• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 26, 2019 1:08 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116  Ďalší
 Datastor Modpack -Clear Sky- 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Datastor znovu ukazal svoje kvality. Prave musim Zachranit vojakov v zakrivenom prisestore a musim ist do armádnych skladíska zatial som okrem jednej žiadnu chybu nezaregistroval. Ked som musel v Armádnom skladisku víst v tej opustenej osade plnej upírov na vežu pre lepší signál tak sa mi prepla úloha. Prepla sa na tú úlohu ked som v jantare musel z hangáru kryť dutyšov. Celý čas mi ukazovalo ciel misie tam. preto som tam znovu išiel. Misia sa mi znovu potvrdila ako splnena a mohol som dalej pokračovať.. Inak žiadna iná vážnejšia chyba nebol. Takze DATASTOR .. diky je to PECKA.....

Str Okt 01, 2008 7:45 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
hmm mody jsou pro me uzavreny, jakmile si udelam slozku gamedata tak se nedostanu z bazin do kordonu, pokazde to spadne (povedlo se mi to pouze poprve pri pouziti modu) a to i s pouzitim patche 1.5.05, skoda, co jsem hral je perfektni

Str Okt 01, 2008 8:13 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
1deratyzator píše:
Prepla sa na tú úlohu ked som v jantare musel z hangáru kryť dutyšov

Toto sa mi stalo aj bez Datastorovho modu, lenze ja som sa nevratil do Jantaru, isiel som spat k Lesnikovi ako bolo treba a pokracovalo to uz spravne.

Str Okt 01, 2008 8:42 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
bigfutus píše:
1deratyzator píše:
Prepla sa na tú úlohu ked som v jantare musel z hangáru kryť dutyšov

Toto sa mi stalo aj bez Datastorovho modu, lenze ja som sa nevratil do Jantaru, isiel som spat k Lesnikovi ako bolo treba a pokracovalo to uz spravne.

Na minimape v lavom hornom rohu aj mne ukazuje sipka spravny smer ale v PDA mi ukazovalo nespravne stále... 8-( az kym som do Jantaru nezasiel....

Ale teraz mam dlasi problem. Podarilo sa mi otvorit ceztu do Limansku. Vsetci sa tesia. Jasná obloha sa rozbehne ze pekne cez ost prebehne no co pekne sa stane...vsetci sa zaseknu a nikto na most nevie vystupit... Ak nahodou ja sam prebehnem stalkeri ktorym som pomohol ma ignorujú... Save/load nepomaha... Co teraz? ... Inak nemyslim si ze toto je chyba modu ... To zvorlai tvorcovia....

Str Okt 01, 2008 9:10 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Ta chyba s mostem je skutečně vina tvůrců, postavy nenapadne, že by měly přeběhnout postupně a místo toho se jich tam nashromáždí hned pět vedle sebe. A z toho pak vzniká ten problém (ještě když se most nespustí úplně a ve spáře vznikne mezera se schůdkem). Mě minule načtení hry pomohlo, ale nic ti nebrání to prostě proběhnout a jít do Limansku tak jako tak, jak už se tady uvádelo :-)

Jinak díky za ohlasy, to vypadá že se "modpack" asi zalíbil :lol:

Str Okt 01, 2008 9:13 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Vidis.. preco mna nemohlo napadnut ze do mesta mozem ist aj tak??? Noo mockrat dakujem Datastor...

EDIT : Ozaj Datastor, nevim ci sa to tu uz jednou nespominalo ale pridal si do hry samopal M16?? .. Lebo medzi texturami je no ja som ho v hre este nevidel... Ale jedna sa o moju oblubenu zbran a ak v hre je tak mnohonasobny aplaus.... A nevis mi poradit kde ho mam hladat????

Str Okt 01, 2008 9:17 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Jedna technicka, SSAO neni rozmazanie, ale skor nasvietenie alebo tienovanie. Teda neviem ci to je tvoj preklad, alebo to spravil 1.5.05 :)

http://www.tweakguides.com/ClearSky_6.html

Štv Okt 02, 2008 7:05 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
1deratyzator: Zatím jsem nic do hry za zbraně nepřidával. Na to dojde časem.

Bigfutus: Díky za upozornění, to byl můj přepis :-) Společně se SSAO se mi vždycky navíc zapne i rozmazávání při míření, jinak okolí zůstane bez změny - z toho jsem usoudil tohle. Asi to bude chtít ještě jednou přepsat...

Štv Okt 02, 2008 10:58 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Fakt si nic nepridával?? Tak potom je M16 v hre normálne?? Lebo ja ju z neznámich príčin mám v ikonách vybavenia .... :lol: ...

Štv Okt 02, 2008 1:57 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
To že je v ikonách ještě neznamená, že je ve hře :wink: Je to ikona ze Soljanky, ale ani tam M16 a ani žádná další zbraň nebyla.

Štv Okt 02, 2008 2:00 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Skoda.. :cry:

Ja ju milujem od čias Operatin Flashpointu...

Štv Okt 02, 2008 2:30 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať zameriavač
prosím ta ten zameriavac kde vratim na povodní krížik v tvojom modpacku

Štv Okt 02, 2008 6:26 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Řešilo se o pár stránek před.

Štv Okt 02, 2008 6:27 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
Hojky , trosku tu zaspamujem , ale vidim , ze to tu neberiete az tak vazne , tak hadam nedostanem banan.
Som velmi sklamany z celej hry , vsetky tie bugy a pady , no proste humus. Hra bola uz hodena v supliku , ale vysiel new patch , tak som ju zase vytiahol . ale to o com vlastne chcem pisat je Tvoj mod . Nikdy by som neveril , ze moze nieco takto zmenit pokazenu hru . Je uplne super , znova som zacal hrat s chutou a hra s tvojim modom , je uplne perfektna . Myslim , si , ze keby si bol pri vyvoji tejto hry , tak sa nestane , ze vydaju hru ktora vydana este byt nemala , kazdopadne Datastor , dakujem Ti velmi pekne , ze som nevyhodil peniaze zbytocne , ale konecne si hru uzivam , klobuk dole pre tebou Obrázok

datastor píše:
a ono skutečně stačí mít zbraně, co při střelbě nevypadají jako flusátka, ale jako nebezpečná věc a hned je v Zóně líp

Presne tak zbrane si spravil perfektne . Mna osobne velmi sklamala vojna medzi frakciami , tak to je totalny vysmech , uz budem radsej samotar a pekne si uzivat zonu , pretoze s Tvojim modpackom sa to konecne da :wink:

jo a moc sa tesim na Tvoje dalsie upravy , nikdy som taketo packy nemal rad , myslel som si , ze to len degraduje hru , ale dnes som zmenil nazor , aspon co sa tyka Tvojho modu na CS :)

Naposledy upravil Franta Zdechlina dňa Štv Okt 02, 2008 7:57 pm, celkovo upravené 2

Štv Okt 02, 2008 7:24 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
No teda... děkuju :) Ono těch změn bude postupem času ještě víc, zatím jsem změnil alespoň to nejzásadnější (a ono skutečně stačí mít zbraně, co při střelbě nevypadají jako flusátka, ale jako nebezpečná věc a hned je v Zóně líp). Škoda, že se tak "snadno" nedá dodělat i příběh, co by za něco stál.

Štv Okt 02, 2008 7:40 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 1734 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť