• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 7:49 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Artefakty v anomálních polích 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ano bude tam detektor Veles...
ale k tym artefaktom co mam dostat od stalkerov za zachranu skupiny z priestorovej anomalie a za spustenie mosta - nedostal som ziadny, ale tak isiel som za tym co bol v rudom lese pri moste, isiel som sa s nim porozrpravat a az potom mi dal artefakt Dusa, avsak nevsimol som si ze by mi dali artefakt Gravi aj ked uz som moc dal dole a som v Limansku..stale mam len 3 gravi artefakty....

Pon Sep 29, 2008 1:35 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
byl jsem tak nestasny ze ho nevidim tak jsem vzal dalekohled a potom jsem ho nasel... dekuji... :wink:

Pon Sep 29, 2008 7:14 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ObrázokObrázok

našiel som ešte nejaké artefakty na mape Rudý les:

6. na brehu rieky, v bedni je artefakt (-6 radiácia)
7. artefakt v elektrickej anomálii

Uto Sep 30, 2008 10:40 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Armádní skladište

ObrázokObrázok

Biele bodky sú artefakty

Uto Sep 30, 2008 3:33 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Z finančních důvodů jsem taky začal sbírat artefakty,jenže jaksi ten obyčejnej krám mě nic neukáže,vestu už nemám a jsem jaksi v prdeli. A vracet do bažin,nebo to hrát od začátku se mě nechce. Nebo kromě vyndání ten přístroj musím nějak aktivovat? Je mě divný,že kromě zvuků mě to nic neukáže.

Uto Sep 30, 2008 8:36 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lepší detektor si můžeš koupit u Sacharova, stačí ho jenom vyndat klávesou - tou popiskou v inventáři se neřiď :-)

Uto Sep 30, 2008 8:37 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
je v tom dole, ked prichádzaš dnu tak oproti v ľavom rohu dole na zemi je deka alebo niečo také, tak pod ňou je detektor. Je ho veľmi zle vidieť, musíš sa prikrčiť a potom z pravej strany bude kúsok trčať, tak rýchlo naň namier a stlač F.

Str Okt 01, 2008 1:38 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
K některým artefaktům se dostat,to je porod. Absolutně ale nevím,jak se dostat k artefaktům v temném údolí pod tou nadzemní šachtou,jak tam lítá ta ohnivá koule a když sem se tam z budovy dostal oknem,tak sem nevěděl jak zpět a bylo po mě :-) . Co to tam je vlastně za tu ohnivou kouli? Dá se nějak zastavit, nebo zničit?

Str Okt 01, 2008 10:20 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hubcus ale ved tam je ten artefakt za murom nie nahodou?mala by to byt baterka..kazdopadne ja som sa tam dostal tak ze som isiel do tej budovy kde je velitel svobody, vybehol po schodoch na pravy kraj budovy, skocil zo zabradlia na strechu a z nej opatrne na ten ostnaty plot, ale pozor aby si skocil na vnutornu polovic, inac sa dovnutra do arealu nedostanes...zoberes aretfakt a von sa dostanes napriklad cez tu hliadkovu vezu co tam je...

Štv Okt 02, 2008 6:18 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
2 artefakty jsou v bedně na základně banditů na Smetišti. Nevím jestli se generují náhodně, v mém případě to byly Noční hvězda a Duše.

Sob Okt 11, 2008 11:19 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
dFrog píše:
2 artefakty jsou v bedně na základně banditů na Smetišti. Nevím jestli se generují náhodně, v mém případě to byly Noční hvězda a Duše.

Jen bych doplnil, že se tam dá pravděpodobně dostat jen tehdy, když to tam vystřílíte. Jsou totiž u obchodníka, v jeho "místnosti", naproti jeho "kleci" jsou mříže a na stole by to mělo být (je to takový tunel). Teď si nejsem jist, ale když jsem hrál CS poprvé, tak mi mříže myslím nešli otevřít.

Jo a pro ty co se tam neorientují. Je to druhá "místnost" po pravé straně od začátku hangáru, hned za schodama (ty jsou v první).

Sob Okt 11, 2008 1:23 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
inak v agropromu artefakt 5 som pri nom ukazuje mi ho ale nevyskoci

Sob Okt 11, 2008 10:47 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasomjano píše:
inak v agropromu artefakt 5 som pri nom ukazuje mi ho ale nevyskoci

Taky jsem tam několikrát loadoval, než jsem ho objevil...
Podle detektoru jsem byl u něj (ono se tam taky nemá kam schovat, je v tom "kruhu" z těch "tentonoců". Tak jsem pak nějak čekal, všude to hučelo a mlátilo a najednou se ukázal. Ale jak píšu, předtím jsem tam asi 2x zemřel i po použití asi 5 lékárniček. Potřetí se ukázal skoro hned, prostě jak to začne na jednom místě víc svítit, tak neodcházet a čekat, on se ukáže.

Štv Nov 06, 2008 8:56 am
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Da se neco delat s tim kdyz mi artefakt uvizl nahore (ve vzduchu) v anomalii whirlwind (to je takova ta co vas zvedne zatoci a pak vas roztrhne) ten artefakt se vubec nepohybuje (normalne se okolo anomalie pohybuje) a kdyz do ty anomalie vlezu a zkusim ho sebrat tak to nejde (jsem pod nim) a navic me ta anomalie slusne rozsekava.
Navic takovych artefaktu jsem nasel asi 10.

That is not traditional fire.

Ned Nov 16, 2008 9:14 am
Profil ICQ
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
KREB: skus ho přitáhnout šroubem :wink:
v AMK modu to jde, nevim jak v originální hře http://www.youtube.com/watch?v=kp0ZRUiyqw0

Ned Nov 16, 2008 9:43 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť