• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 3:20 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 
 Pár dalších otázek 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Pár dalších otázek
Předem se omlouvám, že zakládám další topic...snad mi to odpustíte...
Jak již název napovídá, tak mám pár otázek, i když se Vám to může zdát jako blbost, či zbytečnost.

1. Právě jsem si získal Povinnostňáckej kulomet, chvilku předtim Svodoďáckej Dragunov a den předtim Sevu. Mám to maximálně vylepšení (Seva na enviromentální ochranu) a jsem za tu výbavu rád...ale nějak neunesu munici pro obě zbraně + sekundárku :D ...Respektivě unesu, ale chtěl jsem jít zredukovat počet banditů a nechci na ně plýtvat takovou vzácnost, jako je munice do těchto zbraní ale nevím, kam bych si mohl zbraně odložit. Zkrátka - existuje nějaký místo, kam si můžu schovat zbraně a munici bez rizika ztráty ?
2. Mám s Povinností obsadit nějaký místo ale na tom místě se nacházejí Neutrální stalkeři - Povinnost na ně nezaútočí a já přece nenapadnu kamarády...
3. Býval bych to napsal k vybavení ale nechci zakládat nový topic kvůli jedné otázce - Váhám mezi třemi obleky...

a) Seva Suit:
Neprůstřelnost: 15
Trhání: 30 (myslim)
Anoálie, radiochemická protekce, termoelektrická ochrana, psi-emise: 75
b) Bulat:
Neprůstřelnost: 60 (70 s vylepšením)
Trhání: 35 (s vylepšením cca + 10)
Anoálie, radiochemická protekce, termoelektrická ochrana, psi-emise: 28 (55 s vylepšním !)
c) Povinnostňácká lepší uniforma (PSZ něco :D)
Neprůstřelnost: 60 (70 s vylepšením)
Trhání: 40 (s vylepšením cca + 10)
Anoálie, radiochemická protekce, termoelektrická ochrana, psi-emise: 25 (51 s vylepšním)

Druhá a třetí možnost mi přijde jako naprosto nejlepší nejuniverzálnější oblek ale potřebuju odbornou radu - je enviromentální ochrana 51 dostačující (60/40 střelba/trhání mi stačí) ? A pokud zvolím tuto cestu, bude se mi oblek hodně ničit střelbou (pokud si nevezmu +stav zbroje) ?

Pon Feb 09, 2009 8:50 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Beden k odkládání výbavy je docela dost a nějaká je skoro ve všech lokacích. V Kordonu je to bedna u Sidoroviče, v údolí bedna v hangáru u Jara, v Agropromu jsem si věci štosoval na zem tam, kde nikdo nechodil (platilo i pro bažiny) a bylo po starostech.

Volil bych Bulat, ale mezi oblekem od Povinnosti rozdíly už skoro nejsou (a těch několik procent stejně nepoznáš).

Pon Feb 09, 2009 9:06 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Děkuju mnohokrát...já jen abych si někam neodložil lehkej kulomet a při návratu tam neměl salám... :P

A je těch 51 a 55 enviromentální ochrany dostačující ? (sice se ochudim o lepší noktovizor ale unesu o pár kg nákladu více, takže v tom problém nevidim..jde mi opravdu jen o tu ochranu)

Pon Feb 09, 2009 9:10 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já si věci schovával do beden,kde se objevuje munice a léčiva a ty jsou skoro v každém stanovišti. Věci tam zůstanou a navíc si ještě můžeš vybrat dobře dostupné místo :wink:

EDIT: Daty o těch bednách samozřejmě věděl,ale už od přírody je velmi skromný,proto věci hází na zem a ne do bedny :D

Pon Feb 09, 2009 9:20 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
JV píše:
...Věci tam zůstanou...

Přesně tohle jsem potřeboval vědět. Tobě taky děkuju ;)

Pon Feb 09, 2009 9:24 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za málo šmoulo :)

No a abych tady nepsal zbytečně,tak ještě ti odpovím na 2. otázku. Taky se mi to párkrát stalo,a neutrály jsem taky nezabil. Nedávno mě napadla jedna možnost,počkat až to stanoviště obsadí nepřátelská frakce a potom to stanoviště vyčistit - jen teorie,ale za zkoušku to stojí.

EDIT: Máš štěstí že sem si o tom teploušství přečetl až poté,co jsem napsal odpověd. To bych si to byl býval ještě rozmyslel :D

Naposledy upravil JV dňa Pon Feb 09, 2009 9:29 pm, celkovo upravené 1

Pon Feb 09, 2009 9:25 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
JV píše:
Za málo šmoulo :)

Tak teď když jsem to přecetl, tak mi to přišlo docela teplý :P ...a pak jsem si vzpomněl / uvědomil, že mám Šmoulu jako obrázek :D ....Ale neber to jako urážku :!: ...koneckonců, kterej vůl by si byl schopnej dát jako obrázek Šmoulu ? :D
No nic...jdu Šmoulovat ke Šmoulí řece...:)

Edit: A abych taky neplýtval místem...počkat až to vyčistí nepřátelská frakce mě taky napadlo, ale bohužel se tam žádná skupina nedostane - je to na kraji mapy a cestou jsou anomálie a Povinnost

Pon Feb 09, 2009 9:28 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Nastartovanie auta.
Zdravím STALKETOV ! Mam len jeden malý dotaz a to : Ako naštarujem auto ?? Doteras som hral len hru bez patch-ov a teras kvoli modu --DATASTOR MODPACK-- som ju opatchoval na verziu 1.0004 a to pomocov --STALKERHispano_Patcher-- a vlozil tam ten mod. V FAQ som sa docital ze abi som nastartoval musím do konzoli napísat toto :bind turn engine kO, ale ked to tam napisem konzola mi vipíse ze nemoze najst ID toho ppríkazu a nastartovat samozrejme nejde. Neviem ci som tam daco posahal pri tom dávaní modu alebo to len blbo písem za odpoved vopred dakujem a chcem vijadrit svoju podporu tomuto fóru a aj stránke: CHLAPY ROBÍTE DOBRÚ ROBOTU !!!!!!!!!!!!!

Uto Feb 10, 2009 4:43 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Bedny
Nevím jak vám, ale pokud jsem si dal nějakou vylepšenou zbraň do krabice, či skrýše, tak mi po uložení a opětovném nahrání, nebo přechodu do jiné lokace zmizelo všechno vylepšení a u sidoroviče mi zmizelo AKčko dokonce ůplně. Když jsem se pak podíval za sidoroviče, měl ho tam vystavené, jako by se nechumelilo. Zajímavé ale je, že oblekům vylepšení zůstalo a ani jeden mi nezmizel. Nezná někdo řešení tohohle problému?

Uto Feb 10, 2009 5:30 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Stalin: Sice jiná kategorie, ale budiž - u mě v modpacku je pro nastartování auta položka v hlavním menu v nastavení. Podívej se tam a nastav si, jakou klávesu budeš potřebovat.

Sběratel: Klasická chyba her se starším patchem a nebo bez patchů. S 1.5.05 by už k tomuhle docházet nemělo.

Uto Feb 10, 2009 6:18 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
sběratel na 04 i 05 se mi nikdy nic neztratilo ... ani nezmizela vylepšení.

Uto Feb 10, 2009 6:22 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dakujem za pomoc cením si to! a prepácte ze som otravoval s takov prkotonov !!!! :D[/img]

Uto Feb 10, 2009 7:06 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Pár dalších otázek
jen tak mimochodem kde se da koupit bulat nemuzu ho nikde sehnet

Ned Jún 07, 2009 4:03 pm
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Pár dalších otázek
U Povinnosti, akorát se ti nemusí objevit hned, chce se to občas zastavit.

Ned Jún 07, 2009 4:27 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť