• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 3:49 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Střelnice vs. Aréna 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Střelnice vs. Aréna
Docela dobrý tip jak vydělat peníze,i když ve srovnání s Arénou z SoCh docela nuda.Střelnice na základně povinnosti.

Štv Nov 20, 2008 9:29 am
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kde přesně, nenašel jsem toho typka...

Sob Dec 27, 2008 1:34 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
je to presne tuu.....do zakladni povinnosti mas 2 vchody..prvy je v tom smere ako ides zo Smetiska..a druhy vchod je v smere ako ides z Jantaru..no tak ty pojdes tym vchodom z jantaru...a hned ta buudka na lavo co je tak tam sa nachadza ten tyypek..ak som sa pomylil tak sry ale dlho som tam nebol. :oops: :oops: :oops:

Sob Dec 27, 2008 1:51 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Strelnica je konina. Arena bola omnoho lepsia.

Sob Dec 27, 2008 2:53 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať souhlas
taky si mysli, že arena byla lepší

HDD : Seagate 500 GB

Bůh tvořil zemi šest dní, Chuck Norris luskl prsty a stvořil boha.

Sob Dec 27, 2008 5:12 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jjj aj ja s vami suhlasim..v arene ste mohli lahko vyhrat ale strelnica je tazka jak svina...

Sob Dec 27, 2008 5:56 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
prosimvas,dohralsemto nekolikrat ale nikde sem zadnou arenu nenasel :( kde je a jak vypada ?

Štv Jan 01, 2009 1:58 pm
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aréna je jenom v prvním díle, v Clear Sky neni :)

Štv Jan 01, 2009 2:11 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo tak to je tim ze jednicka SOCH name teprve ceka :) v poctate to hraju dobre pac dvojka je dejovje pred jednickou :)

Štv Jan 01, 2009 3:41 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
EXOSKELETON-MK1 píše:
jjj aj ja s vami suhlasim..v arene ste mohli lahko vyhrat ale strelnica je tazka jak svina...

nereklbich ze to je tesky kdys strilis na body a ne na presnost tak mas min skore 250 a na jeden zasobnik nastrilis v klidu pres 100.to znamena ze kdys vistrilis vsechny zasobniky do terce tak se tvi skore pohybuje nekde pres 400 cos mas daleko za min limitem a odmena je 1000ru .me se to zda dost jednoduchy,slozity je strilet na presnost to je dost tesky no ale taky se to da pokud nestrilis v noci.

Štv Jan 08, 2009 11:10 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sice to nepatří úplně ktématu ale u povinosti je střelnice, a bandytu sem slyšel že je sestřelování vran a co je u svobody a u samotářů neví to někdo pls :?:

Pia Jan 09, 2009 5:15 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
target5 píše:
EXOSKELETON-MK1 píše:

nereklbich ze to je tesky kdys strilis na body a ne na presnost tak mas min skore 250 a na jeden zasobnik nastrilis v klidu pres 100.to znamena ze kdys vistrilis vsechny zasobniky do terce tak se tvi skore pohybuje nekde pres 400 cos mas daleko za min limitem a odmena je 1000ru .me se to zda dost jednoduchy,slozity je strilet na presnost to je dost tesky no ale taky se to da pokud nestrilis v noci.

No tak hej už to je ľahké kedže daty upravil štatistiky zbraní, ale keď som hral ešte normálnu verziu bez modpackov tak sa to nedalo. Teraz hej mአpravdu so zbraňou AS VAL v pohoďičke dám 550 bodov. Ale aj tak. V aréňe si nahral viacej peňazí za kratší čas, no strelnica je nekonečná.

Edit: venca u tých dvoch neni nič aspoň ja som nenašiel.

Pia Jan 09, 2009 7:16 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no jasem oryginalni hru jak ji vydali sem dohral as do konca a prostrednictvim strelnice sem vydelal tak 40K ru.chtelo to jen cvik

jo je to ukrutne dlouhy a hlavne nezabavny us po 3tim kole to cloveka k smrti nudi

kdys sme utoho vydelavani - zeprej u bandytu jdou strilet ty vrany ale me se nikdy nepovedlo zadnou sestrelit.je to jenom okradani hrace a ty vrany nejdou sejmout nebo delam neco spatne ? povedlo se nekomu zabit nejakou vranu ?

Pia Jan 09, 2009 9:55 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
target5 píše:
no jasem oryginalni hru jak ji vydali sem dohral as do konca a prostrednictvim strelnice sem vydelal tak 40K ru.chtelo to jen cvik

jo je to ukrutne dlouhy a hlavne nezabavny us po 3tim kole to cloveka k smrti nudi

kdys sme utoho vydelavani - zeprej u bandytu jdou strilet ty vrany ale me se nikdy nepovedlo zadnou sestrelit.je to jenom okradani hrace a ty vrany nejdou sejmout nebo delam neco spatne ? povedlo se nekomu zabit nejakou vranu ?

Ja som si na tom zarobil okolo 6000 RU jednoducho ich musíš strielať PRESNE do tela nie pred vrany ale do nich ono sa ťi to podari a je to ešte lepšie ako strelnica, lebo tam ťi dajú až dvojnásobok stávky.Treba cvik. Veď aj ja som zozačiatku na jednu vranu minul cca 100 nábojov.. :lol: Ale je to naj. spôsob ako zarobiť u banditov kedže pri predávaní ťi dajú AŽ 1 percento ceny zbrane atď. i keĎ gulomety od povinnosti idú na dračku.. :D

Pia Jan 09, 2009 10:58 am
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
K tem vranam je lepsi si na ne poridit zbran s optikou (idealne PSO-1) protoze tolik nepriblizuje a ja s ni v poho s mym abakanem vytunenym na max.presnost dal v klidu az sedmnact vran
ze zacatku bych ale spis doporucil lb-25 ci jak-takova zbran s integrovanou optikou (da se najit u stalkeru a ve skrysi na smetisti) nekdy (ale spis ne) se taky daj vrany sundavat kulobrokama tedy pokud jsou dostatecne nizko. takhle se mi to povedlo se spas 12kou. to je ale spis kvuli zabave.
nedoporucoval bych jakoukoliv ostrelovacku(moc velke priblizeni a je po ranach) - ani vintarovku treba ja to jednou zkousel s dragunovem - i pres to ze jako sniper jsem dobry, povedlo se mi killnout jen par vran.
ale jde to v pohode...akorat to vydelavani je pomalejsi...
vynechani baru a tedy areny hodne zamrzelo....arena vladla....

That is not traditional fire.

Pia Jan 09, 2009 4:16 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť