• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Nov 20, 2019 10:48 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 116  Ďalší
 Datastor Modpack -Clear Sky- 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Vdaka Daty za to priblizenie inak bez toho primierovat ani nema zmysel zbran iba zavadzia...ale to je iba môj
skromny, osobny nazor...
Mam na teba prozbu-kamosa co hra zasadne len strategie som na tuto hru nahovoril a samozrejme s tvojim modpackom...JE S TEJTO HRY UPLNE UNESENY, ale truhlik hned na zaciatku predal spacak nevie kde...lebo nevedel ako sluzi a je v polovici hry...nedal by sa neako naeditovat-pripadne tak, aby ho mohol u neakeho prekupnika kupit ? PLS

Uto Sep 30, 2008 9:43 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Podívám se na to, možná bych ho mohl dát k někomu z překupníků. Stejnak pak budu měnit i jejich výbavu, jen jsem onehdy měl problém s přidáním transportního exoskeletonu k Suslovovi. Hra pak spadla, i když tam chyba nikde nebyla.

Michy: To by se muselo zařizovat přes skripty, no a do těch já bohužel zasahovat nedokážu :? . Hlad jsem za celou dobu hry neobjevil, nepomohla ani editace hladovosti hlavní postavy a ani nic dalšího. Prostě další odklon k fps.

Uto Sep 30, 2008 9:49 am
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Das tam aj toto? Strasne jednoducha zalezitost, ale paci sa mi hodne :)

http://stalker.filefront.com/file/Satel ... pMod;94286

Uto Sep 30, 2008 2:07 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Podívám se jak to bude vypadat přímo ve hře a klidně dodám (pokud se mi ten výsledek bude líbit :-) ).

Uto Sep 30, 2008 4:13 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
daty sla by ta tva modifikace na 1.5.05

Uto Sep 30, 2008 5:08 pm
Zelenáč

Poslať 
jirka607 píše:
daty sla by ta tva modifikace na 1.5.05

Uz je vonku novy patch :?:

Datastor: skusal som tvoj mod pack na cz originalke 1.5.03 ale v kordonu (ta duha lokacia po bazinach) sa mi stratil sidorovic a par dalsi npc postav + mutanti. Nevies co s tym?

Diky.

Uto Sep 30, 2008 7:23 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
jirka: Pokud to byla otázka, tak nemám zdání, patch ještě nemám a dokud CDP nevydá českou verzi, tak ani mít nebudu.

steel: Tohle nebude vina modpacku, ten do postav nijak nezasahuje (teda krom menšího vnímání v noci :-) ).

Uto Sep 30, 2008 7:47 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
A nemoze byt chyba v tom ze som zacal hrat s tvojim modpackom a potom som po save zmenil nosnost z tych 80 na viac? Totizro idem druhy krat lebo prvy krat som to zle rozohral a v priestore elektrarne s freedom vestou si moc neskrtnem. Kym som sa tam dostal tak som bol bez vesty :lol:

Uto Sep 30, 2008 8:05 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Změna nosnosti v tomhle rozhodně roli hrát nemůže. Spíš bych to viděl na bug, jak už tady někomu zmizel i Lesník.

Uto Sep 30, 2008 8:39 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
datastor píše:
Hlad jsem za celou dobu hry neobjevil, nepomohla ani editace hladovosti hlavní postavy a ani nic dalšího. Prostě další odklon k fps.

Hlad tam pochopiteljně je ovšem je specifikován trošku jinak z prvu se vám neobjěví žádná indikace hladu ale zničeho nic se vám začne snižovat zdraví to je právě spůsobeno tím že jste nic nejedl tuto formu jsem zastihl až v Temném udolí kde než jsem přišel na to že to je od hladu vyplácal jsem několik lékarniček a plno antiradu nebo obvazů ( jelikož jsem neměl vůbec tušení proč mi ubívá život taktéž jsem myslel na bug ale vše po snědení konzervy se vyjasnilo tedy hlídejte si život a sem tam čas od času něco sněste!)

Str Okt 01, 2008 1:25 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Poslať dotaz
Hele Daty,chci se jen zeptat,budeš v tom modpacku zahrnutý i lepší ceny u obchodníků.aspon co se týká prodeje mých věcí.jo jinak ten tvůj mod je dobrej,hlavně že zbraně maj lepší ůčinnost a granáty oni házej jen minimálně.už tolik neumíram.dík

Str Okt 01, 2008 2:34 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Nemáš za co. Mě ty ceny konečně teď přijdou jako něco, co by měnit vůbec nepotřebovalo. Tady tohle je Zóna, i normálně ti člověk dá za nějakou věc jenom minimum a pak ji prodá se ziskem :-)

Str Okt 01, 2008 2:38 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
No takze aj ja sa pridam :lol:

zeeee mam taku otazku ohladne spacaku, a to ze prespal som sa (mimochodom na zakladni CS) a cas sa mi sice posunul, ale je stale tma :shock: ...tzn ze mam tmu o pol druhej poobede :lol: a v noci svetlo (ja chapem Zona je zvlastna :lol: ), tak sa chcem opytat ze ci to tak ma byt (aspon pre zatial) alebo mam niekde chybu ja? ...

ps mod vypada v pohode, hra mi padne cca kazdu pol az tristvrte hodinu

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Str Okt 01, 2008 5:39 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Pády protentokrát směřovat ke hře, ne k modpacku. S tou dobou a světlem nebo tmou to pochopitelně takhle asi nemá vypadat, ale nemám ponětí co s tím udělat. Kvůli patchi jsem navíc spacák na nějakou dobu musel vyřadit (než se zase objví samostatně pro jednapětpětku :? ).

Str Okt 01, 2008 5:42 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Poslať 
datastor píše:
Pády protentokrát směřovat ke hře, ne k modpacku. S tou dobou a světlem nebo tmou to pochopitelně takhle asi nemá vypadat, ale nemám ponětí co s tím udělat. Kvůli patchi jsem navíc spacák na nějakou dobu musel vyřadit (než se zase objví samostatně pro jednapětpětku :? ).

nie som si isty ci to pomoze, mne striedanie noci a dna islo predtym a ide aj teraz.

V gamedata\configs je subor system.ltx. Ked ho otvoris, tak vyzera zrejme najako takto:
Kód:
#include "defines.ltx"
#include "prefetch\prefetch.ltx"
;#include "weathers\environment.ltx"
#include "creatures\monsters.ltx"
#include "creatures\stalkers.ltx"
#include "weapons\weapons.ltx"
#include "misc\inventory_upgrades.ltx"
#include "misc\items.ltx"
#include "misc\monster_items.ltx"
atd.. atd...

skus odstranit tu bodkociarku pred weathers\environment.ltx, cize
Kód:
#include "defines.ltx"
#include "prefetch\prefetch.ltx"
#include "weathers\environment.ltx"
#include "creatures\monsters.ltx"
#include "creatures\stalkers.ltx"
#include "weapons\weapons.ltx"
#include "misc\inventory_upgrades.ltx"
#include "misc\items.ltx"
#include "misc\monster_items.ltx"
atd.. atd...

Str Okt 01, 2008 5:48 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 116  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť