• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 10:55 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 modifikace do zbrani (flashdisky) a artefakty 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tu opravu flashek mám rozdělanou, nezapomněl jsem na to. Teď jsem zjistil, že k Poustevníkovi nedám vůbec nic, protože to hra prostě nevezme, takže zase přepisuju. Nebude potřeba začínat novou hru, flashky budou o obchodníků (ještě se rozhodnu u koho).

Pon Nov 24, 2008 4:50 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nevíte někdo, kdo zadá quest pro třetí flash disc pro mechanika v Kordonu (patch 07)? (první měl kamarád zajatého velitele armády, druhý jsem našel poblíž armádního stanoviště směrem k bažinám - skrýš mi prodal myslím obchodník v táboře stalkerů). Díky

Str Nov 26, 2008 10:55 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahoj nevite někdo kde se mam zeptat na posledni flashku od banditu???

Str Dec 03, 2008 11:59 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jestli ti to pomůže, tak dvě jsem našel nevím kde, ale tu třetí (pokud si dobře pamatuju) dole ve sklepě, jak tě tam přepadnou (až se vzbudíš a pobereš to PDA, pistoli a právě tu flashku), když jdeš pro tesákovo PDA (na smetišti, v tom rozbitým baráku u elektro budky - Bleší trh tuším)

Štv Dec 04, 2008 11:33 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Inliner píše:
Jestli ti to pomůže, tak dvě jsem našel nevím kde, ale tu třetí (pokud si dobře pamatuju) dole ve sklepě, jak tě tam přepadnou (až se vzbudíš a pobereš to PDA, pistoli a právě tu flashku), když jdeš pro tesákovo PDA (na smetišti, v tom rozbitým baráku u elektro budky - Bleší trh tuším)

Jo tak se tam urcite kouknu,no ty dve fleshky najdes když se budeš ptá banditu otazkou .Co mi můžeš nabídnout?Raději vice krat a zeptat co tam najdes a reknou ti kde je......je za ně hodně peněz
tak je dobre je najit......Hanz..cz

Štv Dec 04, 2008 1:34 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak sem si stahl tu opravu kde se saji koupit ty flashky od obchodnika v agropromu.
ale ted mam problem: vim, ze ty informace o flashkach v agropromu (povinnost) ma mit na strelnici a pak bud ten typek co ma vystaveny mutanty nebo nekdo v baru ci obchodnik, ale zadna skrys neodpovida je sice hezke ze mi prodali 2 info o skrysich v podzemi a asi pet nebo vic v jantaru ale to me moc nezajima...
pro stalkery v agropromu mam vse ale povinnost......
jinak zhola nic nepomaha ze sem zacal novou hru ani pridani se k povinnosti; pokud neco vite tak poradte, sem docela nastvany protoze sem pokecal snad s kazdym v agropromu a furt ta jedna fleska a to uz jsem je mel! (ty dve) - kdysi davno.....dik za kazdou radu

That is not traditional fire.

Ned Dec 07, 2008 8:04 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
KREB píše:
tak sem si stahl tu opravu kde se saji koupit ty flashky od obchodnika v agropromu.
ale ted mam problem: vim, ze ty informace o flashkach v agropromu (povinnost) ma mit na strelnici a pak bud ten typek co ma vystaveny mutanty nebo nekdo v baru ci obchodnik, ale zadna skrys neodpovida je sice hezke ze mi prodali 2 info o skrysich v podzemi a asi pet nebo vic v jantaru ale to me moc nezajima...
pro stalkery v agropromu mam vse ale povinnost......
jinak zhola nic nepomaha ze sem zacal novou hru ani pridani se k povinnosti; pokud neco vite tak poradte, sem docela nastvany protoze sem pokecal snad s kazdym v agropromu a furt ta jedna fleska a to uz jsem je mel! (ty dve) - kdysi davno.....dik za kazdou radu

A ptal si se generála povinosti?

Ned Dec 14, 2008 3:23 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
obesel jsem snad cely agroprom a sehnal jsem vsechny pro stalkery (o tom poslednim mi rekl general povinnosti - krylov) jednu pro tunderova mi dal ten samotar pod zakladnou stalkeru a druhou jsem di koupil s tou opravou ale ta posledni chybi. vim ze mi o ni ma rict typek na strelnici nebo mitaj (obchodnik) ale ve skrysich jsem nasel jen lekarny,chlast a podobne kraviny. takze nevim...nova hra taky nic nevyresila...ocenil bych kazdou pomoc. dik.

Ned Dec 14, 2008 5:47 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Flashdisk
KREB píše:
obesel jsem snad cely agroprom a sehnal jsem vsechny pro stalkery (o tom poslednim mi rekl general povinnosti - krylov) jednu pro tunderova mi dal ten samotar pod zakladnou stalkeru a druhou jsem di koupil s tou opravou ale ta posledni chybi. vim ze mi o ni ma rict typek na strelnici nebo mitaj (obchodnik) ale ve skrysich jsem nasel jen lekarny,chlast a podobne kraviny. takze nevim...nova hra taky nic nevyresila...ocenil bych kazdou pomoc. dik.

Na střelnici na základně povinosti ti jí nabídne až když přeskočíš ty řeči o střelnici.

Pia Dec 19, 2008 1:48 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ne,ne nikdo mi nic nenabidl, mam dva jeden s tou opravou a jeden od toho samotare na stalkerske zakladne ale jinak mi nikdo dalsi zadny nic nenabidl ani mitaj (obchodnik povinnosti) ani na strelnici a ani ten manik v "zoo" neslo by dat abych to dostal s odmenou treba za zatopeni podzemi agropromu nebo k obchodnikovi?

Pia Dec 19, 2008 3:11 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
flash disky pre JASNU OBLOHU
- odmena za 1. misiu
- odmena za porazenie odpadlikov
- info o skrysi od chlapika co sedi pri miestnosi v ktorej je velitel

flash disky pre STALKEROV v Kordone
- info od obchodnika

flash disky pre BANDITOV
- info o skrysi od BOROVA
- info o skrysi od BOROVA
- pri misii kde mas ist po tesakovo PDA ta okradnu banditi.lezi pri PDA-cku

flash disky pre STALKEROV v Agroprome
- info o skrysi od BOROVA (bandita)
- info o skrysi od BOROVA (bandita)
- info o skrysi od Generala POVINNOSTI

flash disky pre POVINNOST
- info od chlapika v zakladni povinnosti na strelnici (mne nepovedal o co ide ale ponuka to za 4000)
- info od obchodnika
- za splnenie ulohy ktoru ti da stalker sediaci v skrysi pod cisternami v zakladni stalkerov v Agroprome

flash disky pre SLOBODU
- info od obchodnika
- info od obchodnika
- odmena od velitela za pomoc pri porazeni ZOLDAKOV (na mape mi nepisalo "chod po odmenu" ale ked som
ho oslovil tak mi ju dal)

- vsimol som si, ze niektore informacie o skrysach sa daju zistit len v noci)

Sob Dec 20, 2008 10:57 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, tak reinstalace stalkera a dat. modpacku nic nevyresila porad mi chybi jeden flashdisk pro tunderova (povinnost) ten chlapek na strelnici mi odmitl podat jakoukoliv informaci o skrysich a mitaj(obchodnik) mi rekl jen o dvou v podzemi (batoh v 3. urovni a rouru v 2.) pokud nekoho neco napadne nebo mi poradi jak prepsat soubor s prodejnim listem u nejakeho obchodnika tak budu moc vdecnej. dik
p.s. : zkousel jsem predelavat soubor u obchodnika u povinnosti, dal jsem tam (podle vzoru datastora) nazvy tech flashek atd.... ale cela zakladna je ted zabugovana, nejde se k ni priblizit na krok v tomhle fakt odbornik nejsem, zvladnu si sice predelat statistiky, vah, limit a podobne kravinky, co umi vsici ale to je vse. :oops:

Uto Dec 23, 2008 4:44 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak s tema flashkama pokud nekoho neco napadne nebo mi poradi jak prepsat soubor s prodejnim listem u nejakeho obchodnika tak budu moc vdecnej. dik zas sem to zkousel prepsat ale nevim, jak se ty flashky presne jmenuji a co kde a jak prepsat - ja si zase zabugoval celou hru :( takze ocenim kdyz mi nekdo pomuze. dik

Str Dec 24, 2008 3:27 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
KREB píše:
tak s tema flashkama pokud nekoho neco napadne nebo mi poradi jak prepsat soubor s prodejnim listem u nejakeho obchodnika tak budu moc vdecnej. dik zas sem to zkousel prepsat ale nevim, jak se ty flashky presne jmenuji a co kde a jak prepsat - ja si zase zabugoval celou hru :( takze ocenim kdyz mi nekdo pomuze. dik

tak pomahejte, ja bych si docela rad vytunil PK na maximum :twisted: je s tim sranda
zase nec nepomohlo, reinstalace ani nova hra pls zkuste mi aspon nekdo pomoct.

Štv Dec 25, 2008 6:16 pm
Profil ICQ
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dobře, ale je to úplně krajní řešení. Nainstaluj si main menu mod a dej spawn (F10) a pak klepni na okénko misc - budeš mít všechny flashdisky. :wink:

Štv Dec 25, 2008 11:39 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia