schopen dát alespoň nějakou radu.
Na otázku "nejde mi to spustit co mám dělat" nebo "zamrzá mi to co mám dělat aby to nezamrzalo" se prostě nedá odpovědět.
I když by ti člověk rád pomohl tak není šance.
Neber to osobně - to není výčitka jen upozornění, to je určeno všem kdo má nějaký problém a rádi by aby jim s tím někdo pomohl.
Mělo by to být asi napsáno někde ve FAQu aby se tím další návštěvníci řídily bohužel většina lidí FAQ ani nečte a beztak jsem to tam nenašel.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Str Sep 02, 2009 4:39 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť