• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Nov 24, 2020 10:00 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 zbran člena povinnosti 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať zbran člena povinnosti
mám donest členu povinnosti v agropomu zbran , kterou nechal v agrop. v základně stalkerů (upravený obokan) , ale kde nic tu nic .... nemáte někdo tip

Pia Okt 17, 2008 10:22 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mám. Použij možnost HLEDAT. Nebo zajdi do FAQu. Zamyká se.

Pia Okt 17, 2008 10:31 pm
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
pravděpodobně došlo k nedorozumění .. SoC jsem hrál několikrát a vím o problému se zbraní člena povinnosti (často jsem ji našel v agropomu v podzemí u jednoho bandity , ikdyž měla být v temném údolí) , tady je podobnéj úkol a ted jsem se dozvěděl že préj je v nějaký bedně tak jsem zvědav ve který , myslím že jsem snad už všechny prolezl a nic , nemohlo se stát že ta zbran tam byla dřív a já ji třeba prodal ...... a omlouvám se , ale občas mi není úplně jasný ,který téma je pro některý příspěvky to nejvhodnější

Sob Okt 18, 2008 9:30 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tu zbran najdes ked pojdes na to miesto co je oznacene na mape a tam je taka bedna v ktorej je

Sob Okt 18, 2008 9:34 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo lidi dík , už jsem to našel .. to je ta pitomá bedna co jsou jich ve hře desítky a jsou neaktivní , opravdu jsem musel poskakovat okolo než se mi objevil ten nápis ... a takovéj humbuk kolem toho byl , ach jo . Ta hra mě stále udivuje , jako pravděpodobně utopené skrýše v podzemí agropomu. vzkaz pro beestara já se nerozčiloval , akorát jsem byl stoho zmatenéj.....pokud jseš z těch Topolčan tak pozdravuj Duchonku rád jsem tamza komančů jezdíval (velka breza , mala breza a ten tipbar nebo jak se to jmenovalo to byly naše chlastací místa)

Sob Okt 18, 2008 9:52 am
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jééé a helemese :D no to je sranda
za tri týždne tam možno pôjdeme na chatu, tak odkážem :) Celá oblasť sa za tie roky však dosť zmenila (poväčšine k horšiemu, možno by si to už nespoznával, ale Breza stojí stále :)
Ak by si si niekedy chcel spraviť výlet na Slovensko, tak môžeme vybaviť chatu. Case_A tu bol minulý rok a moc sa mu unás páčilo...

Sob Okt 18, 2008 10:18 am
Profil ICQ WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia