• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 10:57 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Depo 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na gsc fóru se na tohle objevila nějaká (údajně fungující) modifikace, která ten respawn enemáků zarazí a je už konečně možnost totálně ovládnout celou oblast. Mě taky po několika soubojích a proher domácího družstva přestalo bavit dělat jim chůvu.

Odkaz je stažení je tady.

Štv Feb 19, 2009 11:47 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jen tak mimo, kde mám vzít spolubojovníky? Ještě jsem to nezkoušel dobýt, takže nevím.

Štv Feb 19, 2009 5:11 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ti vyjdou z obsazenych pozic nebo ze zakladny. Proste Odtud, kde maji spawn, coz je az na vyjimky v zakladnach. Treba tady u depa, stalkeri muzou vyjit od zakladny ale i z nejake jiz drzene pozice (tajny tabor, stanoviste pod mostem atd.) U vsech ostatnich frakci je tomu stejne.

That is not traditional fire.

Štv Feb 19, 2009 6:50 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hej to je fakt pravda oni sou hrozný blbečci ty stalkři já to nehcápu. sem tam šla a najednou nový úkol vstupní stanoviště jdu a pomůžu jim a za úkol mám depo už tam sem a zase nový úkol vstupní stanoviště vždycky sem jim pomohla ale oni prostě tam nevydrží sami ani minutu.. já totiž chci tu vestu co je za odměnu za to depo :) protože už zase tam běhám s vestou která nemá žádnou ochranu tak je to trošku těžší se s nima vypořádat :D

Štv Feb 19, 2009 6:51 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
za depo je ale seva, ne? ta se da koupit od banditu - od pruhlednaka. A k tem stalkerum - je to blby, treba i kdyz obsadime depo, oni neubrani vstupni stanoviste a dostane je treba jedna flaksa a tak tam jdou z depa a spawn! sou tam banditi....

That is not traditional fire.

Štv Feb 19, 2009 7:24 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Většinou stačí chvíli počkat a na ono stanoviště, ze kterého vyběhli stalkeři se dostaví jiná skupina. Jinak pokud někdo chce sevu, tak ji má téměř pokaždé po přidání se ke stalkerům jejich obchodník v kordónu. Jedinou nevýhodou je, že ztratíte možnost si sevu maximálně upravit na anomálie (psychická ochrana), což je podle mě škoda. :cry:

Štv Feb 19, 2009 11:24 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak sem to vyčistil, ale docela makačka. Nikde žádní pomocníci :shock:
Vystřílel jsem všechny náboje do samopalu, několikset do pistole, vypotřeboval tucet lékárniček a obvazů a za to všechno dostanu jen 500RU? Docela nevýhodné. Navíc ještě dřív než jsem stačil dojít do nejbližšího tábora se tam banditi objevili zase..
Někdo tu plácl cosi o nějakým gearu, to v tom smyslu že ho budu mít možnost koupit?

Pia Feb 20, 2009 3:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: depo
elx píše:
ahoj hele chtěla bych poradit s tím depem hraju za stalkry a mám za úkol to vymlátit už jsem to vymlátila dvakrát ale když jsem si šla do jiné lokace pro odměnu tak to ihned zase obsadili.
nevíte co s tím?
díky :)

Radu ti dam musis se pridat ke stalkerum a s nima spolecne to depo vymlatit,ale nesmis jit sama ale s nima a kdyz bandity vystrilite tak se tam stalkeri usadi a dokonce tam bude i jejich pruvodce lokacema a dokud tam budou tak se tam bandyti neobjevi.

Pia Mar 20, 2009 8:36 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Depo
Potřeboval bych taky poradit s Depem.Temné údolí mám prošlé a splněné,bandity jsem byl již okraden a věci mám nazpět ale v jednu chvíli mi to napsalo že byl zrušen úkol s dobitím depa a já když tam jdu sám (pač všichni stalkeři na pozicích smetiště se mnou jít asi nechtějí)tak to vymlátím ale ten hangár zůstane z obou stran uzavřený.

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz+Noctua NH-U12P, GigaByte GTX 260 Core 216 OC 896MB, Corsair DIMM 4096MB DDR II 800MHz TWIN2X4096-6400C4DHX, Gigabyte GA-EP45-DS4, 2xWestern Digital Caviar Black WD6401AALS - 640GB 32MB, Corsair Power Supply HX520 520W, CoolerMaster Centurion 534+2xNoctua NF-P12-1300, Fun Control: Zalman ZM-MFC2 Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit CZ SP2

Ned Máj 03, 2009 11:34 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
to sa stalo aj mne skús save load potom by sa ti mal zobraziť nový ukol dobiť depo.
Aj dvere som mal zatvorené z každej strany tak som ich cez medzery vo dverách vymlátil :) skús

Pon Máj 04, 2009 6:56 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak sa mi to konecne podarilo :) ovladnut cele smetisko dokonca ja s depom :D co som si myslel ze je neralne. Nakoniec som ho dobil za pomoci toho co som mu pomahal postrielat tie psy z toho sutra. Sice primarnym cielom bolo uchranit jeho :) lebo on bol pan nesrtelny s nejakou smiesnou zbranou. Treba si pozret ked sa zacnu presuvat ze aky maju ciel, tento mal Depo a podarilo sa. :)

Uto Okt 20, 2009 9:12 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
mne sa to podarilo tiez bez modov ale na druhy krat az, a obsadili to asi 5 stalkery a nie 1 ako u teba

Str Okt 21, 2009 3:30 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
U mna tam stale stoji jeden. Ale daju sa vobec banditi uplne vyhladit?

Lebo takto to vie vyzerat len chvilu :/
Obrázok

Mimochodom, Sloboda mi dala za ulohu dobit Blsi Trh, ale ako ho mam dobit ked su tam len Slobodaci a Stalkeri

Obrázok

Str Okt 21, 2009 6:33 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
pokud ses pridal ke svobode tak se nediv.. ja jsem se pripojil ke stalkerum a ty mi zase dali za ukol dobit stanoviste povinosti. ono je dulezite jak je k tobe ktera frakce naklonena (indikator v pda), kdyz jsem udelat par ukolu pro povinnost a zvysil si jejich prtatelstvi, tak jim zase az tak nevadilo ze jsem jim tam kdesi vymlatil nejake stanoviste.. :wink:

Str Nov 04, 2009 3:44 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Xenn píše:
Tak sa mi to konecne podarilo :) ovladnut cele smetisko dokonca ja s depom :D co som si myslel ze je neralne. Nakoniec som ho dobil za pomoci toho co som mu pomahal postrielat tie psy z toho sutra. Sice primarnym cielom bolo uchranit jeho :) lebo on bol pan nesrtelny s nejakou smiesnou zbranou. Treba si pozret ked sa zacnu presuvat ze aky maju ciel, tento mal Depo a podarilo sa. :)

ono je proste dulezite pockat na pomoc stalkeru aby to hned obsadili.. taky jsem to depo vycistil asi 5x a porad se tam banditi vratili. pak jsem se jednou vracel z agropomu a pobliz depa se pohybovala povinnost a par stalkeru, tak jsem depo preventivne vycistil a stalkeri ho konecne zabrali. takze smetak je cely zajisteny a frakce banditu je na 0.

ps: spis by me zajimalo jak vycistit baziny od odpadliku - ti se tam porad vraceji..

Str Nov 04, 2009 3:51 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia