• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 9:04 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 Vrať předmět: Tankistický kulomet 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Vrať předmět: Tankistický kulomet
Pomoc! Nehcápu tenbhle úkol, v rudym lese, když du k tanku, tak tam hledám jestli tam ten kulomet není - prej ho mám odmontovat a pak ho vrátit ale nic tam není! nad tankem je jenom prostorová anomálie....
A nejenom to je problém, přetim sem plnil úkol - doprovoď stalkery na cestě k anomálii...zabiju všechny snorky a pseudoobra, řeknou díky stav se u nás až budeš mít čas...ale v PDA mám ten úkol stále aktivní! pak dostanu úkol - pomoz bránit zlověstné tábořiště....je tam červená tečka, když du přímo na červenou tečku, tak tam nicnení, pak blik a objeví se u ohniště..oni řvou pomoz nám! neudržíme je! a přitom seděj u tábořiště a hrajou na kytaru, a postupně zmizej! prostě zmizej jako koukám na něj, blik! a najednou tam není a takhle zmizej všichni, bliknou a zmizej! a úkol se nezdařil - DoprovoĎ STALEKRY NA CESTĚ BLA BLA..
No tak sem to nějak přetrpěl, a šel sem k tomu ohnivýmu místu kde je ten artefakt oko, na displayi detektoru mám ale dva! jeden můžu sevrat a druhej, když sem přím o ve středu toho kruhu kde by měl být..nic není...
Fakt nechápu pomozte prosim, hlavně s tim tankem s tim kulometem nikde sem to nenašel, navíc neznám anglickej název úkolu......

Sob Nov 28, 2009 2:40 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Vrať předmět: Tankistický kulomet
Narazil jsi na sadu naprosto normálních Clear Sky bugů, hlavně v lese jich je skutečně spousta. Kulomet z tanku získáš tak, že na něj vyskočíš a prohledáš poklop kokpitu. Voalá, kulomet tam je. To, že nějaká skupina stalkerů volá o pomoc a nebezpečí nehrozí, je klasika. Nijak tomu nezabráníš, zvlášť ne, pokud panáci začnou mizet. Mně se o přeživší postavy postarala skupina respawnujících se Snorků (a pořád dokola). Mno a artefakt? Zřejmě propadl pod zem, takže ho ani nijak nesebereš. Dělo se to i v bažinách.

Sob Nov 28, 2009 2:44 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Aha díky moc, tak to se du kouknout na ten poklop ještě jednou, ale jak sem to tak prohledávl, nikde sem nenarazil na volbu "prohledat"..jo zkoušim to znova ten poklop nejde otevřít :(
Obrázok

Sob Nov 28, 2009 2:49 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Tak zkus okolí toho poklopu, někde nahoře se ta popiska "Otevřít" zobrazila.

Sob Nov 28, 2009 3:11 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Chodim dokola kolem toho, střílim do toho...nic! to snad není možný, jediný co mě napadá nahrát jinou uloženou pozici...nějaký video natočený jak se ten úkol plni bych fakt rád viděl...

//Stal se zázrak :mrgreen: , jentak mě napadlo jestli mi nezloběj mody, já sem totiž měl nakopírovanej váhovej limit 55-60kg (kterej nefungoval) z modpacku, a tak mě napadlo ho smazat :mrgreen: a zkusit štěstí a už to jde! je tam prohledat a kulomet tam je hurá..to sou věci...a možná že nebude zlobit artefat zapadlej v zemi ty jo to sem zvědavej..

Sob Nov 28, 2009 3:28 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
caf na tie artefakty by som sa chcel spytat ked som nemohol zobrat artefakt tak som sa vybral prec ale vratil som sa ze to este skusim a neak som zavadil o jednu anomalku zrazu mi ten artefakt vyskocil ale rovno do druhej anomalky a ta ho asi roztrhla tak by ma taujimalo ci sa tie artefakty neak obnovuju alebo su len tie co tam najdes a dalsie nebudu?

Pon Jan 17, 2011 9:59 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
WPmedved píše:
caf na tie artefakty by som sa chcel spytat ked som nemohol zobrat artefakt tak som sa vybral prec ale vratil som sa ze to este skusim a neak som zavadil o jednu anomalku zrazu mi ten artefakt vyskocil ale rovno do druhej anomalky a ta ho asi roztrhla tak by ma taujimalo ci sa tie artefakty neak obnovuju alebo su len tie co tam najdes a dalsie nebudu?

anomalky obcas artefakt vynesou (neznamo kam) a me nekdy pomohlo o ni tak trochu zavadit (Ted se bavime o gravitacnich anomalkach) a ten artefakt pak nekdy spadne (nekdy se mi to stava i v CoP) - takze by tam nekde mel byt,i kdyz ho nevidis....

a k tomu kulometu - ono je v CS nejaky ukol vyzvednou kulomet z tanku ??!! ja o nicem takovem nevim :)
a jestli jo,tak kde ho dostanu a hlavne co za to dostanu

Pon Jan 17, 2011 3:27 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia