• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Aug 20, 2019 4:52 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 474 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
 Rsa Viper's Real Zone Mod 4.x 
Autor Správa
Zelenáč

Poslať Re: Rsa Viper's Real Zone Mod
Vipere, jak je na tom prosímtě odolnost exoskeleťáků? Nikde jsem si toho ve změnách nevšiml. Rád bych si tvůj mód zahrál, ale raději se ptám, posledně mi ti terminátoři stačili :-)

Pia Jún 18, 2010 7:20 am
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

"Exo-Stalkeři" maj nižší odolnost, než tomu bylo předtim. Pochopitelně musíš mít i tak dobrou zbraň a ráži munice.

Pia Jún 18, 2010 7:30 am
Zelenáč

No tak s puškovou municí se snad počítá i tak. Pokud toho snesu se stejným oblekem jako oni, tak to bude v pohodě. Hlavně aby byla citlivá hlava, protože bez toho se můžu jít klouzat.

edit: Tak jsem to v úterý rezehrál a je to ještě lepší než ta 4.62 co jsem hrál naposled.
Několik postřehů: Na Smetišti jsem natrefil na grupu banditů, mohlo jich být tak deset. Přesunovali se od Údolí zadem k těm panelům u vrakoviště. Tam jsem je dostal. To obírání mrtvol je zajímavé, někdy mě tím i naštvou, ale jsou to fakt lamy, když jim okolo pochcípá většina kámošů a ani neví odkud to šlo a jejich největší zájem je obrat mrtvoly..... snadné cíle. Když jsem to tam dočišťoval, zbývali asi dva a já se kryl za autobusem přes cestu. No a najdou za mnou slyším natahování závěru zbraně, otočím se a ...... no a ten bandita naštěstí střílel od boku. Něco podobného se mi stalo v Kordonu v tunelu s oblekem pro Šikulu. Čumím do mapy a najednou to vedle mě začne chrochtat a já jsem se rozkoukal dřív.

Sejmul jsem banditu, když po mě chtěl hodit granát a on si ho pustil pod nohy. Pak vyletěl asi šest metrů do vzduchu......

S upilovanou Tozkou jsem zkoušel šipky a byly úplně na nic. Prase jsem s tím na pět metrů netrefil. Za to bandita s neupilovanou Toz66 mě přišpendlil na zábradlí z dobrých dvaceti metrů. Myslím že v to měl broky, ale vybíjel jsem to.

edit: Teď o víkendu jsem viděl věcí :-) Tak třeba jsem hodil banditům v Rostoku k ohni granát F1. Slyším křik uáááá a vidím banditu jak letí vzduchem obloukem, tak dvacet metrů vysoko :-D Hledal jsem jeho tělo kvůli penězům a našel jsem ho tak deset metrů od té haly se silnou radiací tzn. proletěl se asi tak 70 metrů.

Taky by mě zajímalo proč má M1911 tak velkou přesnost, alespoň podle baru. Tuším že Berreta taky výrazně vyčnívá. Žádný důvod krom chyby k tomu ale nevidím.

G36C má vyšší přesnost než XM8. Což se mi nezdá moc logické. Nejde hlavně o délku hlavně? To že Sig550 má větší přesnost než LR300 je jasné. To se nedá říct pořadí G36C, XM8, AUG (od nejpřesnějšího).

Podle popisku Desert Eagle střílí tuto munici: .45ACP normal+hydro a jako bonus .357 magnum :-)

Našel jsem Gordonův Desert Eagle a Black Kite - to samé ale jiný název. Překomorování na 9*39 bych možná ještě pochopil. Ale pro jistotu 7,62*54R ? :-) No proč ne, ale nechápu jak se ty náboje do kulometu vlezou do rukojeti..... A vůbec, neměla by spíš být izraelsko-americká pistole na americkou ráži? Co takhle 30.06 ? Nebo-li 7,62*63 (sorry ale nedalo mi to si nerejpnout).

To spawnování je čím dál zajímavější. V Rostoku na mě a Strašáka vyskočil Snork, vypadalo to jako z oblohy. Protože deseti metrové oblouky nedělá. Nebo v Údolí když jsem vylez z X18. Kosím vojcly ze střechy a mezitím jdu obrat mrtvolu bandity (měl tři rakety do RGP). Najednou zaregistruju pohyb, vypnu invetář, čumím a střílím.... jeden borec od Specnaz si to ke mě šupajdil s namířenou bouchačkou, vzduchem srkz zeď :-D (byl jsem otočen k jeřábu). To jsem radši odběhnul za roh a uložil, no a za chvíli tam byl další a hledal něco na stropě :-) (stál na podlaze).

Abych jen nekritizoval. Je to asi nejleší mód co jsem hrál, včetně DMP.

edit: Nešlo by volitelně vyřadit ukazatel druhu munice? Když už jsem tak hardcore :-) že si vypnu zdraví v HUDu, k čemu mi je druh munice? Vždyť kdybych nevěděl, prostě vlezu do inventáře a zbraň vybiju a sleduju kde se mění počet.

Šlo by udělat klávesovou zkratku na minimapu? Skrýše v podzemí jsou jinak opravdu skrýše.

Pon Jún 21, 2010 8:18 am
Zelenáč

Tentokrát bez editu. Nešlo by zrušit natahování závěru zbraně při vytažení? Co jsem měl v ruce tak to nedělal akorát AK-74. Jinak snad vše ostatní ano. Přece jen vytáhout takhle párkrát pistoli, tak tam za chvíli nemám žádné náboje :-) (kdyby to fungovalo jako ve skutečnosti).

edit: Jo a Pseudoobr není tank! Koupil to ze zadu RPGéčkem a ještě potřeboval 2 zásobníky průbojných nábojů z Ak74 než konečně lehnul. Střílel jsem víceméně do hlavy.

Kruglov se choval fakt divně, tohle jsem ještě nikdy neviděl. Když běží pod tím mostem jak jsou vypalovače, tak má problém se dostat na druhou stranu. Vypadalo to jako by zažehnutí anomálie bral jako útok + plus když jsem ještě kosil na druhém konci zombice, tak to byl úplně mimo. Takže jsem musel počkat než proběhne skrz a pak jít na ně.

Pon Jún 28, 2010 10:32 am
Obrázok užívateľa

Na statistiky zbraní nehledět, fungují divně. U všech zbraní jsem předělával staty zbraní, na co nejrealističtější a hra to pak tak nějak rozvrhne. - Prostě ber zbraně co se ti líbí :)

Hud si vypneš kompletně klávesou - .

U minimapy si nejsem jist, ale hledej v config\ui něco s map ;) (Tim mínusem si ji ale vypneš, i tak)

Spawny ve Stalkerech jsou jedna z nejzáhadnějších věcí...

Natahování závěru u zbraní zrušit nejde. Leda upravit animace a to jde mimo mne.

S tim Kruglovem, to je chyba módu pro obcházení anomálií a to opravit nejde.

Ze seznamu změn: "Je to definitivně poslední vydaná verze!"

-----

Navíc mi nedávno vyhořel počítač, takže i kdybych o pokračování později uvažoval, tak PC je hlavní prvek, bez kterýho by to prostě nešlo.

Str Jún 30, 2010 7:23 am
Zelenáč

Tak to se omlouvám, jsem úplně zapoměl, že jsem to četl. Jinak díky za ten ukazatel druhu munice. Co se týče statů u zbraní. Podle mě se ti to povedlo dost dobře. Protože snad všechno co střílí stejnou munici má stejné poškození. Ty nelogičnosti u přesnosti jsou jen u několika zbraní.

EDIT:
Doporučení pro všechny co to chtějí dohrát. Rozdíl v způsobeném poškození při oblečeném exoskeletonu u hráče a NPC je stále obrovský! Tzn. i s exem od monolitu nesnesu víc než pár ran z kvéru na 5.56x45mm, zatím co oni vydrží klidně celý zásobník do těla a do hlavy tak pět nábojů. Co jsem zkoušel, tak Svoboďáci bez exa toho snesli víc než já s exem od monolitu (80% neprůstřelnosti). Jedinné co je možné proti neprůstřelňákům s úspěchem použít je 9x39mm nebo 7,62x54R , ale v boji další munici těžko seženete. V X19 se mi docela osvědčila Groza, ale stejně jsem musel mířit na hlavu. Do elektrárny je nutné si vzít i Vintorez, protože munice 9x39 hodně klesá.

Nakonec jsem to ale nedohrál. Řekl jsem si, že mě nebaví klesání munice 9x39mm, tak jsem si vzal do Pripjatě Steyr AUG. Nějak bych ty terminátory sundal, jenže když jsem zjistil, že mi to před elektrárnou padá při pokusu o uložení, tak jsem si řek, že na to nemám nervy.

Jo a granát F1 terminátorům nic neudělá. V aréně jsem jich měl 5-6 a stejně jsem ho napotřetí nebyl schopen sundat, pomohli až dvě rány nožem. Pokud jde o RG-5, tak nevím jak na ně funguje, ale granáty do granátometu účinkují úžasně, nebál bych se je použít na skupinku terminátorů - měl by stačit jeden.

Štv Júl 01, 2010 7:34 am
Obrázok užívateľa

Rozhodl jsem se, že budu s módem pokračovat.
Za tu dobu co vyšla poslední vydaná verze módu se objevilo na internetu pár věcí, které bych docela rád do módu přidal.
Krom toho bych i doupravil odolnost NPC.
Zatím musím ale počkat než budu mít nový PC.

-----

Jarda: Log bys sem nepřihodil, když říkáš že ti to padá u elektrárny?

Pon Júl 12, 2010 2:50 pm
Zelenáč

Promiň to mě nenapadlo. Ty sejfy už ale nemám, přepsal jsem je Complete módem. Zkoušel jsem to řešit, myslím že to haprovalo ve skriptech helikoptér. Smazal jsem mu ten soubor co je upravuje a na který to odkazovalo, ale psalo to stejnou chybu akorát obsahovala jiný trojciferný číslo.

Jo a nebylo by možný udělat nějakou volitelnou fíčuru na odstranění toho ukazatele druhu munice? Když zmáčknu mínus na numerický, tak to vyhodí i masku obleku a to nechci.

Pon Júl 12, 2010 4:03 pm
Obrázok užívateľa

Klidně v dalším vydání módu přidám k Hard-Core hudu alternativu co odstraní i ukazatel typu munice.

Ve skriptech pro helikoptéry jsem se nehrabal, možná zase nějaká náhodná blbina ve hře.

Pon Júl 12, 2010 6:33 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 474 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia