• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 10:23 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ] 
 VSS Vintorez + granade lancher 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať VSS Vintorez + granade lancher
Zdravím všechny stalkery. Jsem tady novej a duvodem proc jsem se sem zaregistroval a napsal tenhle prispevek je ten ze jsem velkej fanousek stalkera a jeste vetsi fanousek vintorezky. Vintorez je skvela specialni odstrovacska puska se supr vlastnostma ale nemoznost pripevnit granátomet mi hodně chybí. Nejdřiv jsem měl myšlenku že by bylo supr kdyby na tuhle puške šel namontovat kostyor ale potom jsem si zacal trosku prochazed soubory a v sekcii weapons jsem si nasel vintorez a tam jsem videl tohle krom jinyho tohle: grenade_launcher_name = wpn_addon_grenade_launcher_m203
grenade_launcher_x = 109
grenade_launcher_y = 30 , když jsem to uvidel radostí jsem zvýskl a řekl si fajn , tak když nejde kostyor - podvěsný granátomet pro zbrane zemi var. smlouvy. (což vss jistě je) tak tam teda dám ten m203 nato granatomet jenomze to taky nefunguje. Proc je tam potom ten m203 napsanej ? ma to nejakou souvislost?? jestli to s tim nema nic spolecnyho tak bych se Vás chtel zeptat jestli neexistuje nakej mod kterej by tuhle modifikaci umožňoval. Třeba by se mohl u technika nejdřív koupit závěs pod hlaveň a pak by se dal granátomet připevnit. Já nevím jestli se to dá. Ale jestli by jste fakt vedeli jak na to prosím napište. PROSTĚ CHCI MÍT NA MÍM VSS GRANÁTOMET JEDNO JAKEJ A BASTA. Jinak předem děkuji

Uto Apr 12, 2011 7:48 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: VSS Vintorez + granade lancher
jít by to mělo,pokud vím,ale nejspíš by sis tu modifikaci musel udělat sám.přesný návod ti poradí povolanější, ale musíš ho k té zbrani přidat a pak zadat polohu,aby netrčel ve vzduchu...

Uto Apr 12, 2011 7:51 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Je to pozůstatek nějakého konfigu zbraně NATO (ušetření práce). Abys měl na Vintorez funkční granátomet, tak bys musel upravit i model a ještě by to i tak vypadalo blbě.

Uto Apr 12, 2011 8:08 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
a jéje , tak práve takovouhle reakci jsem nechtěl. Nu což budu se muset asi uspokojit s grozou. Ale stejně si myslím že moje myšlenka není zlá a že výslední zbraň by mohla bejt velice zajímavá. Jestli to už nekdou zkoušel byl bych rád kdyby se podělil s výsledkama a zkošenostma. díky..

Uto Apr 12, 2011 9:01 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Na VSS se snad ani granátomety nikdy nepřipevňovaly (přece jenom je to zbraň na dálku a u ní by byl granátomet zbytečností). Další modely do hry se na internetu sice objevily, ale v podstatě beze změn (až na celkovou horší kvalitu), takže tady asi reakcí moc nebude.

Uto Apr 12, 2011 9:56 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Vzhledem k tomu že má integrovanej tlumič bych to považoval za zbraň tichou spíš na silent sabotáže než na hlasitou destrukci. Možná by šel na AS Val ale na Vintorezku ani omylem .. je to zbytečný navíc ti to zbraň hodně vyvede z těžiště a přidá kila což žádný ostrostřelec/odstřelovač určitě nechce:)

Uto Apr 12, 2011 10:38 pm
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
V reálu by na to možná šel s většíma úpravama nasadit BS-1, ale spíš ne.

Str Apr 13, 2011 7:18 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ano vím, že vss je na dálku ale já hraju clear sky a vlastne všechny série s DMP a vss používám spíš jako supr přesnou automatickou pušku samozřejmě překalibrovanou na 5,56x45 + prodlouěnej zásobník na 20 + plnej tunning. No a granátomet by k takový zbrani rozhodně sedel. Jestli by to nešlo k vss tak i ak as val by to vubec nebylo špatný. Konec koncu je přeci na střelci jestli si tam granátomet nasadí nebo ne. Zbraň by se stala tak mnohem univerzálnejší. A když sniperku tak to potom beru svd nebo svu :D

Str Apr 13, 2011 12:20 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
On ani model VAL neumožňuje přidání granátometu (v podstatě jde o ten sám model jako u Vintorezky, až na pár odchylek).

Str Apr 13, 2011 12:42 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jo a měl bych ešte jeden menší dotaz: Jenom minimálně jsem si chtěl změnit sortiment munice u obchodníka CS a našel jsem pro mne zajímavou munici a to granát vog 25 p , kterej jsem nikdy nenašel. Tak jsem si ho přidal a pěkně se mi v ,,menu´´ :lol: obchodníka oběvil . Tenhle granát vypadá jinak než klasickej vog 25 . Měl by to bejt tříštivý granát. Jenomže v popisku je pořád napsáno že je to jen vog 25. Jednoduše žadná změna jenom to, že jinak vypadá (mě se líbí) a že když chcete tyhle granáty vog 25 a vog 25 p vyměnit v granátometu ,,Y´´ tak je pěkně vymění. Rád totiž podle situace měním munici obyčejnou a pruraznou. Kde se dá změnit nastavení síli výbuchu tohohle granátu vog 25p aby byl samozřejmě silnejší než obyčejnej vog 25?Chťel bych je podle situace měnit jako měním granáty rgd-5 a F1.

Str Apr 13, 2011 12:48 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Všechno to je ve weapons.ltx (gamedata\configs\weapons) - jak název (inv_name a inv_name_description), tak i síla výbuchu (k_hit, k_impulse a k_pierce). Chce to ale upravovat decentně, ne nijak skokově.

Str Apr 13, 2011 2:23 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Téda Datastore, práve jsem si stáhnul tvuj pack verzi 2.1.5 a moc se mi líbí brokovnice toz 34 s přivařenou scopkou. Taky sis dobře poradil s animacíi přebíjení. Jestli ti ješte jede svářečka :roll: mohl bys mi přivařit na muj vintorez kostyor :lol: :mrgreen:

Štv Apr 14, 2011 3:47 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jinak díky za tu radu s tím granátem , trochu jsem se s ním pohrál a teď mám ve hře o jednu novou munici navíc :D

Štv Apr 14, 2011 3:53 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
VSS Vintorez je speciální odstřelovací puška, která má tlumiž z jednoho prostého důvodu. Tím je střlba na max. vzdálenosti kolem 500-600 m. Dávku to má z důvodu toho, pokud by se odstřelovač dostal do kontaktu a byla po něm vyžadovaná okamžitá sebeobrana, případně útok.

Na tuto zbraň by grantomet neseděl, neb na integrovaném tlumiči pro něj nejsou úchyty.

Ned Apr 17, 2011 8:05 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím, ja by som sa chcel opýtať nie na granade lancher, ale nové hledí pro Vintoréz.
Tady na tomhle videu 0:07 http://www.youtube.com/watch?v=CrjRRC05dkg přesne to by mi sedelo.
Zkoušel jsem hledat an filefront stalker, ale tam maji skor hledí které používa complete mod, a stím se mi hodně težko zameriavalo.

Sob Mar 09, 2013 9:54 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 15 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia