• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 10:37 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 112, 113, 114, 115, 116
 Datastor Modpack -Clear Sky- 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Datastor Modpack -Clear Sky-
Díky, příjdu domů a pošlu save. :wink:

Ned Okt 21, 2012 1:35 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Tak, oznámení pro všechny, co měli s odevzdáním flashek taky problémy: "chyba" vyřešená - ono ani nešlo o chybu, jenom je trochu matoucí Jarův uvítací dialog. Stačí odkliknout "Čau" a pak už se objeví další řádky, kde je i možnost odevzdání flashdisků.

Štv Okt 25, 2012 6:13 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

No jo, copak Jar, ten je hrozně ukecanej, člověk by ho občas nejradši střelil do břicha aby ho nechal taky mluvit. Možná je to tím všudypřítomným hulením čpícím z celé SVOBODY, resp. z jejich základy. Se divím, že to nějak nevábí mutanty z okolí, aspoň flaxy.

Štv Okt 25, 2012 7:23 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Zdravim datastore! Mám problém, hra mi išla fajn, žiadne problemy, možno len raz jeden pád (už ani neviem kde..) Až pred chvílou to začalo byť vážne, neviem sa pohnuť dalej, hra mi začala padať na jednom mieste ale stále. Mám pre slobodu oslobodiť jeden z tých vysielačov, akonáhle sa priblížim k tým bažinám, hra spadne do čiernej obrazovky. Správa po páde žiadna, nič.
Posielam log, máš nejaký nápad čo s tým prosim?

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line : 180
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ...k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\xr_patrol.script:199: attempt to index field '?' (a nil value)

Zabiják je ešte to,že sa mi už hra po páde nedá spustiť, len po reštartovaní pc. :x

Naposledy upravil demlota dňa Pia Okt 26, 2012 1:02 am, celkovo upravené 1

Štv Okt 25, 2012 11:48 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Pád vlivem xr_patrol se objevuje i v základní verzi, aniž by ho modpacky nějak dál spouštěly (nebo alespoň ty otestovanější). Zkus načíst starší pozici nebo autosave, případně ještě z blogu stáhni repacknutou verzi bez obírání mrtvol a v ní taky zkus nahrát autosave. Mám dojem, že právě obírání mohlo několik pádů zavinit a v nadcházející třetí verzi proto nebude.

Každopádně doufám, že dobrou zprávou by se mohlo jevit alespoň to, že ani při dvojím betatestu nejnovější verze nenastal ani jeden pád (a to je co říct).

Pia Okt 26, 2012 12:33 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Aha, no ok, Ale je to už vyriešené, ano načital som ešte jeden starší save a skúsil som sa so sprievodcom zo základne slobody preniesť do tej opustenej továrne a odtial som išiel na útok a prešlo mi to, hra nespadla a už som splnil aj celú tú misiu a je to už ok bez problémov opäť! super, dík inak za skorú odpoved! 8)
A to "Bez oberania mrtvol" mam chapať tak,že v novej verzii modpacku už mrtvoly nebudú mať nič pri sebe? To je dosť škoda, ale ak to má vyriešiť problémy tak jo...

Pia Okt 26, 2012 1:01 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Ale to ne :). Jenom obsah jejich inventáře nebudou vybírat žijící postavy v nejbližším okolí. Jak už jsem psal, mám podezření, že tahle fičura může zavinovat pár nežádoucích věcí, takže se radši posichruju. Změn a vylepšení bude stejně dost na to, aby se jedna chybějící vlastnost hravě vyvážila.

Jinak jsem rád, že se ti to povedlo vyřešit alespoň takhle a doufám, že už se do konce hry žádná nepředvídatelnost opakovat nebude.

Pia Okt 26, 2012 1:20 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Tak to jsem rád, mně se velice často stávalo, že se okolní NPC stále snažily obírat mrtvoly, byť jsem je sám stihl prošacovat (občas) a tak se stále zasekávaly, nejhorší to bylo pokud se jednalo o skupinu, s kterou jsem měl splnit nějaký úkol, případně pro některou zaneprázdněnou NPC splnit úkol, viz útok v armádních skladištích, obsazení vysílačů v temném údolí nebo obsazení jeřábu před Limanskem.

Pia Okt 26, 2012 6:01 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Na kdy vidíš datum ukončení?

Nesnášet hřích, ne hříšníka.

Sob Jan 05, 2013 5:06 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 112, 113, 114, 115, 116

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť