• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 26, 2019 1:30 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Dotaz - Monolit 
Autor Správa
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Dotaz - Monolit
Slauchu, muzeme udelat sedacky z pneumatik pred hernim barem, tam jak je ten placek, smerem k parkovisti.

Sob Okt 29, 2011 8:28 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

CASE: Nápad dobrý, ale provedení je špatné, častým používáním se ty sedačky potom rozlezly...Já bych ten bar udělal do "L", aby byl větší barpult a mohlo by to být ok. Nebo ne? 8)

V Zóně vystupuje jako rtm. Strejda Jar.

Sob Okt 29, 2011 12:19 pm
Profil ICQ
Exekutor Zónálního Metaverza
Obrázok užívateľa

Doufám,že v Baru zase bude místo pro starý špinavý hadry a Čárlýho..Jen tam asi nebudu tak často, fňík

Jen bych se už měl věnovat zvyšování vortexínu v krvi a začít vymejšlet další éňo ňůňo vychytávky.
A propo, vzhledem k nulové aktivitě budeme letos ZASE KWASIT!

..Přetaveni jsme byli v dokonalý krystal. Z popela padlých a proletý krve opět oživeni, Prozřeli jsme. MY známe Pravdu. Ona nad námi drží hořící perutě strážných andělů. MY jsme Děti Zóny. MY JSME MONOLIT..

..protože Monolit je PRÍMA..

Obrázok

Ned Okt 30, 2011 9:38 pm
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

@ Kejs: tak nějak jsem to plánoval, ostatně začal s tím už lichvář Merle, byl to jeho nápad.
Pravdu má i Gernny, opravdu se to rozlejzá, musíš mít alespoň tři na sobě a když se vrtíš, tak se ti to pod řití rozjede. Ale něco mě napadlo - pokud bysme to opravdu chtěli spáchat z těch pneumatik, tak bych byl schopnej si půjčit páskovací kleště, pásku i spony (je to ten systém, co se s tím páskuje zboží na paletě a je to ta umělohmotná černá páska). Díky tomu by nebyl problém to pak zase uvést do původního stavu.
Akorát ten terén před barem je takovej docela zkopečka a na to abysme tam dělali dřevěnou podestu asi nemáme :)
@Kačer: jako bys nevěděl, že štamgasti maj u mě místo dycky jistý.

Pon Okt 31, 2011 9:28 am
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia