• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Okt 23, 2019 7:04 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 70 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Detektory radiacie - napady a pripomienky 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Detektory radiacie - napady a pripomienky
Zdravim jako Rc modelář ponorek mám stále s odolností proti vodě problém,poslední půl rok jsem ale narazil na učiné řešení ..pro ponorky jsem použil jednoduchý vypínač který byl pod urovní plastu a na něm byl přilepen menčí čtvereček staré duše z kola ..která se jednoduše přilepí na vrchní část krabičky ...ale stále šel zmáčknout přes gugmu a když nebylo moc místa na díru a nemohl jsem tam narvat prst tak jsem na vypínač vložil malinkej kousek sirky nebo cokoli co hladinu zvejšilo a bylo to vystouplé nad úroveň

…mám obrázek ale nejde vložit kam to mama dát ???

gram chIbY v textu vIhrazena :)

Pia Júl 08, 2011 6:48 pm
Profil ICQ
Velitel frakce ČUMA
Velitel frakce ČUMA
Obrázok užívateľa

Coze ? RC modelar ponorek? :-DDD to je asi nejhustejsi zamestnani jaky jsem kdy v zivote slysel :- )))))

tak me to pobavilo (tim se nevysmivam, sam jsem kdysi lepil tanciky a asi si umim predstavit jakej je to omrd) ze proste ti musim dat +1 bod :-D

Hrdý člen týmu Radiation

Pia Júl 08, 2011 7:06 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Však ... ešte do toho narvat všehnu el...a máš na půl roku co dělat ..no a pak to hodíš na vodu a utopíš to ....- 6000 kč v prdeli ...a vše od znova :) ...ty jsi velitel čuma potřeboval bych se te na něco zeptat napiš mi do PM jestli máš chvilku

Pia Júl 08, 2011 8:03 pm
Profil ICQ
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Předpokládám, že se nejedná o zaměstnání, ale o koníček :)

Nicméně, proti běžné vodě by měl stačit jakýkoliv vodu odpuzující sprej a na místa, která jsou více vystavená (např. talčítko), bych prostě překryl nějakou gumou. Na talčítko by se dala nasadit taková ta gumová šprcka, co se používá třeba na sekačkách a na ten cimprlich, do kterého se zasouvá klíč, bych prostě hodil jen ucpávku bajonetem nebo něco takového.

Pia Júl 08, 2011 9:04 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

a jenom pro orientaci cimperlik je co ?? hádám že konektor na napojení pro vestu ??

Pia Júl 08, 2011 9:12 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Teď mě napadlo takový improvizovaný řešení pro těsnění konektoru: konektor by měl jakoby zvnitřku nebo nahoře gumu, nějakej kroužek a udělali by se prázdný "čipy" s tim, že by měli taky navazující gumu na sobě, ty by byly v detektoru dokud by se tam nepíchnul jinej, samozřejmě pak by měli i oblekový těsnění.

Pia Júl 08, 2011 9:21 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Zdarec panove,

jste si jisti, ze se chcete vydat cestou nerozbitneho, nepromokaveho, nevybitelneho a celkove bezzavadoveho detektoru?

Z 80 pujcenych detektoru byly utopene 2, to je sakra dobre skore. Jsem samozrejme pro upgrady a vylepsovani, ale nechci se pripravit o to ten zazitek, kdy chodite po zone a snazite se drzet detektor pod plastenkou, kazdou chvili z nej otirat vodu a davat si sakra pozor, abych ho pri utoku mutantu ci kdo vi ceho nezahodil a nespustil to strasny cerveny svetylko :]

Urcite nejsem pro nabijeni detektoru a reseni dalsiho vstupu. Kdyz si do nej hodime 2800mAh baterky, tak to vydrzi celou akci, Salamander doda funkci detekovani poklesu napeti a stalker bude mit cas vratit se na bar a za nejaky ten cash si baterky pripadne vymenit (herne naprosto skvela situace, navic k vecem s sebou proste pridame 2AA baterie).

Vstupy, ktere ted umoznuji pripadne vytopeni detektoru muzem zakryt zaslepkama (stejne tak pripadny vstup pro jack). Nezda se mi dobry napad, pouzit stejny vstup (Proba) na vstup pro sluchatka, musel bys resit redukci a zaberes si port. Pokud to pujde, sel bych cestou dalsiho vstupu (nejlepe na dolni ci horni strane) a pouzil gumovou zaslepku proti vode (klasicky styl mobilnich telefonu).

Jsme v Zone :] Kdyz jsem videl skupinu stalkeru a jejich detektor v igelitovym sacku, citil jsem, ze tak to ma byt :]

Vcera jsem napriklad premyslel, jak moc si s tim vsim doma pohraju a prisel jsem treba na to, ze nehodlam prendavat detektor do jine krabice (nesmi byt kovova, kvuli antene) uz jen kvuli tomu, ze ta krabice je proste super :]

Co si o tom myslite? E.

Sob Júl 09, 2011 9:16 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Uvědomte si, že letošní stalker byl defacto o tři dny delší než normálně, to není standart a na přesrok se nám to asi nepovede. Pokud to bude stejně dlouhý jako "normálně", nemá moc smysl se pouštět do nějakejch extra úprav pro výdrž baterie.

Sob Júl 09, 2011 9:56 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

No, já bych se tím i docela zabýval, ať už je to jen na dva či pět dní a když zrovna koukám do kalendáře na notebooku, tak 5 a 6. 7. jsou čtvrtek a pátek a 7 a 8 je sobota a neděle, pokud to tedy nemyslíš jinak.

V Zóně vystupuje jako rtm. Strejda Jar.

Sob Júl 09, 2011 10:06 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Já tež bych se tím zabejval...teda byl bych mnohem klidnější...ked příjdu o starost stále hlídat detektor jestli se mu něco nelíbí ...voda ..otřes či cokoliv jiného..... a z bater. bych to moc nehrotil tak si vemu do kapes 2AA na víc a je mě to vítr ...

Sob Júl 09, 2011 10:12 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Zabudovane nabijacie baterie by hlavne vyriesili to, ze by sa detektor nemusel stale rozoberat. Aby sme ale uzavreli tematiku baterii. Typ bateriek co sa tam daval na zaciatku mava kapacitu od 500 do 1000mAh, kdezto alkalicke mavaju okolo 2000mAh a viac. Takze s kvalitnou alkalickou by to urcite prezilo celu akciu.

Riesenie vodotesnosti s igelitovym obalom sa mi stale zda ako najschodnejsie riesenie, pretoze voda sa tam vie dostat aj okolo meraku a led diod, ktore tiez nieje easy zaizolovat tak aby sa dal este plosny spoj vybrat z krabicky. Existuju rozne take obaly napriklad na fotaky a podobne, skusim sa popozerat ci nenajdem nieco co by bolo vhodne pre detektor. Ak na nieco narazite hodte to sem.

Este mimo detektorov prosim prosim spravte opat stalkera aspon tak dlheho ako bol teraz. Pre mna kludne aj za cenu 2x vyssieho vstupneho aby sa vsetko pokrylo. Ta dlzka hry bola pre mna to najlepsie co sa od minuleho rocnika pridalo.

Sob Júl 09, 2011 10:20 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Přikláním se k Salamandrovi, pač kdyby to bylo jen na dva dny, tak bych ani neotočil klíčkem u auta a neprojel kvůli dvěma dnům 46 litrů benzínu... Když už, tak ať to stojí za to... 1000,- za akci? To je ještě přijatelné a kdyby ne, tak se to dá vždy našetřit, je to jednou za rok.

V Zóně vystupuje jako rtm. Strejda Jar.

Sob Júl 09, 2011 2:33 pm
Profil ICQ
Velitel frakce ČUMA
Velitel frakce ČUMA
Obrázok užívateľa

Ono gerny jde o to, ze ne kazdy rok takhle hezky budou vychazet svatky. Za sebe bych byl pro takovej kompromis.... patek zacit behem dne jako letos, sobota, nedele, pondeli vecer se balit a jet dom :-) To by teoreticky mohlo byt i zvladnutelne. Uvidime co na to case ;-)

Hrdý člen týmu Radiation

Sob Júl 09, 2011 3:06 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Inco, už to tady bylo psaný a i Case to řikal, příští rok vycházej svátky na čtvrtek a pátek, takže akce by mohla bejt od středy od večera do neděle, stejnej čas jako letos, jde o to, jak to orgové zvládnou a jestli budou chtít, já teda chci :)

Sob Júl 09, 2011 4:04 pm
Profil ICQ WWW
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Přesně tak, bude to jen o jeden den kratší (letos pátek večer začátek a konec v úterý odpoledne, příští rok začátek ve středu večer, konec v sobotu odpoledne). Což je paráda. Ale celý to závisí na tom, jestli se podaří zapykat na tuhle dobu areál. Ale to je návrh hlavně na Kejse.

Pon Júl 11, 2011 8:20 am
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 70 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť