• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Aug 24, 2019 12:08 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Nápady a pomoc na LARP 2012 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Nápady a pomoc na LARP 2012
Falksu uděláš jednoduše: kámoš má doma prase, ještě sehnat medvědí kožešinu a máš flaksu jak vyšitou:-D

Sob Nov 26, 2011 12:31 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

haha, no len myslim ze kuchar by velmi rychlo vypisal quest a flaksa by sa na dalsi den podavala na obed

Sob Nov 26, 2011 12:34 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Clear Sky mužu pomoct tím, že dodam oblek na požádání co právě vytvářím..hlavně se musí sehnat lidi kteří nebudou líní a ten oblek si taky vytvoří..ja osobně bych si to vzal na starost jenže už jsem v ČUMĚ takže mohu jen napomoct k vytvoření frakce !..:)
PS:Vytvořit takový oblek neni sranda..:) chce to zručnost s chuť tvořit..

Sob Nov 26, 2011 11:42 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

malá inspirace http://stalkercharon.rajce.idnes.cz/Plocha/

Sob Nov 26, 2011 11:54 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Salamander: Však to mám taky v plánu. Pokud zemřu s podmínkou, že mám být mutant, tak na sebe nahodím starý kabát, na kolena si hodím boty s tlumičema, ať jsem malej a zavalitej (zbytek noh bude ukrytý pod kabátem) a na xicht si obleču latexovou masku, kterou si budu dělat z gázy a tekutého latexu-stojí to pár korun... K těm pravidlům, prostě budu po hráčích házet všechno, co nemá hrany, váží to míň jak půl kila a válí se kolem mě :D Jestli by měli při zásahu upustit zbraň bych už neřešil, v tom by byly komplikace. Spíš bych to musel vyřešit větší obratností a momentem překvapení, někomu prostě urvu hlavu :D

Sob Nov 26, 2011 12:40 pm
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

pokiaľ viem, budúci rok by mala na akcii pôsobiť tzv. "frakcia" mutantov, takže by mali byť určené presné a jasné pravidlá ako mutiť.

Už teraz boli akési zárodky tejto skupiny - Řepa, Goblin a spol., ale nabudúce už by to malo byť zdokonalené, chalani si vyrábajú vlastné masky, nové obleky, kostýmy atď.

Sob Nov 26, 2011 12:56 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

To je dobře.. :) Doufám, že bude možnost se připojit k tvoření mutantů třeba na jeden den, nebo tak...

Sob Nov 26, 2011 1:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Gaz, pekne mas osuchane tie kovove casti na kalachu, robil si to jemnym smirglom, alebo je na to nejaky lepsi postup?

taktiez +1 za rusky standard :D

S mutantami bol problem v tom ze sa to v niektorych momentoch vymklo kontrole, ale ja to neberiem ako negativum, par tych momentov s mnozstvom zombii fakt stalo za to a boli jedny z najintenzivnejsich v celej hre :D

Sob Nov 26, 2011 1:19 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Jj, to je fakt. Pravda ale je, že jsem slyšel zkazky, že celá banda šla po lese jak partička houbařů a teprve když kousek před sebou zmerčili stalkera, začli se chovat jako zombie :D To s tím kalachem by mě taky zajímalo, ty dodřeniny a patina jsou skvostné :)

EDIT: Nebo izlom!!! :D Ten by šel taky vcelku jednoduše vytvořit :D Eventuelně pseudogiant...

Sob Nov 26, 2011 1:59 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

No jestli je možno si na další rok udělat vlastní kost. mutanta ...ano bude musem být specifikován pro orgy a možná i pro hráče aby věděli co je čeká ale jestli tady ta možnost je mohl bych doma něco splácnout ...ale aby to mělo hlavu a patu ....... dej te prosím info jestli by to šlo ...sice už dělám exoskelet ale trocha času a materiálu se najde .......a k těm kalhotám možná bych měl možnost stáhnout jich dost z jednoho velkoskladu tak že by to bylo za drobné ...neříkám na jisto ale tu práci si s tim mohu dát .......

K tomu (ošoupání zbraně se mi ověřila brusná tkanina

Sob Nov 26, 2011 7:19 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Hehe, když už mutant, tak tu radost se tvorbou bych si nechal pro sebe :D Jsem rozený bastl :D Ale díky :)
Hmm.. brusná tkanina, to slyším poprvé. Počítám, někde dostupně to asi člověk v obi, nebo tak nesežene, nebo ano? Vždy jsem používal kde co od jemného šmirglu, přes stříbřenku až po skutečné svinstvo (hlína, písek, bláto), což však nelze použít na vše :)

Sob Nov 26, 2011 9:26 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

To Hajzelnut :ale prd kostím chci pro sebe sám si dělěj co chceš ....:D ...brusná tkanina no nevim já si to kradu na dílně ....ale jestli chceš mohu se poptat majstrů kde se to dá pořídit ..nebo se tomu také říká Košbraš .....nebo Cotton Dry... ...Ale pozor písek když je jemnej je náhodou parádní věc když si vzpommenu jak jsem s tim blejskal hrnec od zapečeného bordelu ....... ale musíš to dělat s vodu jinak je to peklo

Sob Nov 26, 2011 11:27 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

ano na ošoupání doporučuji brusnou tkaninu (ocelovou vatu) protože po šmirglu začne zbraň rezivět

Sob Nov 26, 2011 11:58 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

tady jsem vám udělal pár dalších foteček pro inspiraci jak ty hadry asi vypadaj v celku (jsou to fotky z puťáku a ze zahrady :D ) http://stalkercharon.rajce.idnes.cz/S.T.A.L.K.E.R./

Ned Nov 27, 2011 8:26 am
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Gaz21 píše:
tady jsem vám udělal pár dalších foteček pro inspiraci jak ty hadry asi vypadaj v celku (jsou to fotky z puťáku a ze zahrady :D ) http://stalkercharon.rajce.idnes.cz/S.T.A.L.K.E.R./" onclick="window.open(this.href);return false;

nevim mno ten kalach je takovej divnej, možná by byl lepší klasické černidlo na zbraně a ošoupat o flanel... názor modeláře

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 78Alb7rz_c

Ned Nov 27, 2011 9:25 am
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia