• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Nov 30, 2020 2:36 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 utocna puska clena povinnosti 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať utocna puska clena povinnosti
Nazdars, mam problem s ukolom najdi utocnou pusku clena povinnosti.. mapa mi ju ukazuje pri baraku na zakladni stalkerov kusok od zakladne povinnosti v agroprome.. lenze.. na streche nie je, v nutri budovy nie je ani v okoli budovy nie je.. mapa mi ju ukazuje zeby mala byt niekde pri stene smerujucej na yantar v budove kde je prekupnik. presiel som to cele dookola snad milionkrat a neviem nic najst, neviete mi niekto poradit pls?

a druha taka zaujimava vec, v SoCh boli Vintorezky presne 4, jedna na zakladni slobody pod strechou, jedna na zakladni slobody v skrysi pod poklopom, jednu mal charon a jedna bola v laborkach skryta a v CS som si hned na zaciatku zobral tu rozbitu pri zeleznicnom vozni ktoru som mal v uvodnom videu a opravil ju za 9600ru a odvtedy som nasiel na zemi asi 10 dalsich, maju ich skoro vsetci, dokonca aj stalkeri v kordone chodia s vintorezkami.. je to normalne? ked som hral CS naposledy sa mi nezdalo zeby ich bolo v hre tolko.. mam steam verziu.. diky

Pia Feb 07, 2014 1:53 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: utocna puska clena povinnosti
Tu zbraň najdeš v krabici v budově (klasická železná bedna, kterou jsi určitě už několikrát viděl).

K Vintorezkám - tohle je bohužel Clear Sky v základu. Stejně tak najdeš na zemi po postavách tuny SPASek, Enfieldů a dalšího moderního materiálu. Zkrátka úlitba pro kropiče a mladší hráče.

Pia Feb 07, 2014 5:29 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: utocna puska clena povinnosti
ja som skusal pod tym matracom hladat, ako bol aj detektor pod mostov v tom tuneli... ale ta krabica ma nenapadla, vyzera ako neotvaratelna a bolo si treba k nej cupnut.. diky moc

Sob Feb 08, 2014 12:21 am
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť