• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 26, 2019 1:15 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 8 ] 
 Fallout s painballovými prvky LARP 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Fallout s painballovými prvky LARP
Zdravím,

vím, že jsem na fóru hry STALKER, ale myslím, že by to mohlo zajímat i příznivce této hry, mimo to jsou si ty hry v několika aspektech podobné.

Chtěl bych Vás, kdo máte zájem, chuť a 3 minuty času, požádat o vyplnění dotazníku, který bude základem pro další projektování LARPu "Fallout s painballovými prvky".

Dotazník najdete zde: http://fallout-paintball-hra-nazivo.vyplnto.cz/
Děkuji :)

Štv Dec 22, 2011 11:23 am
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Fallout s painballovými prvky LARP
Tak dotazník sem ti vyplnil. Možná by se našli lidi, který by na Falloutí larp jeli - koneckonců lidi odsud jezdí třeba na Methan - ale esli tu někdo dělá do painballu, tak těch asi moc nebude. Tady je to spíš samej ajrsofťák.

Štv Dec 22, 2011 11:51 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Díky moc. Já zkouším kde se dá, kde to aspoň trochu souvisí tak to tam hodím. Těžko se totiž hledá web či forum kde by se shlukovalo velké množství lidí. Pokud by tě nebo kohokoliv napadlo kam jinam dotazník vyvěsit, poprosím o to.

Štv Dec 22, 2011 12:01 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Dotazník jsem vyplnil, ale není mi příliš jasný koncept celého nápadu.. jde o larp s využitím paintballových zbraní?
Neumím si to moc dobře představit.. larp je o interakci hráčů a hraní postavy.. jak bych měl hrát s paintballovou maskou na tváři? Byla by nějak součástí kostýmu? Není lepší využití osvědčených airsoftek? (komunita je na ně zvyklá = jsou lidi, co by na tuto akci jeli, jsou potřeba jen brýle, nižší náklady, větší výběr herních prostorů.. apod.)

Pokud bys měl konkrétnější informace, tak můžeš zkusit oslovit hráče přes fórum larpu MethanCity v sekci "Spřátelené akce, skupiny a oznámení". Ale nemyslím, že by se tam našlo dost paintball pozitivních...

Pia Dec 23, 2011 4:21 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mohla by to bejt švanda brutální kladiva a meče ..ješte k tomu hustopřísné těžké zbroje ranec možností jak se vohodit .....ale !! muselo by to bejt se softkama určo věčí komunita lidí ......ale za nápad palec nahoru !!

Sob Dec 24, 2011 4:41 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
SPUŠTĚN WEB http://falloutrealgame.webnode.cz/

Štv Feb 02, 2012 11:17 am
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Taky jsem z toho celkem na vazkach. Pravdu dis Dikobrazi. Nechci bejt rejpal, ale k dobry hre nestaci zamyslene fotky a nazvat se manazerem.
Nu, pockame si na dalsi info.

Ned Feb 05, 2012 10:40 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Panove, nemate nekdo 19.5.2012 v planu navstivit METAN CITY ??..Rozjizdim LARP S.T.A.L.K.E.R Komplex ALFA ! Pokud ma nekdo zajem, piste !! Stranky jsou jeste v rozmachu !! ale hned jakmile se dokonci dodam odkaz !! :]

Štv Apr 26, 2012 12:14 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia