• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 11:55 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
 Kde dobre predat zbrane a ine ? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Kde dobre predat zbrane a ine ?
Chcel by som sa opytat komu alebo kde dobre predat zbrane a vybavu za tu cenu ktoru vidim pri prejdeni mysou na predmet .. ked to predam "oficialne " dakomu v tabore tak dostanem ledva 5 percent s tej ceny , Dakujem

Uto Sep 23, 2008 9:31 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
U obchodníků dostaneš jen takto málo, protože to jsou zloději. Cena té zbraně je nějaká asi oficiální. Ale jde o obchod. Zkus nějakou zbraň prodat a hned si ji chtít koupit. Uvidíš ten obrovský rozdíl cen. Obchodníci frakcí by měli patřit k banditům, všichni jsou to zjodějáci!! :)

Str Sep 24, 2008 9:44 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
V kordone som predaval u neutralnych stalkerov, platia viacej ako u Sidorovicha. Jeden rajdik na armadne stanovisko a ~30 000,- na ucte. Len by sa hodil Datastorov transportny exoskeleton, pretoze to nosit na viackrat je opruz :)

Str Sep 24, 2008 3:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mam vyzkouseny, ze nejlip za zbrane plati Stalkeri v Kordonu - teda pokud jsi neutral. Uplne nejlip pak plati obchodnik Clear Sky v bazinach, ale tam se spatne dostava - vzdy pres dva pruvodce a naky to bezeni :).
Jinak nejhur plati banditi pochopitelne (ti si prece vsechno muzou ukrast :)), tam je to fakt jen v desitkach rublu za nejlepsi kousky, to tam nema cenu vubec nosit...
Ale vzdycky obchodnici zaplati jen tak kolem 10-20% puvodni ceny a jeste do ceny hraje vliv opotrebeni zbrane.
Ano, jsou to zlodeji a zijou z nas stalkeru, kteri denne riskuji zivot v zone 8) .

Sob Okt 04, 2008 11:23 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Artefakty
Já mám vyzkoušeno, že za artefakty platí nejluxusnějc Sidorovich. Za zbraně dá prdlačku, ale artefakty (notabene ty dražší) se k němu skutečně vyplatěj donést. Platí snad 90 procent. No nepamatuju si to přesně ale za artefakt s hodnotou 3000 dá tuším 2800 atd...

Sob Okt 11, 2008 3:50 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj souhlas já osobně prodávám artefakty taky jenom tam , u ostatních zřejmně záleží na vztahu k dané frakci

Sob Okt 11, 2008 4:01 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
kulomety najlepsie odkupuju BANDITI, ked som zabil povinnostaka a on mal kulomet s cenou 50000RU tak som u banditov dostal za nho okolo 35000RU

Sob Okt 11, 2008 7:20 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
raz sa mi stalo ze: dostal som od lesnika ten vylepseny Vintar za kompas, lenze ja som mal lepsie vylepseny Vintar :wink: . nechcelo sa mi vraciat niekam do inej casti zony aby som ju mohol predat tak som isiel do toho tunelu, co si tam mal zobrat ten kompas. Bol obsadeny Povinnostou tak som tam isiel za obchodnikom ze mupredam tu zbran. Stala asi 27000 a on mi za nu ponukal 26999. Som bol z toho nateseny. ale musel som ju predat na vymenu za oblek lebo nemal dostatok penazi :lol:

Pia Dec 26, 2008 7:04 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ceny podle mě také záleží na použitém patchi.
V základní hře byly neustále plné bedny nábojů které stačilo prodávat a peněz bylo plno.
Stejně tak zbraně byly ohodnoceny mnohem lépe (určitě o 100%) než na 1.5.04 který mám teď.
Jelikož nepatřím mezi podvodníky co si nějak „vylepšují" konta - mám se co ohánět a dost se naběhám.

Sob Jan 17, 2009 2:58 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nevim jestli to tu nekde neni ale prisel jsem na jeden fígl jak vydelat penize,Kdyz donesete lesnikovi artefakt tak mu ho dejte a v dialogu s nim se vam objevi "obdrzen Vintar",ten dialog s nim zruste a znovu navažte a on vam ten Vintar da zase.Takhle to muzete opakovat donekonecna.Ty Vintary pak muzete prodat u nejakeho obchodnika za dost slusny penize. :wink:
myslim ze to neni ani tak podvod jako díra ve hre ktera se da vyuzit

Pia Mar 20, 2009 10:25 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
renek pěkné, ale v takové fázi hry už to moc nevyužiješ navíc ten sociál opodál nemá peníze a lítat s tím na základny je na dlouho. Krom toho pokud se nepletu opravdu ranec ti nabízí jen ten socka v lokaci u Lesníka. Když dojdeš k jinému obchodníkovi cena je už myslím normální. :wink:

Uto Apr 07, 2009 8:52 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
Marked One píše:
kulomety najlepsie odkupuju BANDITI, ked som zabil povinnostaka a on mal kulomet s cenou 50000RU tak som u banditov dostal za nho okolo 35000RU

se mi nejak nezda,ja sem u Banditu a za rp-74/pkm jsem dostal 5500,kdezto za ten vylepsenej Abakan jsem dostal od 2000 do 3000ru

Pon Dec 31, 2012 2:44 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť