• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 30, 2020 2:50 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Nevím jak dál ... 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Nevím jak dál ...
Dobrý den zasekl jsem se u ukolu v Limansku.. je to skoro na konci lokace cely ukol se jmenuje abych prozkoumal silnice limansku ale na konci skoro te lokace je strasne velky staveniste.. a je tam asi 25 nepratel nez tam jdu je tam ukol najdi cestu pres staveniste nebo neco takyvyho je nejaka cesta protoze uz ju hledam pekne jak se za to dostat a niz bych musel jít pres tech 25 nepratel v te budove protoze oni me vzdycky zabijou granatama nebo tak..díky za jakoukoly radu... :wink:

Sob Okt 24, 2009 12:20 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Nevím jak dál ...
Nezbyde ti nic lepšího, než se skrz staveniště prachobyčejně prostřílet a dostat se do nejvyššího patra. Jinak se přes nepřátele skutečně dostat nejde.

Sob Okt 24, 2009 2:07 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Nevím jak dál ...
Dík moc přesne to sem chtel vedet myslel se ze se to dá obejít a hledal sem nejakou cestu cely den :wink:

Sob Okt 24, 2009 3:44 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nevím jak dál hned v prvním úkolu kde mám chlápkovi jménem Pioner pomoct postřílet mutanty z věže.Vždycky když tam přijdu tak všichni mutanti jsou už zabití a nevím co dělat.Nejde sním ani promluvit.Skoušel jsem několikrát starší save ale nepomohlo...

Sob Sep 11, 2010 3:08 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
NORMEKK píše:
Nevím jak dál hned v prvním úkolu kde mám chlápkovi jménem Pioner pomoct postřílet mutanty z věže...

Nemalo by vadiť aj ked si prišiel trochu po funuse, stačí vyliezt hore na vežu a po chvíli by malo dôjsť k blowoutu, a hra pôjde dalej.. Alebo už si čakal aj tam?

Sob Sep 11, 2010 8:38 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia