• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Nov 13, 2019 9:52 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 156 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
 LARP 2011 - Stalker V - Objekt Gama [dojmy a postřehy] 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať LARP 2011 - Stalker V - Objekt Gama [dojmy a postřehy]
Zdar!
rád bych tímto reagoval na dotazník, který mi Prsnaj při odjezdu strkal do ruky. Vzpomněl jsem si totiž ještě na pár věcí, které bych chtěl zmínit:

+ aréna
+ blowout
+ počasí (atmosféra)
+ radiace a detektory
+ přístup většiny hráčů
+ luxusní RP "Snorkieho"

- počasí (mokro a demotivace hráčů)

Tímto ještě děkuji všem hráčům! Bylo to s vámi fakt super a při třídění fotek mám z letošního ročníku opravdu radost. Škoda, že jsemnemohl zůstat déle. Každopádně herní sobota a neděle byly super!
Samozřejmě ještě děkuji organizátorům, že takovouto luxusní hru připravili. Díky!

Uto Júl 05, 2011 10:28 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Stalker LARP 2011 [dojmy a postřehy z akce]
Tímto hlásím, že mé fotografie jsou od teď k vidění na:
http://www.makovicka.net/galerie.php 8)

Str Júl 06, 2011 7:47 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč

ZA FOKS 11 totální spokojenost. Bylo to prostě úžasný. Jen škoda že sme toho měli všichni tak akorát že sem doma usnul v chodbě :D Jinak bych se na dekontaminaci podílel velmi aktivně.
Hlavně Beestarův zonální čajíček byl velmi osvěžující (fuj :D)
Už sepisuju poznámky na report :)
Díky teda hlavně dětem zóny za to co pro nás vytvořili, z ČUMY hlavně Ingovi kterej hrál skvěle, dál lidem z extrémě oblíbeného R.I.G.A.Mu kteří nám v době zlé reputace nabídli pomoc a přístřeší, doktorům kterým nebylo co vytknout (fakt 100% výkony) Dále pisálkovi který nám spestřil celou hru uříznutím mé chlouby :D:D ... a vůbec všem kteří se aktivně podíleli na hře

Co bych vytkl. Hrozně mě štvalo, že se nikdo na nic neptal a hned ste nás podfikli. Nějakej výslech od barmana ? Nic co tam děláme ? Nic... Takhle se lidi nechovali .. Když popravit tak aspoň nějakej důvod k tomu ne ?.)

Za rok znova... a 100% se uvidíme a Methanu

Str Júl 06, 2011 1:49 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Díky Viperovi za fotky, jsou super!

Str Júl 06, 2011 3:11 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Nebudu psát žádnej zdlouhavej report, dokonce ani žádnej krátkej, protože jak řiká jedna jistá osoba, "lepší je to jak historky, ne sepsaný fakta," každopádně to, co sme dělali v nemocnici, se ani nedá zapamatovat, takže vzpomínejte každej na svojí operaci a můžete vyprávět :)

Sem hrozně rád, že sem se rozhod jet na celej larp, protože nebejt toho, tak nepoznám dva nejlepší kámoše, kvůli kterejm budu žít asi o deset let dýl a hlavně na tenhle ročník nikdy nezapomenu, je to samozřejmě Blázen a Kemper, skvělá dvojce, úžasně sme zahráli, úžasně pokecali a myslim, že i zpestřili hru každému, kdo přišel do nemocnice. Takže jim za tohle chci hrozně poděkovat a samozřejmě taky všem orgům a lidem, bez kterejch by tenhle ročník nebyl, protože nebejt jich, tak je prostě nepoznám.

Na nemocnici se příští rok určitě těšte, ale nebudu předbíhat, takže se nechte překvapit. Dál bych chtěl poděkovat ještě jedný dvojici a to Dikobrazovi s Rezielem, vás dva si ze hry nejvíc pamatuju a mám s váma supr zážitky, Rez vymejšlel úžasný akcičky a skvěle se s náma bavil a Dikobrazova fantazie a RP neznalo meze, když se například sám odoperoval s chirurgy pouze jako asistenty :D prostě ste mě taky rozsekávali, takže moc díky.

Krátce k plusům a mínusům:
pokud vynechám nemocnici, tak sem úplně zbožnoval radiaci, skvělej nápad, doufám, že ty detektory opravdu půjdou do dalšího vývoje, no a potom určitě pochody mutantů a anomálie v jejichž důsledky byli stalkeři opravdu občas dost "posraný." Super atmosféra. Málem sem zapomněl na lidi, kteří všichni hráli supr RP, např. když dostali od nás znenádání vortex, tak to začali hrát, jak kdyby na to snad byli připravený, fakt bomba.
K mínusům mám pouze to, že mě mrzí absence "vodotěsných" budov, jo, občas to patří k atmosféře, ale když "je člověk" offzóna a eště tam má milion věcí a pak je pak přesouvá kvůli vodě, tak tam vznikne nehoráznej bordel na druhou, protože je bordel ve věcech a zároveň je tam ve stylu větve, bahno atd.

No, trochu sem se rozepsal, ale report fakt dělat nebudu...ze zóny se mi FAKT nechtělo

Str Júl 06, 2011 3:24 pm
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Dorazili jsme s Beem a Lenkou v poradku a po ceste domu jsme letos konecne prisli na to, co tahne stalkery do Zony a proc se jim nechce odtamtud pryc, i kdyz je to misto plne nebezpeci.
Jeste jednou diky vsem hracum, protoze to co jsem zazil letos bylo uzasny a jsem moc rad, ze cim dal vic vznikaji vlastni pribehy. jestli to takhle pujde dal, budeme bez prace s vymyslenim kvestu :)
Az zprovoznim svuj pocitac, hodim na web vsechny noviny, ktere vysly behem hry.

Str Júl 06, 2011 5:28 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

takže za vlky:
detektory..absolutní nářez, který to všechno posunul o level výš
nemocnice..od ted chodím ke své doktorce s manuálkou.
arena..boží, dal jsem si slib do příštího ročníku zhubnout a jít do 1v1 :D
celá akce naprosto super, počasí jak vystřiženo ze hry, spolu i protihráči, stejně jako všechny zombie a mutanti palec nahoru.
P.S. na příště doporučuji zakoupit na bar alkotester (rád přispěju), protože cesta domů po dekontaminaci když člověk opravdu neví a potkává po cestě policejní hlídky, to je horší pocit než běhat nahej mezi radiací a nadrženejma zombicema :D
P.S. 2 :vím naprosto jistě dvě věci.tohle byl můj první STALKER
nebyl poslední :wink:

Str Júl 06, 2011 5:49 pm
Zelenáč

Mno tak si taky přihřeju polívčičku.
Nejprve k dotazníku, možná jsem byl moc přísný, ale srovnávám tento larp s passem a methanem, takže těžko říct jak můj dotazník bude odpovídat skutečnosti.
Rozhodně moje odpovědi neznamenají, že se mi na stalkeru nelíbilo.
Skvělí počasí, skvělá atmosféra, skvělí lidi. Jak psali předemnou mrzolo mě, že někteří neuměli řešit herní situace jinak než kuličkama a zároveň se musim omluvit za špatné hraní zásahů. Byl sem z toho dycky tak překvapený, že jsem vůbec nedokázal reágovat. Viz moje poslední smrt s paraplem, opravdu jsem nečekal střílení z metrové vzdálenosti. Jinak doufám, že jsem Vás neherně moc nenaštval, protože mi ta situace opravdu přišla absurdní. Snad příště, když budu zvaný zahrajeme lepší rp.

PS: Ty Rigamaci byli ale nechutní amíci co? :P

Str Júl 06, 2011 6:24 pm
Velitel frakce ČUMA
Velitel frakce ČUMA
Obrázok užívateľa

CUMA aneb jak to vse bylo – pohled za oponu (očima cp)

Funkci CP jsem dostal minulý rok od hlavního organizátora celé akce – Case - s tím, že příběhově DUTY jako takové již neexistuje a vznikla tím pádem ČUMA – jako frakce nová. Hrozně se mi líbila volnost, se kterou mohu operovat v rámci mě svěřené frakce a skutečně jsem měl pocit, že si (samozřejmě v rámci pravidel) mohu dělat, co chci. Tahle volnost měla i některá svá úskalí a to zejména ty, že velitelé frakcí vesměs mohli absolutně ovlivňovat hru. Setkal jsem se s názory, že to nebylo úplně šťastné řešení, ale pro mě to bylo naprosto ideální, zejména díky zpětné vazbě. Zkrátka, pokud se některým členům různých frakcí hra nelíbila – byla to chyba CP, nikoliv organizace jako takové. Dá se tedy říci, že zejména pro CP platilo staré heslo z vojny „voják se stará, voják má“ čili jaký si to uděláš, takový to máš ;-).

Zejména i z toho důvodu, začaly z mojí strany přípravy pro ČUMU relativně brzy. Mým cílem bylo zejména „vyhádat“ co největší počet lidí na frakci a následně zajistit nějakou střechu nad hlavou. Nesměla se opakovat věc z minulého ročníku, kdy bylo cca 20 lidí pod jednou celtou. (Ohledně domlouvání výše uvedeného bych chtěl zejména zmínit precizní a rychlou komunikaci s hlavním orgem, který neuvěřitelně rychle a aktivně odpovídal na mé dotazy a spamování.).

Ohledně samotného vybavení frakce – zejména Agregátem a osvětlením základny a dále troufám si říct poměrně novinkou v zóně, která dle slov některých hráčů dodala skutečně hodně atmosféry – Jeepu – Musím dát obrovské díky Jimgovi (agregát, kabeláž, jeep) a Carrymu (kabeláž, osvětlení, stůl)

Následovala příprava questů pro mě svěřenou frakci a chtěl jsem nějakou chuťovku pro Stalkery, napadla mě ruská ruleta, která moc lidí nenadchla a aréna, která dle ohlasů nadchla dost lidí, za což jsem rád (tady bych chtěl poděkovat Thalesovi za perfektní komentování a Jimgovi za výdej střeliva)

Během hry mi pak ještě Thales řekl o připravovaném souboji mutantů na parkovišti a že by bylo pěkné, kdyby tam ČUMA přišla a udělala menší souboj. Tenhle nápad se mi líbil, nicméně se mi až tak nelíbilo, že to znamenalo de facto poslat své lidi tak říkajíc na smrt. Trošičku jsem tedy nápad přepracoval a během organizování „útoku“ čumy narazil na pár mutantíků (oskarus, naruto a pár dalších), se kterými jsem show více domluvil. Vojáci čumy byli poučeni o tom, že mají udělat brajgl a stáhnout se. Bral jsem to spíš jako podívanou pro lidi a akci na fotky, takže uvidíme, co z toho vyjde ;-).
Z organizačního hlediska bych určo chtěl ještě zmínit Jimgovu pomoc s vystěhováním VML v době záplav a rychlý odvoz mojí osoby za Řepou, když si poranil nohu. (Nakonec se zjistilo, že už jsme na místě potřeba nebyli, protože tuším Loki poskytl naprosto precizní a odbornou první pomoc).

Ohledně odjezdu ČUMY se nakonec na akci reglo dost hráčů, nicméně pouze 2 z nich byli na celou dobu akce, bylo tedy již předem domluveno, že tito dva hráči budou po odjezdu zbytku ČUMY nadále v zóně sami za sebe jako stalkeři. (čímž, jen vyvracím to, že ČUMA jsou modelky, které odjíždějí s prvním deštěm ;-) )

ČUMA - co se dělo ve hře (herně)

Čuma se mi postupně dostavovala během dne, vojáci byli zpravidla převezeni i s věcmi na základnu, kde v té době probíhala výstavba obrany, zapojování centrály, rozvody kabelů, osvětlení a podobně. Dále jsme dováželi křesla, matrace, bedny, palety a podobně (tady si pamatuji, že hodně pomohl Viktor s Gavem a Thibirem).

Kolem 20:00 jsme jako ČUMA měli briefing na základně, kde jsme probrali základní pravidla, zejména pak dodržování bezpečnostních pravidel a podobně. Poté proběhl herní briefing, kde byli hráči seznámeni s následujícím děním a rozdělení do 3 bojových skupin a určeni jejich velitelé.

Krátce po zahájení, se ČUMA zabývala průzkumem blízkých oblastí, výsadky do vzdálenějších koutů zóny, hledání bezpečných cest, navazování kontaktů a plošným zabíráním MAP Stalkerům z důvodu bezpečnosti zóny. A přišly první ztráty na straně ČUMY. Jednalo se o anomálie a následně útok mutantů nedaleko naší základny.

Stalkerům jsme rozdávali questy na zjišťování informací ohledně anglického vrtulníku, či hledání bezpečných cest a podobně. V 1 ráno jsme měli noční briefing, kde jsme stanovili hlídky po 2 lidech – střídání po hodině. První hlídku jsem měl já s Carrym, měla trvat do 2:00, ale nakonec jsem s hlídkami zůstal až do 4:45. Během hlídek došlo k pár menším akcím, zejména pak útok jedné zombice (Hakky), které se bohužel podařilo zabít jednoho vojáka a k menší slovní potyčce s členy frakce Uctívačů zóny, které jsme měli dle regulí za neuposlechnutí výzvy zastřelit, ale rozhodli jsme se je nechat v rámci získání dobrých vztahů odejít. Během noci se také neskutečně vytáhl voják Gerny (aka Strejda Jar), který se sám vydal do zóny a dokázal splnit sám quest, který měl trvat 2 dny za asi 3 hodiny a to oprava krytu v základně před blow outem. Kolem 5 ráno jsem konečně ulehl, nicméně v 5:53 jsem se vzbudil na ukrutně krutou zimu, kdy jsem si pod dekou zapaloval Zippo zapalovač a hřál se o něj – nezapomenutelný zážitek.

Kolem 8 ráno jsme si dali ranní briefing, kde jsem zadal quest najít onu záhadnou budovu na druhé mapě zóny (která neexistuje). Předpoklad byl, že se v ní nachází vlci zóny, na které jsme chtěli udělat šťáru. Tento quest byl hodně military, nicméně podle mého úsudku, minimálně námět mohl být zajímavý. Každé družstvo bylo vysazeno jinde na mapě a měli se setkat u oné budovy, kde podniknou společný útok. Praxe následně ukázala, že quest byl vesměs o tom, že se družstva hledali navzájem :- ))). Po neúspěchu akce, byly jednotky svezeny zpátky na základnu. Neb kolem 11 mel dojít na naší základnu RIGAM a opravit nám bunkr.

Následovalo navrácení se do druhé části zóny, tentokrát však pouze dvě družstva přímo pod mým vedením. Našli jsme základnu Vlků a takticky zaútočili. Výbuchy, řev, střelba…nicméně nic, kromě věcí na spaní, jsme nenašli. Následně jsme prošli veškeré ostatní budovy – s negativním výsledkem. Po návratu na bázi nás čekalo zajímavé překvapení. Vlci zóny seděli u naší základny a chtěli se domluvit na navázání dřívějšího spojenectví…ach, kdyby tak ti chlapci věděli, co se jim mezi tím, co čekali u nás na základně, dělo v té jejich . Spojenectví jsme však navázali. Mimochodem, ta šťára byla jen na oživení hry vojákům čumy – trocha akce ;-), čili nic proti vlkům. Mezi tím, už samozřejmě docházeli stalkeři s tím, že poctivě plní námi zadávaný quest ohledně britských jednotek FOX 11. Potřeboval jsem je živé a hlavně je najít. Událo se to, že nám stalkeři dovedli reportéry BBC, které jsem podrobil výslechu a nabyl podezření, že se skutečně jedná o jednotku FOX 11, která se v rámci infiltrace převlékla … tento omyl se brzy vysvětlil a BBC s námi později spolupracovalo na několika questech.

Později téhož dne, mě kontaktovali vědci RIGAMu s tím, že je napadla Svora a zda-li bychom nemohli poskytnout jedno družstvo na obranu jejich báze. (Mimo jiné, čuma spolupracovala s RIGAMem na výzkumu devastace pálivého chmýří a dále na genetické úpravě vojáků čumy – lepší odolnosti vůči střelnému zranění, nicméně na vytváření mutantů čuma s rigamem nespolupracovala). Mě se však nechtělo „obětovat“ jedno celé družstvo na obranu báze RIGAMu, takže jsem tento požadavek uložil na později. Doslova o pár minut později však dostanu zprávu, že se konečně podařilo chytit FOX 11, ale že jednoho našeho vojáka drží jako rukojmí. Přišel jsem tedy na místo a spojil se s vojákem FOX 11, nastolili jsme dobře vztahy, kdy FOX evidentně potřeboval novou základnu a já potřeboval dalšího spojence. Řekl jsem tedy veliteli Foxíků, že máme velice podobný plán (btw, opravdu bychom vás nezradili) a spojili jsme se. Následně jsem družstvo FOXu poslal s jejich souhlasem do základny RIGAMu, kde působili jako ochranka proti Svoře. Suprově to vyšlo, RIGAM byl spokojenej, Fox měli základnu a nadále už pro nás nebyli hrozbou. Následovalo pár patrol po zóně na lov mutantů a podobně. Večer už jsme nechali hlídky na dobrovolnosti a kolem základny panovala pohodička a klídek. Oheň, vaření, papání a podobně. Asi 5 lidí z ČUMY šlo na noční zombie walk, který si užili a následně se vrátili domů na základnu.

Z herního hlediska si asi na víc věcí momentálně nevzpomenu, nicméně toto je opravdu jen to, co se dělo z mého pohledu. Určitě toho bylo víc, ale jak říkám… já si vzpomenu až tento mini report odešlu ;-).

Závěrem už bych chtěl jen dodat, že tento ročník byl ve znamení nových věcí ve všech směrech. Ať už detektory, vozidla, mé CPkování atd. V případě, že nebudu ze své funkce do příštího ročníku odvolán, určitě plánuji minimálně následující: malinko vylepšíme hierarchii čumy (zejména tím, že zařadím dalšího velitele fixního – dočasné řešení „ty jsi velitel v mojí nepřítomnosti“ není úplně šťastné.) Zároveň se určitě zaměřím ještě o menší navýšení jednotek ČUMY. A hlavně, budu mít čas precizně dodělat pravidla arény a obohatit jí o pár dalších kousků ;-), už teď mám v hlavě dost nápadů (a nebráním se vašim podnětům) ke zdokonalení zábavnosti :).

Poslední věc ohledně blow outu, byl úchvatnej a byla to sakra dobrá podívaná, nicméně, (toto je otázka spíš pro prsnaje) šlo by například příště udělat funkční blow out? Tím myslím například rozmístit spousty vojenských dýmovnic po zóně a v době blow outu je prostě odpálit? Vytvořilo by to v celé zóně cca 5ti minutový hustý dým, který by skutečně vytvořil chaos… je to jen nápad ;).

Už teď se těším na další ročník!
Sláva zóně

Závěrečné hodnocení: 90/100
+ blow out
+ aréna (nechválím svůj nápad, ale přístup hráčů k ní a celkovou atmosféru během zápasů)
+ volnost CP při operativním tvoření hry
+ hlavní organizátor vyšel vstříc jeepu i navýšení počtu vojáků
+ vojáci čumy
+ ostatní hráči a CP
+ to, že se z akce nestal airsoft
+ 2x jsem ztratil zbraň a 2x se mi vrátila - NEUVERITELNE!!! (thx to FOX 11)

- chybějící lidé u čumy
- občas pokulhávala atmosféra
- narážel jsem na neznalost pravidel některých lidí, což nebyla jejich vina, spíše by bodlo je do příště zpřehlednit

Hrdý člen týmu Radiation

Str Júl 06, 2011 7:21 pm
Profil ICQ WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Tak pár slov ode mne.
Než vůbec začnu, chtěl bych poděkovat orgům, těm, kdo jim pomáhal, mutantům, hráčům, ježíškovi - zkrátka všem, kdo měli s letošním LARPem co dělat. Výsledkem byla velmi dobrá atmosféra, skvělé prostředí a hlavně Zóna, kde co se člověk večer doví, ráno už tomu nemůže věřit - a takové to být má.
RP hráčů - fantastické. Co jsem se setkával s jinými, nemohl jsem v chování nalézat chyb. Hráči se opravdu do rolí vžívali, jak to jen šlo, já se snažil nezůstat pozadu. Kostýmy hráčů parádní, každý nabízel spoustu otázek, co je dotyčný asi zač, ať už nosil plynovou masku nebo sombrero. A to se mě líbilo. Klobouk dolů za VML, nemocnici a jejímu velmi příjemnému personálu a baru s jeho nezapomenutelnou atmosférou, hustou jako kýbl cementu.
Anomálie: Elektry - úžasné, překrásné a fungující, chmýří - všudypřítomný sajrajt, ale taky výborný, Pavučina - dobrý, v jedný jsem našel artefakt, jinak to byly "anomálie na houby" - fakt nic než houby tam nerostlo kolem, pak ještě něco, co sem zapomněl, jak se jmenuje, nějaký stříbrný střapatý vlákna, o tom sem se nic nedozvěděl. A vidět v noci spuštěný hořák, to byl zážitek k nezapomenutí. Chvála těm, kdo jej připravovali. No a na závěr gravitační anomálie, které byly vysloveně PMC. Fungovaly kdy chtěly, jak chtěly. To si takhle jdu po cestě, něco mi připadá zničehonic špatně. Zastavím, otáčím hlavu a kam se to nedívám - přímo do centra anomálie. A nestalo se to jen jednou. Po Zóně jsem si pak jen tak vykračoval na hulváta, zatímco všichni ostatní používali matky na provázku v zoufalém honu za anomáliemi. Nevím, zda jsem měl jen štěstí, ale pokaždé jsem vyvázl, i když přiznám, že to párkrát bylo i se mnou nahnuté, ale hrozby se mi dařilo včas odhalit.
Blowout - neskutečně nádherný, víc netřeba dodat. to se musí prostě vidět.
Artefakty: Nádhera, skvěle připravené i umístěné. Obzlášť svit 4. noc poblíž hořáku, ke kterému jsem se bohužel nedostal.
Mutanti: Většinu doby se nám dařilo se vzájemně vyhýbat, ale párkrát jsme tu čest měli a pár zářezů jsem si udělal. Nejlepší večerní zombie nájezdy na nemocnici.
Prostředí: Bylo připraveno skvěle, počasí vyšlo zkrátka a dobře Zonálně, prostor je to úžasný, ale Zóna má stále ukazovat, jak je nebezpečná. Stalker se má bát jen překročit práh baru. Samozřejmě chápu, že je to úkol takřka nemožný, ale prostě to tak na mě působilo, Zóna mi nebezpečná moc nepřišla, takže jsem si málokdy na svých výpravách bezstarostně pohvizdoval či rozkládal a skládal zbraň. Co jsem slyšel, občas to bylo ostré, ale asi jsem holt neměl štěstí. A když už se někde rozkřiklo, že je někde mutant, přepadli a obrali mě RAF(máme vyříkáno a urovnáno) nebo mě trefil nějaký ostrostřelec asi na 50 metrů(Což je diskutabilní, pokud mohl takto fungovat pod kontrolérem nebo to byl někdo s určitým cílem - mnou, je to v pohodě) a následně si kolem mě bezstarostně vykračující stalkeři, kteří se vůbec nekryli, nikdo po nich nestřílel(a to jsem byl uprostřed skupinky) a místo toho, aby mi sehnali medika, se mě snažili bohapustě obrat(Což jim za zlé nemám, ale přecejen, nevím, zda by se chovali takto lhostejně-ťapkali kolem, po oku se na moji agonii dívali a líně postávali uprostřed cesty s rukama v kapsách, kdyby ze mě lezla střeva a tekla krev).
Dále bych dár vyzdvihl arénu a všechny souboje - vážně super(souboje na nože obzlášť) - a také to, jak fungovaly detektory. S vylepšením na geigercvakání to bylo už o něčem jiném než předtím a pohopouhé cvaknutí čehokoliv v okolí mne okamžitě instinktivně zahánělo o pár kroků nazpět...doufám jen, že mi to nezůstane:)
Zóna žila vlastním životem, měnila se doslova každou minutu, k čemuž přispívali i samotní hráči, vyprávějící různé historky, které se šířily dál rychlostí světla. A občas mě taková zpráva vyburcovala spakovat se a vyrazit k novému cíli. Další velké plus.
Vyplatilo se mi i to, že jsem byl mezi prvními, kteří se(hned po skupince, tuším RIGAMu) dostali do, tehdy již bezpečné, gamma oblasti. Našel jsem kafe z MRE, lžíci a sice rezavou, ale funkční plničku. Možná tam je fakt stroj přání, protože já si fakt nepřál nic tak moc, jako nějaký kafe zdarma:)
No a samozřejmě závěřečná léčba na radiaci, kde vytuhující osazenstvo baru úspěšně napodobovalo na plný výkon puštěné centrály. To byl panečku RP! (Taky jsem slyšel, že chrápajícího Macka dokonce někdo přímo nazval centrálou)
Co víc dodat. Byla to fakt paráda, já nelituju obtíží, které mne potkaly na zpáteční cestě(špatné vystoupení z vlaku - usnu, najednou koukám něco s Libercem, tak se ženu ven, když přijdu na to, že moc brzo, vlak je v tahu, následné bloudění Libercem a sprint na bus s nohama všemožně otlačenýma), ani peněz, ani snahy, které jsem do svého charakteru vložil a příště se nebudu snažit ani o píď míň. Poznal jsem mnoho zajímavých lidí a doufám, že jsem jim to vrátil vzezřením v mé podobě, v míře alespoň srovnatelné. Jednu noc jsem dělal jen tak zombíka a neuvěřitelně si řvaní ve své masce užil, i když jsem celý následující den sotva mluvil. Přežil jsem svůj sebevražedný atentát a povedlo se mi přežít BO v nemocnici a zakecat to tak, aniž bych musel platit. Akorát jsem tedy zaslech, že většina stalkerů skončila na vortexu, což se mě tedy obloukem vyhlo(jak herní informace v době hraní, tak onen záhadný bílý prášek - a to mi ho chtěli dát, když jsem tenkrát postřelený ležel na cestě, ale vyprděli se na mě). Nevím ale, zda je to výhoda, když jsem slyšel, z čeho se tento prostředek získává... no prostě to byl nehjlíp strávenej tejden za hooodně dlouhou dobu.
Jo a na závěr ještě dvě věcí:
1) SMRT RIGAMU!(Však víte...někdo to odnést musel:)
2) Čárlýý je nejlepší!!!

Ještě se pokusim zapátrat ve své choré paměti a pokusím se sestavit denník mé postavy a zmapovat ten pracovní týden, strávený v Zóně. Proteď jsem snad na nic nezapomněl, a pokud ano, bylo to něco pozitivního, o čemž si můžete myslet cokoliv.
Teď si du konečně do teplíčka dáchnout, protože sem toho v Zóně opravdu moc nenaspal...ještě jednou díky všem. Fakt všem...

That is not traditional fire.

Str Júl 06, 2011 7:37 pm
Profil ICQ
Lékařka ČUMY
Obrázok užívateľa

Opravdu bych moc ráda poděkovala orgům za skvěle připravenou hru. Nebudu to tu zbytečně moc rozepisovat, ptz bych se jen opakovala, takže napíši jen jediné: Doufám, že se příští rok všichni zase sejdeme, ptz tolik epic věcí pohromadě nemá chybu :D

Str Júl 06, 2011 8:34 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

No vidíte, málem bych zapomněl poděkovat Sam asi za celej špitál za její supr masáž, protože si nás aspoň částečně napravila a určitě tě čekáme příští rok u nás :D

Str Júl 06, 2011 8:52 pm
Profil ICQ WWW
Lékařka ČUMY
Obrázok užívateľa

Carry píše:
No vidíte, málem bych zapomněl poděkovat Sam asi za celej špitál za její supr masáž, protože si nás aspoň částečně napravila a určitě tě čekáme příští rok u nás :D

To si piš, že tam budu :D A beru s sebou maážní emulzi :)

Str Júl 06, 2011 8:58 pm
Zelenáč

Také za VLKY ZÓNY děkuji.

Na akci jsem bohužel dorazil až v pondělí, takže jsem ji měl zkrácenou, ale zážitek parádní. Okamžitě po vykročení do Zóny mě pocuchal nechutný mutant, takže jsem byl dotažen s rozervaným hrudníkem do nemocnice, kde jsem si brzy přál, proč jsem jen neumřel. Zdrogovaní doktoři, pochybné prakticky, strach z Vortexu, operace pochybnými řezníky střeženými hlavněmi ...... proč jsem jen neumřel???

Zóna již tradičně velmi atmosférická, detektory ji posunuly o úroveň výše. Aréna byla příjemné zpestření.

Děkuji orgům a také ostatním členům smečky za vychytanou akci, kterou si napřesrok nenechám ujít.

Díky, v drsné Zóně bylo příjemně. Ještě jednou děkuji.

Str Júl 06, 2011 9:02 pm
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Můj pohled asi moc brát nejde - přece jen zpoza barovýho pultu to vypadá skoro jednotvárně. Ale hráči byli naprosto úžasný. A hlavně - bylo na nich vidět, že si to evidentně užívají. Opravdu nádherná atmosféra.
A že pršelo? To vůbec nevadilo, nebylo tý vody tolik a zas na druhou stranu - to snad do Zóny patří skoro víc než slunce a modrá obloha. Takže i Zonální metaversum nám projevilo svou přízeň.
Takže díky za to všem.
Snad někdy napíšu ještě něco obšírnějšího. A nezbejvá než souhlasit s Carrym - holý fakta jsou k ničemu, historky a zážitky to dělaj takový jaký to bylo.
Stačí jen heslo a už se to valí: - Čumabus - Kde je Čárlí? - Seber si svý růžový slony a vypadni - Podejte mi rektální lopatu - a milion další věcí a situací.
Eště jednou díky všem a byli ste super.

Str Júl 06, 2011 9:22 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 156 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia