• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 12:05 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Artefakty v anomálních polích 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Artefakty v anomálních polích
Tak, vzhledem k tomu, že jsem si Zónu prolezl docela důkladně, tak se podělím o mapky s vyznačeným místem výskytu artefaktů. Seznam nebude asi ještě kompletní, ale pokud víte o něčem co na mapě není, dejte mi vědět.

Bažiny:

Obrázok

1 - Není potřeba komentáře - všichni známe z videí. Stačí dojít k břehu ostrůvku.
2 - Uprostřed zamořeného ostrova. Pozor na chemické popáleniny.
3 - Pár kroků severně od tábora s použitou technikou. Pozor si dejte na žár a na radiaci.
4 - Nedaleko stožáru vysokého napětí, problém činí radiace a elektřina.
5 - Rovněž v okolí stožáru, platí to samé co u předchozího anomálního pole. Zvýšená psionická aktivita!
6 - Vypálená vesnice, uvnitř zbořeného domku. Pozor na popáleniny a na radiaci.
7 - Gravi v důlní šachtě poblíž zničeného vagonu a zbořeného mostu. Počítejte se silnou radiací a s nutnostní mít u sebe lepší detektor. Dostanete se tam dírou v plotě nedaleko železničních kolejí (bod X na mapě). Ti všímavější tady najdou ještě jednu hodně užitečnou věcičku.
8 - Ostrov s jedovatými výpary. V okolí je ještě několik gravitačních anomálií.

Kordon:

Obrázok

1 - Radioaktivitou zamořený výkop. Vyskytuje se tu i spousta elekter.
2 - Artefakt je u skalek u okraje mapy, opět si dejte pozor na radiaci a na gravitační anomálie.
3 - Nedaleko přestupního bodu směrem na Smetiště, pozor na gravitační anomálie a opět na radiaci.

Smetiště:

Obrázok

1 - Za plotem u tábora se zajatci, zvýšená psionická aktivita a gravitační anomálie.
2 - Pár kroků od vyskládaných pneumatik a dalšího bordelu, hrozí popáleniny od ohně.
3 - Kousek od plotu, opět hrozí popáleniny.
4 - Dva artefakty mezi dvěma znečištěnými jezírky, velká pravděpodobnost chemického popálení.
5 - Artefakt je v údolí, přístup komplikuje množství Masomlejnků a dalších gravitačních anomálií.
6 - Naproti základny banditů u okraje mapy, vysoká psionická aktivita a několik elekter. Artefakty jsou tu dva.

Temné údolí:

Obrázok

1 - Ve střežené oblasti pod spojovacím tunelem, velký výskyt elektrických anomálií a vysoká úroveň radiace.
2 - Jihovýchodně od továrny, hrozí popáleniny od ohně nebo vstup do Masomlejnku.
3 - Na vrchní straně nejsevernější nádrže, hrozí silné chemické popáleniny.
4 - U zdi továrního komplexu (z vnější strany)
5 - Severní okolí základny Svobody, kus od horního vstupu. Pozor na masomlejnek, dokáže solidně pocuchat.

Agroprom:

Obrázok

1 a 2 - uvnitř budovy, velký výskyt elekter, radiace a vysoká psionická aktivita
3 - Severně od hlídkové věže, několik gravitačních anomálií.
4 - V nitru zamořeného jezera, vysoká radiace a nebezpečí chemického popálení.
5 - Jižně od jezera, výskyt hned několika anomálií, radiace.
6 - Jižní kraj mapy, kromě anomálií je tu i silná radiace.

Jantar:

Obrázok

1 - Nedaleko továrního komplexu, dejte si pozor na gravitační a ohnivé anomálie a na psionickou aktivitu v okolí.
2 a 3 - Uvnitř hangáru, hrozí poranění od eletrických anomálií a zuří tu i radiace.
4 - Kousek od vchodu do komplexu v rozbořeném prostranství - pozor na elektry a na radiaci.
5 - Uprostřed radioaktivního jezera. Jako obvykle hrozí silné chemické popáleniny.

Armádní sklady:

Obrázok

1 - Kousek od staré farmy, zvýšená psionická aktivita, radiace a několik elekter.
2 - Severně od havarovaného vrtulníku, nebezpečí stoupnutí do Masomlejnku (bezpečná cesta vede skrz křoví).
3 - Zamořené jezero, hned u trubky. Pozor na chemické popáleniny a na radiaci.
4 - Poblíž vraků vozidel, neopatrný stalker často končí rozcupován na atomy kvůli hromadě Masomlejnků.
5 - Poblíž oplocení u spadlého kmene. Pozor na popáleniny od ohně a na radiaci.

Rudý les:

Obrázok

1, 2, 3 - Artefakty najdete během cesty k Lesníkovi (v doprovodu stalkerů) - cesta končí u velkého Symbiontu (ta skalnatá věc).
4 - V anomálním poli nedaleko zničeného tanku s prostorovou anomálií v severní části mapy - nebezpečím je zvýšená radiace. Nedaleko je i jeskyně (do níž se však nejde dostat).
5 - Povaluje se "dole v dole", kam musíte jít pro Lesníkův artefakt Kompas. Stačí seskočit o patro níž a prodrat se místností u kraje. Pozor na elektry. Nahoru se dostanete tunelem, na jehož konci jsou dřevěné krabice. Ty je nutno rozstřílet.
6 - U zdi na okraji mapy ze strany, kde je Lesníkova věž. Hrozí radiace a elektrické anomálie.
Jeden artefakt (Gravi) vám stalkeři dají za vysvobození jejich kolegů z prostorové anomálie a další artefakt (Duše) dostanete od stalkerů po spuštění mostu do Limansku.

Naposledy upravil datastor dňa Uto Okt 07, 2008 6:19 pm, celkovo upravené 14

Pon Sep 22, 2008 1:03 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
P.S.: Inac pozor na tieto donasacie questy, ak je viac ROVNAKYCH artefaktov v inventari, tak to robi neplechu, treba si ostatne hodit na zem a doniest iba jeden :!:

Str Sep 24, 2008 3:03 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Snad vsetky

http://bigy.szm.sk/pics/artefakty.jpg

Pia Sep 26, 2008 9:11 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Můžu se zeptat, těch důlních šachet v bažinách je víc? :D Protože tam kde má být údajně artefakt 7 a nějaký ten easter egg jsem šel, vlezl jsem do té důlní šachty a radiace je tam nulová a jen tam krásně hoří oheň :shock:

Pia Sep 26, 2008 8:03 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Důlní šachta je tam jenom jedna - je tam oheň, jedna další věc a ještě artefakt - ale to jsem už psal u legendy, jak ho najít.

Pia Sep 26, 2008 8:35 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aha :D Ale měl bys do legendy dopsat že je potřeba minimálně detektor Veles protože já považuju za lepší detektor i Bear a ten tam toho graviho neodhalil :) Btw ať sem tu místnost zkoumal jak sem chtěl tak kromě Graviho, sedačky, ohně, spacáku, železného plechu, kýblu a lopaty jsem tak žádný zajímavý předmět nenašel. Buď nejsem dostatečně vnímavý nebo ho tam nemám :(

Pia Sep 26, 2008 9:08 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Napoveda je matrac, trocha ju lepsie poobzeraj :wink:

Pia Sep 26, 2008 9:39 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Áááá, já dementisko na tom už 10x stál a nevšiml jsem si toho :D To je drsně schované no :) Ale pro mě zbytečné protože už to mám, škoda no 8) Ale jak budu hrát odznova, tak budu vědět kam urychleně jít :)

Btw, díky bigfutusi :)

Pia Sep 26, 2008 9:50 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dvojka v temnom udoli by mala byt v rohu pomyselneho Lka medzi tovarnou a opustenou farmou, ak to je ta puklina v zemi :)

Inac teraz jak som to rozohral druhy krat, tak nachadzam aj dva artefakty na jednom mieste. V Agroprome som mal teraz artefakty na jednom poschodi, predtym na oboch. Su to neposedne mrchy, alebo zasa nejaky bug :)

Ned Sep 28, 2008 2:50 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja tiez som teraz zbieral v Jantary artefakty, a tam podla datastorovej mapy kde maju byt 2 a 3 v tom hangare tak som zobral 1 a dalsi mi vobec neukazuje na detektore...a mam ten najlepsi btw...veles abo ako sa vola..

Ned Sep 28, 2008 3:52 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Už by to mělo sedět, ještě jednou díky :-)

Brunyi: Záleží na hře, při dalším spuštění se mi na Smetišti povedlo najít v tom táboře s vězněnými stalkery jenom jeden artefakt. Další co by tam měl být asi někam zmizel.

Ned Sep 28, 2008 4:25 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj ked si teraz vobec neviem spomenut kde tam boli vazneni stalkeri, tak chapem...ved aj teraz v rudom lese mam pri tom symbionte jak bol ten mega mutant na kurzore 2 artefakty a pri niekolkonasobnom loadovani vzdy vidim s Velesom iba 1 ktory zoberem a druha bodka potom zmizne :D

Ned Sep 28, 2008 4:38 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jedna hloupa otazka... kde jsou ty doly v bazinach o kterych se tady tak mluvi? jo nejak se mi nejde dostat k tomu mostu jak je artefakt cislo 7... jako by tam mapa koncila... prolezu dirou v plote a pak mne neco jako gravitace porad strhava dolu zpet k tomu plotu... ke kolejim se ani nedostanu :( diky za rady... :wink:

Pon Sep 29, 2008 6:21 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ved ako mas ten krizik na mape tak tam je diera v plote, prejdi a sice ta to nebude pustat na kolaje ale chod stale popri tej "neviditelnej" stene ktoreu si opisal ako gravitacia a prides popod most...a kusok za nim je taky vchod ako do sachty..

Pon Sep 29, 2008 7:25 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
oki a tam bude i ten lepsi detektor? protoze ja mam cele baziny uz prolezle a zatim jsem na zadny lepsi detektor artefaktu nenasel :(

Pon Sep 29, 2008 8:42 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť