• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 2:35 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Dotazy na rocnik 2012 
Autor Správa
Exekutor Zónálního Metaverza
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Dotazy na rocnik 2012
v sobotu a v sobotu :D

..Přetaveni jsme byli v dokonalý krystal. Z popela padlých a proletý krve opět oživeni, Prozřeli jsme. MY známe Pravdu. Ona nad námi drží hořící perutě strážných andělů. MY jsme Děti Zóny. MY JSME MONOLIT..

..protože Monolit je PRÍMA..

Obrázok

Uto Jún 26, 2012 12:27 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

chtel jsem si natisknout seznam artefaktu, co delaji a jak vypadaji.
zarazilo me ze je na webu 7druhů.
to je dobre, nebo spatne? myslel jsem ze artefaktu je vic

http://stalker.scorpions.cz/larp/clanek/artefakty" onclick="window.open(this.href);return false;

A: Ano, tento počet je v pořádku, ovšem je možné, že se v průběhu ročníku přijde na nějakou novinku.

Uto Jún 26, 2012 5:11 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Chci se zeptat na pravidlo ohledně zákazu pyrotechniky. Pravodlo 1.7 říká:

1.7 Pokud není organizátory určeno jinak, platí v herním prostoru zákaz používání pyrotechniky.

nicméně jsou v pravidlech pravidla o granátech jako např:

2.8 Granáty mohou být pouze „hrachové“ konstrukce. „Sádráky“ či jiné typy jsou zakázány.

chci se tedy zeptat jestli zákaz pyro je absolutně všechno, co jakkoli vybuchuje a hoří (granáty, dýmovnice, miny etc.) nebo je zákázáno všechno kromě klasických ručních granátů. Nebo je to jen error z pravidel minulých let a tutíž to znamená zákaz všecho?

Díky za odpověd ;-)

A: Asi takhle - jde o to, aby si tam nikdo bez vědomí organizátorů nedělal soukromej ohňostroj. Takže veškerý tyhle věci se musí prohnat přes oficiální nákup.
Příklad: Doma si vytvoříš čtyři granáty (který budou odpovídat pravidlům - princip hracháč). Ale abys je mohl ve hře použít, tak si je musíš herně zakoupit. Přijdeš tedy na Bar nebo si seženeš překupníka se zbraněma, že potřebuješ 4 granáty. On ti řekne cenu a ty mu vyklopíš příslušnou sumu zarjadů. Od té doby můžeš tyto 4 ks normálně herně použít na obranu či útok. To samý se týká min (např. kuličkový klejmory). U dýmovnic pozor na barvu. Bílá je neutrální, k zamlžení prostoru a snížení viditelnosti, ostatní barvy jsou určeny jako jedovatý plyn. A nějakou rozumnou velikost, aby se tam kouř neválel 3 dni po celý Zóně.
Ale samozřejmě použití všech těchto prostředků podléhá schválení ze strany orgů, tzn. před hrou je předložíš a pokud projdou, tak už jen zbývá vydělat si patřičný obnos na herní nákup.

Štv Jún 28, 2012 12:17 am
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Tohle pravidlo je kvuli stehovani po prostorech. Pred Mimoni byl Stalker v Milovicich, kde se pyro nesmelo pouzivat vubec. Tady plati zakaz v nocnich hodinach, tedy od cca 22-7h. Takze je defaultne zakaz, s upresnenim v pravidlech pro kazdou akci.

Štv Jún 28, 2012 4:50 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Pozor!
Organizace se pomalu přesouvá na místo konání akce. Proto nebudeme, nebo budeme minimálně k dosažení na internetu. V případě nutných dotazů, volejte mě +420 776 244 246 nebo CASE +420 737 873 180.

Pia Jún 29, 2012 3:53 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Jen doplnim, z duvodu spatneho signalu a protoze nemame telefon vzdycky u sebe. Kdyz se vam nepodari dovolat, tak sms.

Sob Jún 30, 2012 6:00 am
Profil ICQ
Zelenáč

Zdravím,

nevím, jestli se o tom mluvilo, ale letos jsem u registrace dostal buttonek s nápisem "Stalker 2011" v bleděmodré barvě. Doma ted mám dva kusy placek Stalker 2011, jednu bledě modrou, jednu tmavě. Proč jsem letos dostal placku loňskou? Chtěl jsem je nosit na vestě, tohle mi přijde fakt hloupé a mrzí mě to - samotný larp jsem si moc neužil a i ten buttonek mám loňský.

Sob Júl 07, 2012 7:56 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

To já taky. :D Nějaká chyba se vloudila. ;)

Ned Júl 08, 2012 2:42 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Za tento fail se včem omlouváme, chyba se stala někde mezi objednávkou a výrobou placek. Příští rok se polepšíme a dodáme správný letopočet.

Ned Júl 08, 2012 8:23 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť