• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 10:46 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 modifikace do zbrani (flashdisky) a artefakty 
Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, konecne se nekdo ozval kazdopadne dik za radu to zkusim ale ted me prepadla silna nechut ke clear sky takze se na to par nedel nepodivam... ale dik. Je ale divny ze mi o ty posledni flashce nikdo nechce rict nevis cim by to melo byt (pokud je ve skrysi tak by data o ni mela byt v souboru clear sky/gamedata/configs/misc a ten soubor se jmenuje treasure_agroprom - dyztak, mohl bys mi tento soubor poslat na crabo@seznam.cz? myslim ze by to mohlo byt tim, ale je to domnenka a ty moje domnenky.... :roll: asi nejak tak )

Shiftyho EDIT:
dik. sem si ten program stahl ale nefaka mi :? tak nekdy zkusim to s tim main menu modem protoze dat ten flash do nejake skryse to je vazne nad moje schopnosti, jen si zbytecne zabuguju uz tak dost zabugovanou hru :wink:

tak se ta hra po naintalovani toho modu cela zabugovala asi by se to nemelo michat s dmp ze ne?

Jen pro příště: Tlačítko EDIT má svoje opodstatnění.[/i]

That is not traditional fire.

Štv Dec 25, 2008 11:47 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ne, to by se míchat nemělo. Zkus tohle, možná to bude fungovat. Flashky by měl mít obchodník stalkerů v Agropromu.

P.S. - Příště používej edit, bude to rozhodně lepší než tři příspěvky za sebou.
P.P.S. - Shifty to zase stihl dřív než já :-).

Shiftyho EDIT: Prostě machr. Co víc dodat?

Pia Dec 26, 2008 12:34 am
Profil WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
dekuji datastore - to jeste ted snad zkusim. Mela by se zacit nova hra?

Pia Dec 26, 2008 12:41 am
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neměla by, znovu bys musel hrát jenom tehdy, kdyby ty flashky byly jako obsah skrýše, a to tady nejsou.

Pia Dec 26, 2008 12:41 am
Profil WWW
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Díky Daty. Už je mám, konečně můžu do Limansku. :wink:

Pia Dec 26, 2008 10:08 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
já to taky zkusím mám úplně stejnéj problém jako snork....jedna jediná fleshka a nikde nic , škoda že ten prevít na tý střelnici nejde odstřelit , už by ji měl v šišce

Sob Dec 27, 2008 3:56 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
sem se dival na ty flashe a rozhod se je dat do skrysi takze sem upravil nektere soubory a dal dva flashe v kordonu do skryse kde je ten prvni (kldne si predelejte) ale ja se s tim nechtel az tak piplat a v agropromu ty flese take do jedne skryse a rekne vam o ni mitaj (obchodnik) - jsou tam instrukce jak si ty flese prendat jinam je to tak jednoduche ze to zvladne i takovy babral jako ja :oops: :wink: klidne to pro vas prendam jinam, ale ted sem na to moc liny :wink: :oops:
stahujte flash_fix_final_stash.zip - 3.9 Kb

pardon, ze vas s tim otravuju...a nemela by se zacinat nova hra...me to se starym savem slo

P.S. někde jsem to v těch skrýších fakt přehnal.....

Štv Jan 01, 2009 11:31 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: modifikace do zbrani (flashdisky) a artefakty
Tím, že se informace o flashdiscích válí v lokacích, kde jsou zadány, si nejsem tak docela jistej. Plyny do kulometu mi prodal na nějakej bandita na smeťáku, kde taky byl:) Hraju 1.5.0.7 s Dat. modpackem.

Pia Apr 17, 2009 9:04 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
U sebe v modpacku jsem ty flashdisky už měnil, takže se klidně může stát (a taky se stává), že flashdisk pro jednoho mechanika v oblasti leží někde jinde. Jinak se ale všechno dá sehnat tam, kde je i místní opravář.

Pia Apr 17, 2009 9:36 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Čaute
1.pro koho je prosím vás ten flash s pumpovacím mech. nebo tak?
2.u povinosti sem se zeptal toho typa na práci co je na střlnici za 4K,prej mi dal souřadnice ,ale nic v pda nemám,neví někdo kde ten hrov vojína najdu?
3.ten mechanik banditu mi už asi oblek seva neopraví ,když je od té doby co mě okradly střílím na potkání že?

Pia Jún 12, 2009 9:00 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
1 - Ten si od tebe vezme Van, mechanik v Kordonu v táboře neutrálů.
2 - Vždycky se ti na mapě ukáže fialová značka s popiskem, podle ní bys tu pozici najít měl.
3 - To skutečně neopraví. Jedině jako neutrál a nebo spojenec.

Pia Jún 12, 2009 10:08 am
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
a ještě k tomu flashdisku stěma kevlar destičkama,je někdo kdo ho bude chtít ? nebo je ten bandita mechanik jediný?
P.S.Neexistuje mod do multipleyeru který by obsahoval prvky ze singlu? mám na myslim něco jako MMORPG.

Sob Jún 13, 2009 5:12 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený

Odpoveď s citáciou
BTW nedala by sa urobiť úprava, aby flešky mohol zobrať jeden opravár a robiť všetky úpravy alebo aby akékoľvek flešky bral každý opravár a podľa toho, ktoré dostal, robil ďalšie úpravy zbraní?
Je celkom hlúpe mať v inventári napríklad flešku s informáciami o keramických doštičkách, v strome možných úprav zbroje vidieť, že zbroj sa nimi dá ešte upraviť a pritom je tam text v tom zmysle, že úprava sa nedá urobiť, pretože chýbajú potrebné informácie...

Mimochodom, v stromu úprav zbraní je pekná hlúposť - montáž konzoly pre granátomet na ruské zbrane :roll:
Ruské granátomety GP-25 a GP-30 sa upevňujú priamo o hlaveň zbrane, hádam ešte jednoduchšie ako bodák.

Str Jún 24, 2009 1:13 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Nesmíš to tak žrát, přeci jen to není simulátor jako Flashpoint nebo Arma....je to jen hra a i kdyby se dastator rozkrájel vychytával by detaily několik let... :roll:
V prvé řadě by by měli mít snahu autoři hry si s tím vyhrát ať je to co nejlepší ale člověk neví co sy myslet, když vyjde patch a není tam opraveno to co by si člověk přál... :|
"dasty" udělal kus práce tak bych tak nebrečel u nepřesně popsaného popisku...

PS: co se týče tvého návrhu o chybějících informacích možných úprav souhlasím to se mi líbí... :wink:
Muselo by být ale aspoň zhruba popsáno o co jde a na co modifikace navazuje "že není k dispozici" aby to někteří hráči pobrali... :D

Olmolinův Edit: Dasty Dastator :D Úplně jak Le Datastore :D Nic ve zlým :)
//SMRT: :oops: sry :roll:

Pon Júl 20, 2009 9:02 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
xxviktor píše:
Tím, že se informace o flashdiscích válí v lokacích, kde jsou zadány, si nejsem tak docela jistej. Plyny do kulometu mi prodal na nějakej bandita na smeťáku, kde taky byl:) Hraju 1.5.0.7 s Dat. modpackem.

potvrzuji že je to tak.....mám verzi 1.5.05 + DMP 2.0 a kupodivu mi tu samou modifikaci "plyny" ve skrýši nabídl Šilov z Kordonu za 5000 RU místo jiné modifikace kterou chtěl Van opravář v Kordonu... :cry:
Asi nezbyde než doufat, že tu co chtěl Van mi někdo nabídne místo té druhé... :idea:

PS: možná že se jedná o prokletou modifikaci která se v nabídkách náhodně objevuje... :shock:

Uto Júl 21, 2009 7:02 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť