• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 2:53 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 ako uniknut ziareniu 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať ako uniknut ziareniu
mam taky problem, som na prechode medzi smetiskom a kordonom a napialo mi ze dojde ziarenie a mam bezat do najblizsieho ukrytu.. nikam som nebezal a doslo ziarenie. mohol by som si to loadnut ale posledny quicksave mam az ked uz ziarenie prichadza a nech bezim ako bezim, dobehnem len do polky k ukrytu. bohuzial na vstupnu hliadku prave zautocili psy a zabili toho co ma moze preniest do inej casti mapy. cize ani ten mi nepomoze. a kedze zakon schvalnosti funguje na 100%, autosave sa mi saveol tiez po vyhlaseni ziarenia, cize nemam ziadny iny (okrem jedneho ktorym by som stratil asi 3 hodiny hry) da sa s tym nieco robit? uchylil by som sa aj k nejakemu jednorazovemu cheatu

edit: myslel som ze to okaslem tak ze ked dojde ziarenie, ja skocim do prechodu na smetisko kde uz ziarenie nie je. to aj vyslo ale behom par sekund, ked doslo ziarenie ku krytu kam som sa mal schovat, aj tak som umrel.. :(

Uto Sep 30, 2008 4:47 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nechapem ako nemozes dojst...kolko mas sekund??a ked uz tak ono ti to vzdy ukaze taky "najblizsi" ukryt, ale mozes ist prakticky do skoro kazdeho domu, lebo sa ti to miesto ukrytu prehodi ked budes k nemu blizsie..a niektori tu tusim aj pisali ze ked pridu do lokacie a napise im o ziareni, tak staci behnut do tej lokacie skade prisli naspat a ziarenie nebude...

Str Okt 01, 2008 6:10 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
prebehol som s5, ale to ziarenie prichadza zo strany smetiska takze ma zabije skor

Str Okt 01, 2008 6:49 am
Profil ICQ WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť