• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 2:32 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 164 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší
 Scorpions Mod series (SCOMod) 
Autor Správa
Stalker pseudoIntelektuál
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
GunMan píše:
díky moc, hned jak se mi podaří utéct z práce to zkusím a dám ti vědět:-)

tak co kámo, šlo to? :)

Pon Nov 19, 2007 9:59 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Salieri píše:
Ten mod je super až na nějaký chyby....např. hnedka první mise vytřískat bandity a dostat nějaký flashdisk za 1.ti chlapi co mi máj pomáhat mi zdrhly a na mě se vysraly a už sem je nikdy neviděl. za 2. ten týpek kterýmu sem měl vzít ty data byl tuhej i když sem to skoušel zas a zas aby přežil

Mozno chyba v mode, ale ak su skombinovane aj ine mody, alebo hra bezi na starsej verzii Stalkera a nie je napatchovana, nemusi mod fungovat spravne.

Salieri píše:
a za 3. ta inteligentnost že se protivník sekne ve dveřích a nestřílí po mě.....nevim jestli je to chyba na mé straně nebo na vaší (teda kdo ten mod dělal).... :? :? :?

Podobne, drobne chybky sa zvykli prejavit u banditov. Pokial to robi pri inych nepriateloch chyba je niekde inde.

Citácia:
... ozaj k tym chybam, daj si do toho mod http://stalker.filefront.com/file/Rules_of_Engagement;79356

Niektore opravy a vylepsenia podobne tym Rules of Engagement su uz v mode obsiahnute.

Uto Nov 20, 2007 9:51 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fredy.00 píše:
GunMan píše:
díky moc, hned jak se mi podaří utéct z práce to zkusím a dám ti vědět:-)

tak co kámo, šlo to? :)

JJ, díky moc, jak jsem tam nahrál ten patch tak už vše jede parádně a konečně si to můžu užít:-))

Str Nov 21, 2007 1:00 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať PLS O REUP PATCHU 1.004
Prosim o Reupload patchu pro verzi 1.0004 (Scorpion mod) nekam jinam nez na "files.filefront.com".

Tam uz to neni:
Citácia:
There was an error processing your request; it appears to be invalid or there was an error with your conection. Please wait while your request is retried...

If you need further help with a download, please contact FileFront support.

Diky za rychlost...

Uto Dec 04, 2007 7:21 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Doufám, že budeš spokojen: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/268 ... .32KB.html

Reuploaduju z filefrontu co se jenom dá, ale bohužel ne všechno mám na disku, a proto i zbytek modifikací sháním, kde se dá.

Uto Dec 04, 2007 7:30 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
datastor píše:
Doufám, že budeš spokojen: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/268 ... .32KB.html

Reuploaduju z filefrontu co se jenom dá, ale bohužel ne všechno mám na disku, a proto i zbytek modifikací sháním, kde se dá.

To byla rychlost. Diky moc...

Uto Dec 04, 2007 7:39 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať scorpions mod
Male info o chystanej novej verzii Scorpions Modu.
Mod by sa mal stihnut dokoncit zhruba pred vianocami (ak vsetko bude klapat tak ako ma) a mozete sa tesit na:

- nove zbrane (vratane niektorych vyskrtnutych), obleky, predmety
- nove skiny & zvukove efekty
- (staro)nove postavy a ulohy :D
- vynechanych mutantov
- pojazdne vozidla
- zase nieco na citanie do PDA
- upravy na styl Realism modu (chovanie zbrani, anomalii,...)
- plna kompatibilita z 1.0.0.1 - 1.0.0.4

vsetko co je tu napisane je uz v mode zakomponovane a fici.

stalker.wikia.com

Str Dec 12, 2007 8:13 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať sco mod
Mam dotaz.Pri instalaci sco modu v.1003rozjedu hru ale nejde mi save a pri v.1004hru ani nerzjedu.
Poradte pls.Jinak sco mod vypada velice pekne.Uz bych ho rad vyzkousel :(
Zatim zdravim a dekuju :D

Pia Dec 14, 2007 5:10 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: sco mod
aradix píše:
Mam dotaz.Pri instalaci sco modu v.1003rozjedu hru ale nejde mi save a pri v.1004hru ani nerzjedu.

Místní znalec datastor mi poradil, použít v zástupci parametr -NOINTRO

Pia Dec 14, 2007 11:13 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: sco mod
aradix píše:

Treba nainstalovat najnovsi patch a skontrolovat ci nie je nainstalovanych viac modov.
Linky (patch): http://stalker.scorpions.cz/forum/viewtopic.php?t=857

stalker.wikia.com

Pia Dec 14, 2007 1:10 pm
Profil WWW
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak co kdy nás potěšíte tou slibovanou novou verzí SCOmodu? už se nemůžu dočkat slibovali ste už před vánocema :roll:

Str Jan 09, 2008 12:01 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vzhledem k menším potížím se Spandavovým pcčkem a nedostatku volného času se vydání bohužel posune. Ale ani to není důvod k tomu, hledat si pevnou větev a silné lano - předběžný měsíc, kdy by SCOmod mohl být dokončen, je počátek února (pokud se zase nestane nějaká ta neočekávanost :wink: )

Str Jan 09, 2008 12:35 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
binariz3 píše:
tak co kdy nás potěšíte tou slibovanou novou verzí SCOmodu? už se nemůžu dočkat slibovali ste už před vánocema :roll:

Ako uz napisal Datastor nemam teraz dostatok casu + silnejsi (a hlavne pouzitelny) komp k dispozicii takze nova verzia bude hotova asi az v priebehu buduceho mesiaca. Momentalne je mod v rovnakom stadiu v akom bol v polovici decembra + s nejakymi drobnymi vylepseniami.

Btw, uz davnejsie som dokoncil "pridavok" ScoSkinz pre Scomod ale zabudol som postnut link. Balicek obsahuje skiny z povodnej verzie ScoModu (1.1), nejake nove skiny a drobni bonusovy material. Vacsinu planovanych skinov si odniesol HDD do hrobu.

Pack mozno pride vhod ludom, ktori si nechceli stahovat cely scomod len kvoli dvom trom skinom.

link: http://files.filefront.com/ScoSkinz10Setupexe/;9242377;/fileinfo.html

Štv Jan 10, 2008 6:50 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
mám dotázek:

je možné že ve Scorpionu 1.1 na verzi hry 1.004 nefunguje mod na sebrání ze země lepší zbraně NPCčkami než které mají u sebe?
Docela bych to využil, protože je mi až líto nováčků s pistolkami protože hned zaklepou bačkorami.
Aspoň bych jim rozdal Abakany nebo něco podobného ať je nemusím vláčet a enemáci se budou muset více snažit... :lol:

EDIT: asi mám něco špatně nikdo si neveme nic ani borci s pistolemi nemají zájem o Abakan či AK :oops:

Naposledy upravil SMRT dňa Pon Jan 14, 2008 10:27 pm, celkovo upravené 1

Pon Jan 14, 2008 7:29 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať zbrane & stalkeri
SMRT píše:
mám dotázek:

je možné že ve Scorpionu 1.1 na verzi hry 1.004 nefunguje mod na sebrání ze země lepší zbraně NPCčkami než které mají u sebe?
Docela bych to využil, protože je mi až líto nováčků s pistolkami protože hned zaklepou bačkorami.
Aspoň bych jim rozdal Abakany nebo něco podobného ať je nemusím vláčet a enemáci se budou muset více snažit... :lol:

Uprava je obsiahnutna v mode od verzie 1.0. Zbrane zamienaju bezni stalkeri a banditi (castejsie). Nie vzdy vsak NPC vezme inu zbran (i v tom pripade ze je lepsia), zavisi to od okolnosti a to hlavne u stalkerov - samotarov.

Citácia:
EDIT: asi mám něco špatně nikdo si neveme nic ani borci s pistolemi nemají zájem o Abakan či AK

Skontroloval som zbieranie zbrani u NPC (konk. u stalkerov-samotarov). Stalkeri, ktori maju zbrane vopred "pevne" pridelene lepsiu zbran nezoberu, iba v tom pripade ze by im bola ponuknuta zbran do takeho slotu, v ktorom este ziadnu zbran nemaju. V tomto pripade vsak vzdy pouziju horsiu prednastavenu zbran podla postupnosti. Stalkeri, ktorim sa vyzbroj generuje automaticky (v urcitom rozsahu) vezmu lepsiu zbran rovnakej triedy i v horsom stave. Staru (horsiu) zbran vyhodia z inventara.

Postupnost: pistol -> brokovka -> samopal ->/ automaticka puska -> tazsie zbrane.

Tak nejak to fici. U banditov pravdepodobne podobne.

stalker.wikia.com

Pon Jan 14, 2008 8:17 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 164 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia