• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 30, 2020 2:29 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Potřebuji pomoc! EMISE 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Potřebuji pomoc! EMISE
Zdravím všechny Stalkery! Potřebuju pomoct, ale nevím, jestli je to ještě možné - popíšu problém. Klidně hraju Stalkera CS a najednou v oblasti Jantar začne emise. Prostě z ničeho nic bez žádného varování nebo podobně vyskočil nový úkol - ukrij se před emisí a bylo na to 30 vteřin :!: tak než jsem se zdekoval a vzpamatoval se, o co vlastně jde zbývalo jen 20 vteřin a prostě už jsem to do bunkru nestihl, takže mě to zabilo. :( Jenže problém nastal v tom, že já to mám uložené právě v ten moment, kdy už ta emise začala, takže mě to vždycky spawne na začátek emise a není úniku :( Jsem zhruba uprostřed hry a i když je to opravdu výborná hra, nechce se mi to začít hrát celé od začátku...takže se chci zeptat vás ostatních, jestli jste neměli podobný problém a případné řešení problému jako nějak posunout čas nebo to prostě nějak obejít? Hra je opravdu super, ale přece jen už to nějaký čas zabralo se dostat k Jantaru a opravdu se mi to nechce hrát celé od začátku, protože začátek je nudný a nijak zajímavý.

Uto Apr 29, 2014 8:23 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Potřebuji pomoc! EMISE
O (ne)kvalitách Clear Sky by se dalo psát donekonečna, každopádně bez starších savů jsi beztak v pytli. Pokud máš alespoň autosave (což bys mít měl, stejně jako bys měl ukládat do vícero pozic, a to bez diskuzí), tak si můžeš do gamedata\scripts složky nakopírovat následující úpravu, která blowouty odstraní. Posun času ti nepomůže už jenom proto, že by se urychlil i průběh blowoutu.

Uto Apr 29, 2014 10:21 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Potřebuji pomoc! EMISE
Jo, sám sem si to říkal, chce to prostĕ víc savů navíc jsem chtĕl vyzkoušet complete mod, takže jsem to musel stejnĕ rozehrát znovu, ale díky za pomoc ;)

Pia Máj 02, 2014 8:49 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť