• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 31, 2020 8:26 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Skrýše 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Skrýše
Došel jsem až k Lesníkovi a zatím jsem neměl žádný problém najít skrýš, ale...

1. Batoh na stromě, je kousek od brány do lesa, když se jde od Lesníka, v popisu je napsáno něco jako nechal jsem batoh na větvi a utek, ať dělám co dělám, tak na stromě nic nevidím, vylézt na něj také nejde...

2. Modrá bedna, je na půdě vedle Lesníkovo skrýše, je to ten domek do kterého vedou dráty z věže, když vyskočím na kontejner s odpadkama, tak tu bednu vidím, ale doskočit tam nejde a jelikož je to ta velká bedna, tak nejde ani rozstřelit či posunout střelbou...

dík za rady :)

Sob Sep 20, 2008 8:24 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Skrýše
speedyj píše:
Došel jsem až k Lesníkovi a zatím jsem neměl žádný problém najít skrýš, ale...

1. Batoh na stromě, je kousek od brány do lesa, když se jde od Lesníka, v popisu je napsáno něco jako nechal jsem batoh na větvi a utek, ať dělám co dělám, tak na stromě nic nevidím, vylézt na něj také nejde...

2. Modrá bedna, je na půdě vedle Lesníkovo skrýše, je to ten domek do kterého vedou dráty z věže, když vyskočím na kontejner s odpadkama, tak tu bednu vidím, ale doskočit tam nejde a jelikož je to ta velká bedna, tak nejde ani rozstřelit či posunout střelbou...

dík za rady :)

K modrej bedni sa dostaneš tak, že vylezieš na vežu nad Lesníkovou budovou, po lane skrčený zlezieš do potrebnej výšky, postavíš sa a preskočíš na strechu a dierou sa dostaneš k bedni.

Str Okt 01, 2008 8:43 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jak se mám dostat do skrýše v kordonu tam kde je zavalenéj tunel , je tam nějaká síla co mě pokažde vratí zpět , dá se to obejít

Str Okt 15, 2008 9:35 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Frequently Asked Questions, aneb FAQ

Str Okt 15, 2008 9:43 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
odpoved na svoju otazku najdes v gulovej anomalii nad mostom v kordone

Str Okt 15, 2008 9:43 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo díky , ty koule jsem si všiml a zkákal do ní , ale neptal se těch stalkerů , tak jsem si akorát rozmázl hubu

Štv Okt 16, 2008 12:21 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak lidi , ta skrýš v jantaru v budově nad X.16...tak je tam převrácenéj trezor a nejde aktivovat ...neví někdo o nějakém fýglu , hlavně mě rozčiluje ten popisek ke skrýši ve stylu že to nikdo nevybere tím myslel nějakéj vtipálek asi i mne

Ned Okt 19, 2008 9:17 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nevíte jestli jsou i tady v CS nějaký skrýše jako v SoCh? Teďka myslim jako byla třeba neprůstřelná vesta v prvním táboře stálkeru u Sidoroviče pod střechou poslední budovy nebo ta tisícovka průbojnejch nábooju do MP5 po rozstřílení stříšky(bedny) na vrcholu věže ve vozovém parku? Neni to označeno jako úkol ani skrýš, ale viděl jsem to na youtube jako fíglovinu
:)

Ned Okt 19, 2008 11:38 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
paus píše:
tak lidi , ta skrýš v jantaru v budově nad X.16...tak je tam převrácenéj trezor a nejde aktivovat ...neví někdo o nějakém fýglu , hlavně mě rozčiluje ten popisek ke skrýši ve stylu že to nikdo nevybere tím myslel nějakéj vtipálek asi i mne

Tak na tohle jsem taky nepřišel. Myslel jsem, že jak tam byla ta přestřelka, něco tam bouchlo a převrátilo ho to, takže ho teď nemohu otevřít :D . Ví někdo jak na to???

Ned Okt 19, 2008 5:24 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať re paus
trezor má malý nožičky tak si k němu u toho dna stoupni , klekni a pomalu se hýbej doleva a doprava jde to ale snaha za to nestojí (náboj RPG) tedy alespoň u mne. :D

Ned Okt 19, 2008 6:38 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Skrýše
Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat. V bažinách na mapě uplně nahoře vlevo je vykolejený vlak a u něho je jeskyně kde má být hodně dobrý artefakt a detektor třídy 3. jenomže jak do ní vlezu tak tam nic není jen kyblík, lopata, pneumatika a matrace. Tak co s tím ten detektor bych chtěl

Sob Mar 20, 2010 4:30 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No ten detektor je schován pod matrací a jakmile ho vezmeš do ruky artefakt se objeví hned v kýblu.

Pon Okt 03, 2011 9:32 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
jak se da dostat na komin za tovarnou v temnem udoli ? mam tam vyzvednout skrys, ale nikde neni zebrik, jeden tam teda je. ale ten je zablokovany tycema, neda se po nem vysplhat a nejvyssi bod v tovarne dosahuje cca ani ne do pulky komina

Štv Okt 06, 2011 3:30 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
na samotný komín se mi nikdy nepodařilo dostat a myslím, že to ani nejde. jsi si jistý, že ta skrýš není spíš někde pod komínem ?!

Štv Okt 06, 2011 7:00 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Skutečně je na komíně. Ne tak úplně NA komíně, ale na římse, na kterou jde seskočit z budovy hned vedle komínu(kde je několik žoldáků) - je tam díra v zábradlí. Skrýš je na odvrácené straně římsy.

That is not traditional fire.

Štv Okt 06, 2011 7:16 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť