• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 2:14 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 PDA Velitele svobody 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať PDA Velitele svobody
mam dmp 2.1.5 a v temnem udoli jsem dostal za ukol vzit pda velitele. jenze velitel to u sebe nema a pravdepodobne je pda na strome (mozna se pletu). samozrejme jsem uz zkousel skakat na ten strom z kazde strany - ze strechy , z beden , nastavil jsem si i vetsi skok ale stejne se na tom strome neudrzi. zacinam mit z toho depku.
muze mi nekdo prosim poradit?
nebo ma nekdo save hned po nalezeni tohoto pda???

Uto Jan 03, 2012 5:30 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: PDA Velitele svobody
"Na stromě" je jenom nesrovnalost z oficiálního překladu, ale PDA u velitele je (nebo tak až do poslední verze, která na blogu visí už notnou dobu, bylo). Nevzpomínám si, jestli se samo nepřesunulo do inventáře hned po prohledání mrtvoly, ale rozhodně by ho hra měla evidovat.

Jinak pro příště bych poprosil otázky k DMP směřovat přímo do konkrétního topiku, ať se v tom pak dá vyznat. Díky.

Uto Jan 03, 2012 6:20 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: PDA Velitele svobody
byla to jen mensi chyba. nacetl jsem vzdy jen tesne pred prohledanim tela velitele. ted jsem nacetl pozici hned po presunu do temneho udoli a zahral si to znova. ted to pda uz bylo u velitele - DIKYBOHU

Uto Jan 03, 2012 7:57 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia