• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 11:56 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 modifikace do zbrani (flashdisky) a artefakty 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: modifikace do zbrani (flashdisky) a artefakty
V DMPčku si flashdisky pro mechanika v jednom úseku může hráč nacházet i v sousedních lokacích, ne jenom trapně pobíhat po okolí a pak se s kompletní trojicí vrátit zpátky. Třeba v bažinách má Mráz jednu flashku pro Tunderova, v Kordonu je to zas jedna flashka u lokomotivy (jak už tady padlo). Třetí flashka pro Vana z Kordonu je zas na smetišti a tak dál... hledat, stalkeři. Hledat.

Uto Júl 21, 2009 11:33 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
datastor píše:
V DMPčku si flashdisky pro mechanika v jednom úseku může hráč nacházet i v sousedních lokacích, ne jenom trapně pobíhat po okolí a pak se s kompletní trojicí vrátit zpátky. Třeba v bažinách má Mráz jednu flashku pro Tunderova, v Kordonu je to zas jedna flashka u lokomotivy (jak už tady padlo). Třetí flashka pro Vana z Kordonu je zas na smetišti a tak dál... hledat, stalkeři. Hledat.

Nazdar DATASTORE, promiň, že otravuju, po dlouhé době jsem se opět pustil do hraní CS s tvým modpackem, zprvu mi to padalo jak přezrálé trnky. Když už jsem se chystal do Limansku, tak jsem zabrouzdal naposled na smetiště, tam mi to spadlo natolik, že už jsem se ze smetiště dostal pouze na pracovní plochu windows při pokusu přejít na jakoukoliv lokaci. Nakonec pomohlo kompletní přeinstalování CS a modpacku. Načetl jsem si jeden z prvních savepozic na smetišti a doteď to nespadlo, takže super, z nehratelného shitu jste udělali hratelnou záležitost. Zajímalo by mě, komu mám dát poslední modifikaci o vyvažování automatických součástek. Technikům banditů, svobody, povinnosti a stalkerů jsem odevzdal všechny nalezené informace, mám tedy splněny všechny úkoly v tomto směru ale přebývá mi onen zmiňovaný flashdisk. Navíc mi nikdo není schopen vyladit MP5 z důvodu chybějících dat o modifikaci. Matně si vzpomínám, když jsem CS hrál prvně před pár lety, tak jsem měl něco přinést technikovi stalkerů na smetišti, ten ale pořád chrápe a v noci se mnou prohodí jen pár keců a nic. Ještě by mě zajímalo, zda jde upravovat i exoskeleton, doposud jsem neměl příležitost si ho koupit. Dík za odpověď, DMP je velice povedené, jelikož nejsem zastáncem moderních zbraní v Zóně, tak je u obchodníka svobody ignoruji....

Pon Máj 14, 2012 10:44 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Ono to ani s modpackem nebude bez problémů, ale co šlo, to jsem se snažil nějak zalátat. Vzhledem k tomu, že jsem CS už dlouho nehrál, tak si nevzpomínám, kdo chce co, ale nápověda by se ti měla zobrazit snad na mapě (případně budeš muset všechny mechaniky obejít a zjistit, kde se ti nabídne dialog k odevzdání). A k poslední otázce - exoskeleton upravit jde.

Díky za chválu a snad CS nebude padat ani v pozdějších částech (což se beztak s oblibou děje).

Uto Máj 15, 2012 4:03 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
datastor píše:
Ono to ani s modpackem nebude bez problémů, ale co šlo, to jsem se snažil nějak zalátat. Vzhledem k tomu, že jsem CS už dlouho nehrál, tak si nevzpomínám, kdo chce co, ale nápověda by se ti měla zobrazit snad na mapě (případně budeš muset všechny mechaniky obejít a zjistit, kde se ti nabídne dialog k odevzdání). A k poslední otázce - exoskeleton upravit jde.

Díky za chválu a snad CS nebude padat ani v pozdějších částech (což se beztak s oblibou děje).

Thanks Datastor, tak jsem jich pár oběhl a žádný mechanik nemá zájem o onu modifikaci, nakonec jsem pečlivě sbíral zbraně, munici atd a nosil je obchodníkovi od SVOBODY, který má nejlepší ceny a našetřil jsem tak na exoskeleton. Jinak se mi podařilo splnit všechny úkoly pro mechaniky v Zóně ale za boha mě nenapadlo, že mi poslední dá velitel SVOBODY po odvedené práci. S exoskeletonem nelze běhat, což mi dost vadí, vzhledem k tomu, že jsem běžec, to jsem mohl čekat po zkušenostech s SoCh, paradoxní je, že nepřátelé v exoskeletonech a to dokonce i zombie mohou v tomto těžkém brnění běhat a hráč ne. Tak jsem si to nahrál před koupí a pořídím si Bullat oblek, který si upravím dle mých představ. Tvůj modpack hodnotím velice kladně, již předchozí v SoCh byl perfektní a díky němu jsem STALKERA otočil po 10 dohrání ještě 4 krát. Doufám, že tuto odfláknutou hru s tvým modpackem konečně dohraji do konce, při předchozích hrách jsem to v elektrárně za hlasitého kur*ování odinstaloval a zapomněl na tuto hru na nějaký čas. Dvakrát jsem to k elektrárně dotáhl bez modpacku a jednou s tvým prvním modpackem pro CS. Popravdě, díky útržkovitým informacím o Lost ALPHA modu pro SoCh jsem si vzpomněl na nedohrané CS a tak jsem se k němu vrátil s tvým posledním modpackem. Ještě se rozhoupávám ke koupi CoP ale čas ukáže.

Uto Máj 15, 2012 7:21 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť