• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Nov 18, 2019 2:47 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Nápady a pomoc na LARP 2012 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Nápady a pomoc na LARP 2012
Otázka neví náhodou někdo jak jsou na tom daleko pravidla pro Exo-skelety ??...........Je potřeba něco tisknout není problém mám kopírování zadarmo a papíru a barev neomezeno ...mapy ...prospekty ...atd valte to sem nebo mě do PM :)

Pia Dec 09, 2011 7:13 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Před časem jsem sepsal v Larp sekci ohledně Clear sky/ Jasné oblohy (Nyní Úsvit, což zní fakt dobře) nějaké svoje nápady, ale nevím, jestli by jste souhlasili, že bych se mohl k Úsvitu přidat. Jsem plně nakloněn vaší teorii, co jste tady v tématu rozepsali ,vypadá to zajímavě. 8)
Jenom tak pro mojí zvědavost- jak je to s vědeckým týmem? Pokud by bylo volné místo jako vědec, určitě bych si ho rád zahrál (kdo říká, že bych musel být pořád v bílém plášti ve VML, občas bych si pravidelně navlékl bojovou výstroj a šel na misi do zony)
Už jsem přemýšlel o nějakých questech a tak, mám v hlavě pár věcí, co by se dali udělat. Záleží jen na vás (Bee a další) zda mě přiberete do projektu (byla by to pro mě zajimavá zkušenost, vědce jsem ještě nehrál- a miluju stargate :D

V zóně jsem Sam Thorn, čecho-američan, obyč stalker (postrádající od stalker larpu 2011 svůj zombie hrneček:-D. V zoně miluji zvláště tyto věci: EPIC boje s hromadami zombies, PLNÝ ksicht Vortexu, MNOHO smrtících artefaktů, PRVNÍ (haha..) místa v roleplayingu, SPRÁVNÉ lidi (prověřené zkušenostmi v boji) & manymany others.
http://sybrakosuvblog.blogspot.com/

Sob Dec 24, 2011 11:21 pm
Zelenáč

http://www.armypoint.cz/vojenska-technika/c-397/
Ale oživit zónu bychom mohli :twisted:

Ned Dec 25, 2011 7:36 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Ohledně toho clear sky si myslim, že nejdůležitější věc je, vymyslet cíle frakce. Člověk může mít sice historii, vybavení i velení, ale dokud nemáte specifickej cíl nebo nestružujete lidi se stejnejma sympatiema, například k nějaký frakci, tak byste na tom byli stejně jako stalkeří a kvůli tomu neni nutno zakládat frakci :)

Pia Jan 13, 2012 7:48 pm
Profil ICQ WWW
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

ciele, história a úlohy pre frakciu sú vymyslené, to nieje najmenší problém... Len sme sa doteraz posledné dva roky k tomu ani nedostali, resp. nebola na to vhodná skupina ľudí

Pia Jan 13, 2012 11:52 pm
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia