• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 2:29 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Pripjatske podzemi? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Taky se přikláním k názoru Sibina,hra si vyloženě říkala o to rozbalit ještě mnohem víc tajemno Zony.Nechápu proč nebylo přidáno více podzemních lokací,více nových mutantů,o artefaktech ani nemluvím.
Příběh vypadal zajímavě,ale takový závěr jsem skutěčně nečekal (myšleno tak rychle :( ).
Osobně si myslím,že při krátkosti hry mělo být zacováno prostředí Baru a Divoké oblasti,eventuálně mohla být zvolena i alternativní cesta k elektrárně.Prostě jsem zklamaný,líbily se mi bažiny (přišlo mě,že tahle lokace byla vytvořena jako první a tudíž je i celkem propracovaná),nová cesta do podzemí u Agropromu a boj o most do Limansku.Jetš k tomu Agropromu-tolik děr po mutantech-nešlo udělat jen třeba krátké jeskyně v kterých by byly třeba unikátní předměty?....No neva už jsem zase začal hrát Stín Černobylu.

Str Okt 01, 2008 8:41 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tady jde vidět jak se GSC flákali a pak nestíhali, protože záčátek hry mi přišel docela kvalitní ale konec zase prachsprostě ostříhali :( Limansk ostříhali a nechali jen jednu ulici, Opuštěná nemocnice byla taky děsně odfláklá, katakomby tam vůbec nejsou a jak se tak dívám na to co bylo v plánu tak konec odstřihli ůplně, když se podle MAO mělo jít dovnitř elekrárny a bojovat tam, místo toho se po vstupu do katakomb už jen suše oběvíte u elektrárny, Bezoděv pronese slavnostní řeč, pak se opět suše oběvíte na teplovodu, dostanete Gaussovku, kterou fakt nevím kde tak najednou vyhrabali, pak suše vystřílíte do Střelcovy PSI-Ochrany 10 výbojů a následuje zničehonic nějaká prapodivná emise. Pak následuje suché video které se sřelcovou PSI-Ochranou nijak nesouvisí. Takže opět GSC Sucks to ostřihali jak jen se dalo. Dalo by se to přirovnat, jestli původní návrh byla broskev, tak finální produkt je jen pecka z broskve :D

Str Okt 01, 2008 9:41 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Šak co??? Prodali to? Prodali a my tady mužeme pič**** jak chceme. :x

Str Okt 01, 2008 10:08 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Me nejvic ze vseho (ohledne tech map) vytaci, ze do CS ne zaradili Bar a Temne uzemi, kdyz je meli hotovy z minulyho dilu. Stacilo jen neco poupravit - nebo proste nechat tak. V baru mohl bejt barman nebo jeho predchudce a prodavat skoro vsechny zbrane (jak od Svobody, tak Povinosti i Monolitu - takova neutralni ztracena zona). A Temnem uzemi jsem cekal ony valky frakci o uzemi - neutralni uzemi. Mohla v ty tovarne byt spousta anomalii a artefaktu na ktery by delali vypravy jak ze Svobody tak Banditi, Stalkeri, zoldaci. Dostat jsme se tam meli jen po nakym blowoute nahodne, nebo nakou teleportacni bublinou nekde na smetisti nebo v Agropromu, a vychod by byl taky jen tezko najitelny...., treba do Armadnich skladist. Je to proste promarnena prilezitost a velky zklamani, vid ty mapy uz byly ve Stinu Chernobylu - proboha .... :cry: :cry: :cry:

Str Okt 01, 2008 10:39 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jojo,je to tak...nejvíc mě ale děsí prohlášení,že už začali makat na dvojce.A mám takové zlé tušení,že Bar a jeho oklí se objeví pro změnu zas tam.Jen doufám,že Šrám a Střelec,už zde budou hrát spíš druhé housle a vymyslí nějakou novou postavu (nebo eventuálně by nebylo od věci pokračovat v dějové linii Střelce,ovšem zde bych uvítal větší zapojení jeho skupiny-Tesáka jsem ani neviděl,Duch zařval v labu,Doktor je jen v povídání stalkerů..)...
Nechám se překvapit,jen at zas proboha nepřihřívají polívčičku zn. STALKER.....však on si to někdo koupí,a když tak bude zas nějaký prolog,epilog....

Štv Okt 02, 2008 10:36 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť