• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Aug 21, 2019 9:00 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Nápady a pomoc na LARP 2012 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Nápady a pomoc na LARP 2012
Aktiv:rozdělení bude vždy a je jen na tom která frakce nějaký území bude potřebovat a nebo ne , tedy jak si kdo bude co hlídat , někdo na to nemá lidi , někdo nemá pevnou základnu , někdo se přesouval , takle by to byla spíš vojenská akce kdo si ubrání svůj píseček :))

Pon Nov 28, 2011 11:40 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Adams: Ne ne, tam by išlo o to, že aspoň by si tá frakcia na tom svojom pieskovisku riešila svoje veci. A to LARPovo.

Napríklad by nejaké územie bolo pod kontrolou vymyslenej frakcie Úsvit. A úsvit by mal vo svojej myšlienke zanechanie zóny vo svojej podobe. Takže by boli nepríjemný k Stalkerom a ostatným individuám čo sú v zóne a schovávajú sa tu.
Obyčajný Stalker by sa sakra musel vykecávať, prečo sa objavil v blízkosti ich základne. Oni by boli k nemu nepríjemný.
A napríklad s Monolitom by mali fajn vzťahy, lebo sú duchovný predstavitelia celej zóny ( aj keď pod vplyvom všetkého možného :D ).

Alebo, keď tak to nechať bez frakcií a všetci budú iba Stalkeri. A vrátiť sa v čase späť.

A bránenie si vlastného písečku? Pokiaľ sa frakcia bude správať tak, že nikoho nenasere, tak nemusí ani nič strážiť.
RIGAM nasral veľa ľudí a potom dostal na prdel. Nemal spraviť to čo spravil (ochočený snork, pokusy s mutantmi, ľuďmi a únos vedca).
Ale keby si to lepšie strážili a poctivejšie, tak by možno aj prežili. Len granátov, čo tam bolo by zabilo polovicu Stalkerov.

Budeš proti: Zajebem plyn
Nepomôže? : Pustím ti Zlaťáka
Nestačí? : Orso a Santix ťa ....... (moje SABAKY)
A potom len stretneš metawerzum a to ti napovie, že aký si jebnutý.......

Uto Nov 29, 2011 1:04 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

no nevím jestli by jsme mohli mít s monolitem dobré vztahy :D v Limansku se moc přátelsky nechovaly a v nemocnici už vůbec, a kdo by si spletl clear sky s monolitem když monolit mel odjakživa černobílé maskáče a zelený vesty a nákoleníky.

Uto Nov 29, 2011 6:23 am
Profil WWW
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Koukám, že už to jedete, jako kdyby ta frakce existovala. Takže pár připomínek a shrnutí:

- LARP se nedrží striktně dějový linie ve hře, takže špekulovat dopředu, kdo s kým bude mít jaký vztahy je zbytečný, navíc kdo na akci byl, tak ví, že tohle se může velice rychle změnit (viz letos FOXové - angláni - od neutrality přes totální nepřátelství až k totálnímu přátelství). Proto to bývá nastaveno tak, že vztahy (až na výjimky) jsou na začátku neutrální.

- potvrdím Beestyho slova - nápad na tuhle frakci je už dlouho jeho a Naruta, hodněkrát jsme to řešili, takže abyste si nelezli do zelí. Tady bych se s nima zkusil domluvit a jít do toho společně nebo jestli oni se toho vzdají ve váš prospěch. Aby tady nebylo moc kohoutů na jednom smetišti.

- další, kdo se mi o tom zmínil byl Hypno. A tady se mi líbil jeho nápad, kterej i kopíroval podstatu frakce ze hry. Clear Sky byla frakce vědeckých stalkerů, která úzce spolupracovala s vědcema. To by bylo i třeba, protože vědci potřebujou někoho pro svojí ochranu, aby to nedopadlo jako letos, kdy Rigam vybil celou vědeckou bázi. Z čehož ale plyne i jistý omezení a tím je počet členů. Vědci nejsou schopný si vydržovat armádu 15 lidí, tady bych to viděl tak na 6 až 8 lidí.

- název Úsvit opravdu nezní špatně, je tam i určitá souvislost s CS a šlo by je tedy považovat za přímé následovníky CS. Navíc ani v ruštině to nezní zle - заря (zarja) - úsvit, svítání, ale i zrození, vznik, počátek (och, jak romantické :) )

- a pak to, co už jsem psal: vznik nový frakce podléhá schválení ze strany hlavních orgů (Case, Prsnaj, Thales). Takže byste se měli domluvit, dát dohromady nějaký základní údaje - cíl frakce (zachování Zóny v původní podobě nebo naopak její důkladné prozkoumání, obírání stalkerů či stopování čumabusu), počet členů a nástřel nějaký dějový linie pro další LARP a zkusit to u orgů obhájit.

Pak až můžete řešit, jakej bude frakční dresscode.
Tady bych lehce nesouhlasil s Aktivom - přísná frakční ústrojová kázeň. Jak u koho. Armáda, Čuma - proč ne, tady určitě. Ale třeba u stalkerů, Dětí Zóny (monolitu) a Svory (banditi)? Tobě by se líbilo, kdyby každej na první pohled věděl, že seš bandita? A sejmul tě hned, jak uvidí frakční znak? Nejni z hlediska RP lepší to nevědět, nebo spíš nepoznat na první pohled? Hra je pak o to zajímavější, když nevíš, jestli ten, koho tam vidíš ležet na cestě je opravdu zraněnej a potřebuje pomoc nebo je to léčka a za křovím číhá parta Svory, aby tě obrala o poslední náboj a zarjad.

Uto Nov 29, 2011 9:24 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Kdo bude potřebovat kostým CS ať mi dá vědět..:) ja jsem stejně chytl dobrý velitelsky flek v ČUMĚ takže jen tak se mě tam nezbaví :D Na akci mužu 100% půjčit jeden kostým Clear Sky..ale do budoucna uvažuju že bych vytvořil 2 možná 3 obleky..Neptejte se mě na co mi to bude..! mě to prostě baví ! :P

Uto Nov 29, 2011 9:47 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

tak jsem napsal Beestarovi ,to by mělo být ok teď ještě posbírat lidi a ukecat organizátory :D

Uto Nov 29, 2011 4:41 pm
Profil WWW
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

inak frakciu máme od organizácie povolenú, takže neviem čo riešite :)

Uto Nov 29, 2011 7:22 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Kru-Cipísek (rumcajs)... a kdo bude u vědců? :D Vědci doslova vymřeli :D

Uto Nov 29, 2011 7:48 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Vedci určite nevymreli. Treba si prečítať Caseov report na stránkach LARPu.

Budeš proti: Zajebem plyn
Nepomôže? : Pustím ti Zlaťáka
Nestačí? : Orso a Santix ťa ....... (moje SABAKY)
A potom len stretneš metawerzum a to ti napovie, že aký si jebnutý.......

Str Nov 30, 2011 12:19 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Já vím... ale když se dívám na formování hráčů tady v sekci, začinám mít pocit, že vědecká frakce bude mít zase maximálně do pěti členů :D

Str Nov 30, 2011 7:02 am
Obrázok užívateľa

No dyk to stačí, vědců bylo dycky málo. Oparin a Davidov, letos už snad jen Davidov a k ruce měl Sašu Grusnýho (Silver). No a když Davidov skončil po pokusech Rigamu jako snork, tak jediným zástupcem oficiálního vědeckého výzkumu se stal Saša (sice ho Rigam sejmul, ale Děti Zóny dokážou i zázraky). Takže lze předpokládat, že
Zpráva píše:
...moskevský КИПАЧ (Комитет для исследования последствий аварии в ЧАЕС - Výbor pro výzkum následků havárie v Černobylu) požaduje vědeckou bázi v Zóně posílit o další výzkumné pracovníky (2 až 3 osoby) už jen z toho důvodu, že se zde vyskytly zatím neznámé jevy (Zřídla, Emise, Sníh), které je nutno prozkoumat a analyzovat z hlediska potencionální nebezpečnosti pro oblasti sousedící se Zónou.
Na základě událostí, které se letos staly, je dále nutné zajistit ochranu této vědecké báze - nejlépe ze spolehlivých a prověřených osob velmi dobře znalých místních poměrů, takzvaných stalkerů. Finanční prostředky ve výši 850 tis. rublů jsou již zajištěny.

A máte to i v RP :D

Str Nov 30, 2011 10:44 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Himmel, RP nesleduju, na to nemám tolik času :D Ale asi budu, tváří se to zajímavě. Mno.. posílit, loni nás bylo 5 :D O téhle sestavě se tvrdilo, že se posílí o několik lidí :D Já nevím, ale další roky já i Mastrix jedeme zase za vědce :D

Str Nov 30, 2011 12:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

pro zájemce o vstup do frakce úsvit takl můžem zařídit nášivky úsvit jednalo by se o upravenou nášivku clear sky ,byli by ručně šité (něco jako ta moje) a cena by nebyla vysoká :) ale ještě na tom pracujem

Str Nov 30, 2011 5:43 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Citácia:
aby to nedopadlo jako letos, kdy Rigam vybil celou vědeckou bázi

R.I.G.A.M. si vzal, co bylo právem jeho a co bylo zcizeno z z báze a odprodáno vědcům.

Citácia:
No a když Davidov skončil po pokusech Rigamu jako snork

O tomhle neexistuje jediná oficiální zmínka. Nic takového se nestalo. Případné fotografie jsou falešné a jsou dílem fotomontáže ze strany reakcionářských a protikorporátních médií. To, že se tělesná schránka prof. Davidov změnila v bytost popisovanou laickými Stalkery jako "Snork" nijak nesouvisí s jeho pobytem v bázi korporace R.I.G.A.M. nebo jakoukoliv aktivitou příslušníků této korporace.

Pon Dec 05, 2011 11:33 pm
Obrázok užívateľa

Toto jsou jen dezinformační a propagandistické žvásty amerických ideodiverzních centrál a jejich přisluhovačů. Výpovědi očitých svědků jsou dost přesvědčivé a velmi důvěryhodné. :wink:

Případný další RP prosím do příslušného topiku.

Pia Dec 09, 2011 9:48 am
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia