• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 12:02 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Depo 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Depo
Nigga píše:
neviem ci je to bug alebo co ale jak ho dobijem??furt sa vracaju a nikdo iny to tam nejde obsadit ako banditi....co stym??

mám complete mód patch 1.5.10 a tiež už som raz dobil depo a tiež sa mi tam vrátili. Vyriešil som to tak, že po splnení questu pre povinnosť, budú na smetisku aj Povinnosťáci aj Freedomáci aj Stalkeri aj Banditi (malo by ti to trošku ulahčiť situáciu). Najprv vystrielaj všetky grupy mimo depa a potom sa hneď vrhni na depo a vystrielaj ho. Potom by sa ti v PDA malo označiť, že banditi boli porazený a ak ti na mape Smetiska nezostala žiadna červená bodka označujúca Banditov, tak už by sa tam spawnúť nemali :wink:

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Štv Okt 28, 2010 10:17 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť