• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 11:15 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 
 Armádní Skladiště - Žádné vedlejší mise? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Armádní Skladiště - Žádné vedlejší mise?
Tak je tu zase další problém, jentak sem se kouknul na complete mapu stalkera, a tam je napsáno, že zde mají být questy - vrať artefakt "flame" pak "masová kulička" a další...přičemže za jeden splněnej úkol prej dostanu GP37 (G36) což bysem docela chtěl, jenže když sem v armádním skladišti, ptám se každýho NPC "Můžu ti nějak pomoct?" a pokaždý "To nemůžeš." Napadlo mě, že ty úkoly mi zadaj magoři z monolitu ale..ty sou furt nepřátelé, ať sem za stalkery nebo svobou vždycky po mě budou střílet :cry: Jakoby tam nebyly žádný vedlejší questy?? setkal se s tim ještě někdo...popřípadě kdo by mi ty úkoly měl zadat???
Docela mi to vadí kvůli tý zbrani G36, ale nevíte někdo, jestli je vůbec dobrá a jetli se dá vylepšovat a jestli stojí za to mít jí jako druhou zbraň spolu s Vintar BC na max vylepšenej?
A taky mě docela vadí, že Exoskeleton svobody může mít jenom 3 schránky na artefakty...jakej dobře obrněnej oblek se dá vylepšit na 5 artefaktů?

Pia Dec 04, 2009 8:02 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Armádní Skladiště - Žádné vedlejší mise?
Jo :) tuhle chybu zná důvěrně každej modder, kterej se snaží přidat nový vedlejší úkoly. Udělej veškeré, opakuju veškeré, úkoly tohoto typu ve všech předchozích lokacích. tohle občas blbne i v norm. hře, nevim, čim to je, ale prostě, pokud se udělají všechny předchozí úkoly, tak to jede.

EDIT: Moniliti snad ani neumí mluvit :D jen střílet vše, na co narazí(resp. vše, co mají zadané v game_relations:)).

G36 se dá vylepšit, co já vim, u Jara v temné údolí, u svobody a dá se i koupit od Ašota(to už přesně teda nevim, já si to dost měnil, před chvílí jsem napočítal v gamedatech 3,7gb)

That is not traditional fire.

Pia Dec 04, 2009 8:37 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Aha, fakt díky, to sem potřeboval vědět, no, problém je, že já tak nějak nemůžu ani pomoct nikomu na smetišti :roll: ani v kordonu :? a snd ani sacharov v jantaru nemá úkoly, stalkeři odevšud taky nemaj úkoly, svoboda u který sem byl taky nic...jediný co mě napadá....stalkeři po mě několkrát chtěli vyčistit základnu banditů - sem je jednou dobyl a pak zpráva : a jé, banditi zase zabrali depo, čert ví odkud tam lezou, ale je jich to tam plný!" - to už sem ale udělal, jenomže stejnej problém mám s povinností když sem byl za svobodu! dobyju základnu a ozve se "A jej, kdo má chuť si zabojovat, povinnost se prej vrátila, přiletěla ve vrtulnících a v agropromu zastřelila všechhno co se hejbalo...." možná že tohle by šlo splnit ale já mám ještě hromadu úkolů typu "najdi modifikaci" a to jak u Jara, Thunderova - kterej mimo jinej je už můj nepřítel povinnosťák, tak stalkerskýho technika, kterej hledá něco s brokovnicema a pak už snad nic, ale celkově mám najít asi 9 modifikací tak nevim jestli to je tim...já už nějaký flash disky mám ale nechce se mi je prodávat, protože když je prodám, tak nebudu mít data na vylepšení zbraní a obleků ne? A pak ikdybych je chtěl odebzdat, tak flashdisky ze smetiště už asi nemůžu získat, púodle complete mapy sem si je měl koupit od nějakýho Vasijana - samotáře, kterej tam ale není, on to byl asi ten týpek kterej chtěl pomoct s těma mutovanejma psama, jenomže já už sem teď před vchodem do limansku a pozdržuju se, protože chci nějak pořádně zařídit oblek a zbraň a ze Stínu Černobylu si pamatuju že G36 byla super, nejlepší automat co sem měl (zatim ve CS geniální mi přijde Vintar BC s upgradama.)

Pia Dec 04, 2009 9:32 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Na to musíš začít novou hru a splnit i úkoly v bažinách. Všechny.
Takhle jak to popisuješ to nefunguje.
Banditi se respawnujou normálně, pokud si chceš vykopnout ten jejich respawn, tak PM.
Modifikace na smetišti jsou skutečně pro bandity a nikomu jinýmu je nedáš, pokud chceš, pošlu ti soubor, kde tyhle flashdisky můžeš prodávat. Flashky jsou obvykle ve skrýších nebo jako odměna(bažiny, Agroprom). A na smetišti je nemá jen Vasja, ale i mechanik na bleším trhu, dokonce i obchodník banditů.(jsou ve skrýši) Vasja je skutečně posel kopáčů, kterému pomáháš se psy.

Jestli chceš pořádnej automat, G36 je moje oblíbená, ale třeba SIG 550 na kadenci + přesnost s granátometem a oprikou taky neni k zahození. Pokud ale pušku, tak abakan nebo třeba Grozu. To jsou moje oblíbený(moje nejoblíbenější, až na M14, která do Zóny nepatří přidávají až módy - kar98, mosin, ruger gp100 nebo třeba p38...ale to už neni moc k tématu)

Pia Dec 04, 2009 9:48 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Aha, tak to znova začínat nebudu... :( akorát mě mrzí, že si s G36 nezahraju....protože se nedá nikde sehnat, jestli mi teda prodávání flashdisků nepomůže, tak to snad ani nebudu dělat. jenže já se koukal a že by mi mechanik na blešim trhu mohl prodat flash disky? Jinak díky, ale ten soubor na prodávání flash diskůl asi nepotřebuju, peněz mám dost, spíš jeslti by šli koupit, já mám totiž takovej problém, pušky mi dou vylepšit jen na přesnost, ale ne na kadenci....a to samý se SEVA oblekem, když bych chtěl vylepšit radiochemickou ochranu na max, tak mi to pak píše "žádná data o modifikacích" a nejde to ani s pancířem, kevlarovou desku tam nemůžu dát, jediný co sem zjistil, že nejůčinější a nejlepší zbraň z těch všech co mám (SIG 550 - SGI 5k se to tam jmenuje že jo, AK47, Abakan, AS Val) je Vintar BC, a taky sem se divil, že SGI 5k je bez vylepšení přesnější než AK47, přestože podle informací o přesnosti atd by měl bejt lepší, nevim proč ale ten AK47 stříli i s vylepšenim tak křivě i s lepší municí, jenom jeho stav je asi na 75% tak nevim jeslti tu nepřesnost nezpůsobuje stav???... Takže asi nejlepší kombinace dle mě by byla MP5 (nebo jak se to tam jmenuje) + Vintar BC obojí vylepšený, jedno na blízko druhý na dálku...nebo to SGI 5k asi..Groza nevim, moc tomu nevěřim ale hlavně jí Jar a nikdo jinej neumí vylepšit, asi jenom Thunderov, ke kterýmu nemůžu a s AKčkama tomu taky nevěřim, protože jestliže se SIG550 chová bez vylepšení líp než AK47 s vylepšenim...

Pia Dec 04, 2009 10:32 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
zase si mě špatně pochopil. Ten soubor, o kterým jsem mluvil dělá to, že technikům ty flashky nemusíš dávat, pokud třeba jsi s bandity za nepřátele, tak flasky pro ně můžeš prodat kde chceš.
G36 by se měla prodávat u Svobody, jak jsem psal.
I stav zbraně má vliv na její parametry(překvapivě)
na max. musíš odevzdat flashdisky nebo najít technika, kterej to umí.
Sig je taky přece úplně jiná sorta, než kalach. Je to Nato 5.56 a navíc o dost mladší.

Já zbraně neberu podle toho, jak jsou dobrý, já je beru podle toho, jak je mám rád.
Třeba snier si rád zahraju s KARem nebo mosinem, což je fakt zážitek, zběsilého kulometčíka jedině s PK vylepšeým na max a zásobníkem na 200 nábojů...hmmm :twisted: Empina je dobrá zbraň, taky jsem s ní už několikrát došel až na konec. Munice do ní se válí všude(v základní verzi tedy).

Jakto že nemůžeš k Tunderovovi? To jsi za nedobře s povinností? Ten Grozu umí. Kdyžtak zkus použít tlačítko hledat a zjisti si, jak se dá přidat k technikovi zbraň, aby ji uměl vylepšit.

Pia Dec 04, 2009 10:43 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jo díky aha no, no tak v tom případě bych akorát potřeboval najít Vasjana, nebo už nevim, ale potřebuju asi flash disk, kterej má informace o vylepšení na kadenci samopalů, jinak sem se vrátil do jantaru, kde kdysi sacharov prodával Bulat atd (kterej měl mimochodem popsáno v popisu že ho nelze modifikovat pro přenášení artefatků) no a teď už tam nic nemá...jen SEVA jnže SEVA oblek už mám, a když du k obchodníkovi svobody, tak ten G36 vůbec nemá, prodává AK47, SGI 5k a už nicmoc, ani exoskeleton neprodává... k Thunderovi nemůžu protože sem svoboďák, ani klidně můžu bejt samotář, ale oni si jaksi pamatujou, že sem je střílel, takže je jedno jestli sem u svobody nebo u stalkerů, pokaždý sou to už moji nepřátelé. Ale groza mě nemrzí a ani to že mu nemůžu dát ty flashdisky, spíš mě vadí, že nemůžu ty vedlejší questy v armádnim skladišti...já mám tu hru ale převážně bez modů, jediný co sem si přidal do gamedata je spací pytel...neplatí náhodou tenhle questovej error jenom na modifikovaný verze? Popřípadě jestli by to nešlo spravit jinak než začínat novou hru, nedokážu si představit, že bych splnil úplně každej úkol v bažinách atd, když některý ani nesstihnu a hned se objeví "Mise zrušena"...už mi jenom zbejvá vylepšit zbraně a nějak rozumě oblek, kde bych teda zase potřeboval flashdisky asi...a hlavně nevim co je do limansku lepší...vylepšit SEVA na pancíř, nebo nosnost a radiochemickou ochranu? Ještě mám exoskelet svobody, ale u toho mě štve ty ubohý max 3 schránky na artefakty, SEVA jich může mít až 5 a navíc ti nebrání běhat, takže budu pohyblivější. Taky mě napdá, jestli by se nedala G36 sebrat někde v limansku od mrtvoly..takovej kulomet povinnost taky dává za odměnu, ale nebyl problém ho už asi 2x sebrat od mrtvýho povinnosťáka..jinak ten soubor by se mi možná docela hodil :) asi by my to mohlo ušetřit čas s chozenim za technikama..

Sob Dec 05, 2009 2:36 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
A zase jsi mě špatně pochopil :)
S těma úkolama - myslel jsem ne všechny, jako dobýt tohle a tamto, ale takový ty "vrať předmět", v bažinách jsou to makarov, PDA průzkumníka, někde se vyskytuje Artefakt(to jsem si já např. musel přidat) a kalašnikov.
V kordonu jedeš dál - detektor, lékárna a vodka a na smetišti zase. Stačí myslim udělat úkoly jen pro stalkery, ale s tim už si nejsem jistej, zasekl jsem se v bažinách, kde se snažim srovnat pozici z třetí osoby u pušky Kar98...
Radiace obecně v CS moc není, a když je, tak neni moc nebezpečná(jo, po modifikaci to už je terno:)) takže nevidim důvod proč vylepšovat na psi-ochranu nebo antirad.

Ten soubor jen předělává to, že pokud najdeš flashdisk, kterej nemůžeš nikomu dát, můžeš ho prodat. Klidně ti udělám i to, aby všichni uměli vylepšit všechno, jestli chceš.

Sob Dec 05, 2009 3:20 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
No to by se mi docela hodilo, protože díky tobě, jak si mi poradil že flash disky můžu sehnat u technika na blešim trhu, tak sem je skutečně sehnal všecky 4, ale tak jako tak, když sem sebral flash disk o uzavřenym dýchacim modulu a psi ochraně, tak Jar to neumí vylepšit, a taky ikdyž mám flash disk o vystužený kevlarový vestě, neumí vylepšit SEVA na max pancíř a já nevim, kterej technik je tohle schopnej udělat...k povinosťákovi se už nedostanu, stalkerskej technik SEVA obleky neumí vůbec, a ten na blešim trhu sem nezkoušel, a pochybuju že technik jasný oblohy to dokáže - vlatsně myslim že sem to zkoušel a neumí...a pak kdo ještě...víc techniků neznám, fajn je, že ikdyž Jarovi dám všechyn flashdisky o odstřelovačkách, tak stále můžu si můžu nechat vylepšit Dragunova (SVDmk2 nebo jak) na max, pak by mě zajímala ta SVU, ale tu sem nikde nenašel a ani nevim, jeslti není náhodou dragunov lepší..no každopádně by se mi hodil mod na realný jména zbraní....tak se ještě koknu zde na fórum snad to tu najdu...

Sob Dec 05, 2009 4:38 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Názvy zbraní si můžeš vzít klidně ode mě z DMPčka (gamedata/configs/text/cze/st_items_weapons.xml). A k otázce vylepšení Sevy - tu dovede upgradnout zas jenom technik banditů. Platí vždycky to, že kdo po tobě ty flashdisky chce, tak jenom ten může dál tyhle úpravy dělat. Teda pokud si to v originálních souborech taky neupravíš.

EDIT: A nebo stačí stáhnout jenom tohle (pokud ti nebude vadit, že tam jsou i popisy několika zbraní, co jsem do modpacku dodatečně přidával).

Sob Dec 05, 2009 5:23 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Díky, já už si to stáhnul od tebe v tom prvnim příspěvku tématu "Reálné názvy zbraní" a trošku sem si tam upravil popisku AS VAL :mrgreen: , ale jak tak koukám to cos mi sem dal to je větší texťák než ten původní, takže tam sou ještě popisky zbraní, který sou v modpacku navíc? Jinak to je docela blblý že to umí jenom technik banditů....nemáš náhodou v tom Modpacku 2.0.1 i mod že uměj vylepšovat všichni všechno? jestli jo tak bych si to tam přidal taky, jelikož se mi to zdá takhle zybtečný že každej dokáže jenom něco...

Sob Dec 05, 2009 6:21 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
V modpacku tohle nemám, ale mohla by ti pomoct modifikace na filefrontu. Jenom si už nepamatuju na název.

Sob Dec 05, 2009 6:33 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Aha díky, no tak sem to stáhnul, ale jak tak koukám ais to bude stejný :mrgreen: to em ale nevěděl že to bude pasovat i na SoCH...a z filefrontu sem si stáhnul freedom mechanica a ještě Full Upgrades for a Armor and Weapons, tak sem zvědavej co to udělá a jestli to pojede se savama a nebude to blblnout..

//Aha, tak all upgrades weapon a armor nefunguje...crash když načítá pozici..
A ten freedom mechanic je fix na crash když to v dřívějšim patchi padalo při konverzaci s Jarem....takže to tam nemůžu najít, našel sem jenom Clear Sky mechanika, že mi může upravit všecko, ale do bažin se mi chodit nechce....

//Jo tak sem to vykoumal :mrgreen: stáhnul sem si clear sky technika a v tom ltx souboru sem obsah u CS technika zkopíroval k Jarovi ze svobody a už umí taky všechno až na Grozu, gorza prostě nejde vylepšit...

Sob Dec 05, 2009 8:37 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nazdar. Mám malý problém. Nejdú mi plniť žiadne vedľajšie úkoly už odvtedy čo som vkročil na smetisko. KREB tu píše, že treba najprv splniť všetky vedľajšie úkoly v bažinách aj v Kordone. To som aj urobil na to som si dal pozor aby boli splnené všetky. Dokonca niektoré ako " DORUčIT MUNICI" alebo granáty som urobil niekoľkokrát. Posledný vedľajší úkol ktorý som mal bol "vrať předmet popsaná pistole" na smetisku a odvtedy ani jeden. Mám patch 1.5.10.

Pon Feb 18, 2013 12:14 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť