• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 2:12 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 obleky v Clear Sky 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať obleky v Clear Sky
ludia neviete nahodou kde sa da vylepsit oblek bulat ?, takisto neviem kde mam zohnat najlepsi oblek od Jasnej Oblohy, pri patchi 1503 som ho dostal za dobitie mostu do Limansku, ale v patchi 1505 som dostal zbran namiesto obleku

Ned Nov 09, 2008 1:13 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: obleky v Clear Sky
mates1985 píše:
ludia neviete nahodou kde sa da vylepsit oblek bulat ?, takisto neviem kde mam zohnat najlepsi oblek od Jasnej Oblohy, pri patchi 1503 som ho dostal za dobitie mostu do Limansku, ale v patchi 1505 som dostal zbran namiesto obleku

No pokud se nemylim tak Bulat by mel jit vylepšit u technika Povinosti......a s tim Limanskem to mame stejne,ale zkousel jsi Seva oblek......???Je to dobry kandidat ja už ho konečne taky sehnal,da se levne opravovat...vrele doporucuji.......

Ned Nov 09, 2008 1:34 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bulat se da vylepsit u Povinnosti, Svobody a i banditu :)...

Ned Nov 09, 2008 4:08 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
slinger píše:
zkousel jsi Seva oblek......???Je to dobry kandidat ja už ho konečne taky sehnal,da se levne opravovat...vrele doporucuji.......

S tím jsem šel do Limansku a následně do elektrárny, už v nemocnici jsem ho měl na 0le. :shock: Je fakt, že jsem tam s ním šel poprvý, takže znova už bych asi neschytal tolik ran.

Ned Nov 09, 2008 9:21 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
slinger: ten seva oblek uz mam, aj maximalne vylepseny, zameral som sa na psy ochranu (na olovene gulky mam oblek jasnej oblohy (ten horsi ale)), akurat som nesmel utocit na banditov, ale teraz ked seva oblek mam a bulat si mozem vylepsit u povinnosti (predpokladam ze musim byt ale ich clenom) tak im nakopem prdel, konecne !!! :lol:

Ned Nov 09, 2008 9:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Dragon. píše:
slinger píše:
zkousel jsi Seva oblek......???Je to dobry kandidat ja už ho konečne taky sehnal,da se levne opravovat...vrele doporucuji.......

S tím jsem šel do Limansku a následně do elektrárny, už v nemocnici jsem ho měl na 0le. :shock: Je fakt, že jsem tam s ním šel poprvý, takže znova už bych asi neschytal tolik ran.

Chlape, uz to tu bylo nekde psany..... V Limansku a dal muzes opravovat zbrane a obleky u velitele oddilu Jasne oblohy, ktera Te doprovazi a kryje, staci k nemu po boji zajit a zaplatit, takze vyplati se neutracet vsechny prachy :). Opotrebovana zbran - pokud se nezasekava - tak strili uz nepresne, vyplati se opravovat.... a oblek z dirama je jako bys mel jen kozenou vestu.....

To mates1985: u vsech tri frakci co se da Bulat vylepsit - nemusis byt jejich clenem !

Ned Nov 09, 2008 9:40 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť