• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Dec 04, 2020 12:02 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Velitelství Svobody v Temném udolí 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Velitelství Svobody v Temném udolí
Nevím jak se dostat u Svobody dále než k Veliteli.Chci jít do toho nadzemního tunelu,kde je ten lítající plamen.I do té nejvyšší budov.Tam je zase nějakej ten batoh,nebo skrýš a chci to vybrat.Pls poraďte.Díky.

Pia Feb 27, 2009 9:15 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nevím jestli jsem byl přímo v té chodbě, ale v těch budovách ano. Já byl zvědavý co tam je a tak jsem tam skočil z okna kus od kanceláře velitele. Vyskočíš si na bedny, skrčíš se, prolezeš oknem a skočíš do dvora - ty budovy jsou plné radiace. Mám pocit, že se tam dá dostat i jinudy. Jediné čím jsem si jistý je, že ať najdeš cokoli finančně se to vůbec nevyplatí (oprava obleku a lékárničky). Prostě se ulož a pěkně si zahraj na průzkumníka. :P

Pia Feb 27, 2009 12:51 pm
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dá se i jinudy - zezadu od vchodu je u hlavní budovy jeden slepej kanál, kterej koncí u zdi. Ale když se skrčíš až dolů (Ctrl+Shift) tak se tam dá prolézt škvírou ve zdi do toho druhýho dvora. A tam už je to v pohodě, prolezeš to tam jako v jedničce. Ale jak říká Shadowmaster, nic tam nejni, prázdný prostory a radiace.

btw - příště bychom prosili do správné sekce, napsal jsi do do triků v SoCh, ne do Clear Sky.

Dataedit: Přesunuto.

Pia Feb 27, 2009 2:16 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jediné co tam je, je artefakt v anomálním poli a u té ohnivé anomálie je také skrýš s pár věcmi, ale člověk musí být docela zručný, aby se k té skrýši dostal bez ůmrtí, či ztráty životů a navíc onu skrýš ještě musíte získat. Bohužel nevím, jestli od mrtvoly, či si ji zakoupit od stalkera.

Pia Feb 27, 2009 9:38 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Moje omluva, na to anomální pole jsem zapomněl, přestože jsem tam ten artefakt naháněl. Sběratel má samozřejmě pravdu. :wink:

Uto Mar 03, 2009 8:05 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť