• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 3:35 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Používání detektorů 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Používání detektorů
Zdravím,
mám prosbu - nemohl by mi někdo trochu vysvětlit, jak přesně používat ty detektory k hledání artefaktů? Protože v manuálu ke hře ani tady na foru sem nic nenašel a nějak se pořád nechytám.
Když jsem přišel v bažinách k jedné anomálii a vytáhl detektor, tak začal dost rychle pípat, ale stejně jsem žádný artefakt nikde neviděl. Ten detektor se dá použít i k sebrání artefaktu, nebo do té anomálie musím prostě vběhnout, sebrat a rychle ven?
A ještě jedna věc - když na detektor najedu myší a zobrazí se popis, tak poslední věta zní:"Pro přepnutí do režimu hledání artefaktů je nutné otevřít přední panel zařízení" - to se dělá jak?? Nebo se otevře automaticky po vyndání detektoru?
Sorry za pro někoho možná hloupé otázky, ale jsem z toho prostě jelen. :?

Štv Dec 04, 2008 8:09 am
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mr.Tom: Až se to "upípá" tak by se měl objevit a skákat a ty ho jenom sebereš - velmi jednoduché

Štv Dec 04, 2008 10:11 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takže: tím, že je nutné otevřít panel, se myslí, že prostě stejně jako když vyndáš pistoli, tak musíš vyndat detektor (nějakou nadefinovanou klávesou, defaultní nevím). Tuším, že se u toho dá držet normální pistole ve druhé ruce, já tam však držím šrouby (které zase stejnně jako pistoli vyndám jinou klávesou).
Proč šrouby?
Protože jsem si kdysi myslel, že pro artefakty se dá jít jen tak, že tě ta anomálie poškodí, ale není to pravda, šrouby si házíš před sebe a tak zjistíš, kde je volná cesta, prý je vždycky nějaká (radiace tě však poškozuje vždycky tuším(pokud nemáš antiradiační upgrady - vestu, artefakty).
Takže: v jedné ruce detektor, v druhé šrouby a před tebou anomáli, detektor pípá, něco tam bude. Házej šrouby a hledej cestu směrem, ve kterém to nejvíce pípá (hledej cestu znamená, že když hodíš šroub tak nenarazí do neviditelné anomálie, ale spadne na zem normálně).
Jdeš blíže a blíže, pípání se zesiluje, pot se řine a furt nic! No tak jdeš ještě blíž, pípání zesiluje a zesiluje a najednou sršivý zvuk a někde v tvojí blízkosti se vynoří artefakt. šup k němu, namířit, entrem vzít a opatrně pryč, nejlépe stejnou cestou, jak se s k němu dostal.
(tato metoda mi nefunguje u artefaktu v temném údolí u jedné z těch zdí, pípá, že tam je, pobíhám tam s nejlepším detektorem, střílím atd. a nic, ale to se sem tam stane každému, že někdy nejde vzít. V bažinách ale problém tuším není u žádného z artefaktů)

Štv Dec 04, 2008 11:48 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V bažinách je občas problém sebrat artefakt u strojového dvora, kdy se několikrát stalo, že jednoduše zapadl do pukliny v zemi a nešel vzít.

Štv Dec 04, 2008 1:07 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Díky moc všem za rady, už jsem našel 3. :)

Štv Dec 04, 2008 1:28 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť