• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 2:48 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Jantar - zamknuté dvere 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Jantar - zamknuté dvere
ked sa dostanem do jantaru a mám ísť za doktorom do bunkra tak sú tam zamknuté dvere nemôžem vojsť dnu. čo s tým?

Ned Sep 28, 2008 3:47 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať ZAmknute dverře
Už se mi to taky stalo a je to tim že na bunkr zrovna utočí zombie až je všechno zabiješ sacharov to opet odemkne jinak nevim

Ned Sep 28, 2008 4:09 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mám ten samý problém... V okolí žádní zombíci ani mutanti nejsú. Je možné, že když nesleduju dějovou linku (zhruba od těch kopáču na smetišti), tak mi Sacharov odmítne odmknout svou tvrz?

Ned Sep 28, 2008 7:33 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Už som to spravil.
Tak isto som už na mape nemal nepriateľov, tak som prešiel kúsok za tábor a tam pri ohni vedla tunela sedelo pár stalkerov, boli to spojenci ale postrielal som ich a po chvíľi prišli další nepriateľia a ked som ich zastrelil potom mi už išli otvoriť dvere. (Stalkeri v tábore pri bunkri už neboli nepriatelia)

Pon Sep 29, 2008 1:23 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tohle možná řešení je, ale já bohužel hraju za Neutrály, takže bych nerad pobíjel své soudruhy. Určitě bude existovat i jiné řešení... :) Nevíte někdo jaké?

Pon Sep 29, 2008 1:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mam ten samy problem, pokud by tu nekdo mel racionalni vysvetleni protoze v cele ohrade zombie nejsou a dvere porad zavrene. Mozna protoze zmobie predtim vyvrazdili Stalkery v perimetru laboratore...

Obrázok

Pon Sep 29, 2008 3:28 pm
Profil WWW
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No možná bych jedno řešení měl. Mě se taky nechtěli jednou otevřít, a to díky zombie co se plácala nahoře na kopci asi tak 200m od laboratoře. Zkuste se ještě podívat po okolí.

Pon Sep 29, 2008 3:33 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo já na tohle při prvním hraní taky narazil :D Občas se potuluje skupinka ještě dále než 200m tak stači vystřílet všechno to zombifikované svinstvo a pak otevřít pujdou - já to poznal podle alarmu, jakmile přestal houkat tak už dveře otevřit šly :wink:

Pon Sep 29, 2008 4:04 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj dikes
EDIT: Uz to jde, vazne to chce jen vystrilet zombie v zakladne vedcu a v prilehlem okoli. Ridte se sirenou, jakmile prestane houkat, dvere se otevrou.

Obrázok

Pon Sep 29, 2008 6:46 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Markus Stalkier Komandier píše:
jj dikes
EDIT: Uz to jde, vazne to chce jen vystrilet zombie v zakladne vedcu a v prilehlem okoli. Ridte se sirenou, jakmile prestane houkat, dvere se otevrou.

No to je síce pekné, ale mne nejdú dvere aj tak otvoriť. Celé okolie Sacharovovho labáku je čisté, siréna je ticho, ale dvere sú stále lock!!! Koho treba ešte odbacnúť? Poradí niekto?

Ned Okt 19, 2008 9:08 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sorry za OT, ale je zbytečný kvůli tomu základat nový téma když mám podobný problém - Sidorovič v Kordónu se zamknul a nechce mi otevřít... Je to chyba hry anebo to tak má být ? Někde jsem četl, že Sidorovič zmizí a Jizva dostane za úkol ho najít...

Ned Okt 19, 2008 9:25 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ne to je blbost lebo by si tu ulohu uz dostal.
Mám dojem že tahle chyba se někde rozebírala - má údajně souviset s tím, že jsi u průvodce v Bažinách neodsouhlasil přestup do Kordonu a přecházel jsi tam až potom. Rada: načíst starší pozici, pokud ji máš.

Ned Okt 19, 2008 11:57 am
Doživotní ředitel zeměkoule
Doživotní ředitel zeměkoule
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Heat22 píše:
Markus Stalkier Komandier píše:
jj dikes

No to je síce pekné, ale mne nejdú dvere aj tak otvoriť. Celé okolie Sacharovovho labáku je čisté, siréna je ticho, ale dvere sú stále lock!!! Koho treba ešte odbacnúť? Poradí niekto?

Javorského?

As the sun set over the last of the hills, one of the Goo Balls seemed to say that life sure looked like a giant physics simulation! But as he felt to the spikey death pit below, he knew, it probably didn’t matter…

Obrázok

Ned Okt 19, 2008 1:04 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať sacharov
Porádímy někdo postřilem sem tam ty zombie a teď si mám promluvit se sacharovem ale on má zamknuté dveře co sti

Sob Jan 24, 2009 2:48 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: sacharov
Baker píše:
Porádímy někdo postřilem sem tam ty zombie a teď si mám promluvit se sacharovem ale on má zamknuté dveře co sti

to je (aspon me tedy) znamy problem. vyresis to tak, ze postrilis veskere stalkery okolo bunkru. pak to pujde.

That is not traditional fire.

Sob Jan 24, 2009 3:28 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia