• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 1:32 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 297 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší
 Rsa Viper's Real Zone Mod 5.x 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Rsa Viper's Real Zone Mod 2
Pozrem ho hneď ako sa vrátim do Baru... :wink:

Pia Máj 25, 2012 3:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
To Axis: Po monstru, bych ti ale doporucoval setrit na vojensky exoskeleton. v nem se opravdu citim bezpecne a dokonce pokud nedostanes kulkou do hlavy tak celkem neco vydrzis, ale nejde v nem sprintovat... coz mne nevadi, pac ja z boje neutikam. :)

Jinak Vipere, tak co jak to vypada s implementaci novych lokaci a vubec s novou verzi modu? Verim, ze to je pekna makacka. Nemyslim tim tam dostat ten obsah, ale vychytavani bugu. Kazdopadne drzim palce at se dilo vydari at uz vyjde kdykoli. Protoze tady ma cenu cekat. :)

Pia Máj 25, 2012 10:42 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Vojenský exoskeleton hovoríš? Barman ho zatiaľ v ponuke nemá. :evil: Momentálne mám na sebe Žoldácky a tou kovovou sieťkou či s čím. :D Tak, pozrem niečo. Každopádne díky za tipy. :wink: A v Bare od jedného stalkera (tuším Bróm) som zobral misiu Nájdi zbraň Povinnosťáka. Teraz je tá misia iná, totiž ukazuje mi že tá zbraň sa nachádza v Temonom údolí na základni banditov. V popise je napísané že ...bojovali sme v zákope... Lenže tam, kde mi ukazuje že ju mám hľadať žiadny zákop nieje! :? Tak kde teda je tá zbraň? :x Ďakujem za pomoc. :mrgreen:

Sob Máj 26, 2012 6:46 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zapajam moje obrovske parapsychlogicke schopnosti a vestim ze zbran bude.... v podzemi Agropromu :lol:
Nie vazne, toto je naprosto normalne a prave preto je dobre Stalkera (a vlastne kazdu hru) najprv prejst niekolko krat vo vanilke, aby clovek vedel co je normalne a co nie :wink:

Sob Máj 26, 2012 1:03 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díkes, tak idem zobrať znova tú misiu, a pôjdem kuknúť do podzemia Apogromu. :wink:

Sob Máj 26, 2012 1:22 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím, nejde mě stáhnout mód RSA Viper's Real Zone Mod 2. Už to zkouším po páté a stahování se pokaždé po krátké době přeruší. :shock:

Á, abraka dabra a už to jde. :lol:

Ned Máj 27, 2012 10:37 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Akurát som vyšiel z tej laborky v Temnom údolí. :) Poriadne vystresovaný, nervózny a hladný... :P No zachránil ma chlebík a minerálka. :D Potom som si kukol do PDA a tam mi naskočili samí vojaci. :twisted: Pohráme sa... :lol:

Pon Máj 28, 2012 6:49 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Axis:Hrál si to vůbec bez modu? :wink: Pokud ne, tak teď už se k tomu nevracej, neminulo by tě zklamání.

Pon Máj 28, 2012 7:49 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kámo, hral som to bez módov, takzvane som hral "holú hru". :) Vtedy som ešte nevedel že do nej existujú takéto skvelé módy bez ktorých si to neviem teraz predstaviť. :lol: Ale sklamanie ma neminulo. Bez módu sa to vôbec nedá hrať. Tá hra je nepoužiteľná. :evil: Ale našťastie tu máme Datastora a Rsa Vipera. :wink: Tí to všetko zachránili. :D Som im nesmierne vďačný za to, že nám spríjemnili, obohatili a hlavne sťažili túto hru. Originál je proste hrozný. :(

A špeciálne chcem udeliť pochvalu pre Datastora a Rsa Vipera že do modpacku pridali Plechovkovú bombu! :twisted: Je to skvelé. :P

Uto Máj 29, 2012 1:06 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Chci se zeptat. Jak mám nastavit rychlost běhu, chůze a hlavně běhu po zpátku? Na můj vkus je to moc pomálý. A proč si do modu nedal Re-animation mod?

Uto Máj 29, 2012 1:32 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
config\creatures\actor.ltx

Kód:
climb_coef - šplhání
run_coef - běh
sprint_koef - sprint
run_back_coef - běh pozpátku
walk_back_coef - chůze pozpátku

případně ještě parametr walk_accel

Pomalejší chůze má ale svoje kouzlo, nutí zase trochu pozměnit taktiku. Pro použití nebo naopak nepoužití dalších modifikací máme všichni svoje důvody, to se nějak zvlášť rozvádět nemusí.

Uto Máj 29, 2012 2:09 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díky, stějně to nebudu razantně měnit.

Uto Máj 29, 2012 2:18 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdarec, měl bych na tebe takovou malou prosbu. Už nějakou dobu si dělám vlastní mód pro soch. Ale pořád se mi nedaří přidat AI ohledně granátů. Jde jen o ruční granáty rgd a F1. Zatím jsem našel jen tyto soubory. scripta XR GRANADE a XR AI. weapons Granadier. Proto se ptám jestli bys mi stím nepomohl. Úplně stačí napsat které soubory s tím souvisí.
Předem dík a hodně zdaru s tvím módem.

Sob Jún 30, 2012 10:12 am
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Vipere, jak jsi s prací daleko?

Sob Jún 30, 2012 6:17 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
S módem se to má tak, že si dávám od moddingu delší pauzu. Jsou v tom i už dnes tradiční "rýl lajf" problémy (díky tomu nemám náladu/nemohl bych se pořádně soustředit). Hlavní tester má navíc HW problémy a ty jen tak nevyřeší. Můžu doufat, že alespoň jedno z toho se brzo vyřeší a práce na módu tak bude pokračovat.

Ned Júl 01, 2012 2:53 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 297 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť