• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Júl 16, 2019 3:54 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2798 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 187  Ďalší
 Datastor Modpack: Project 7 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať Re: Datastor Modpack: Project 7
Hned po osvobození Šikuly by Sid měl těch sad prodávat kolem pěti, aspoň co jsem nastavoval v konfigu. Repair kit se pak dá získat i od vojáků a Monolitích členů.

V popisku stálo, že všechny věci co nechce hráč opravit, má schovat do batohu a ve slotu nechat jenom to, co opravit chce (takže schovat i oblek). Je to taková berlička do Pripjati a Sarkofágu, kdyby bylo nejhůř. A vysoká cena je takhle nastavená schválně, stejně jako nižší účinek opravy.

Bigfutus: To zdraví mohlo klesnout kvůli alkoholismu a nebo po použití adrenalinu, samovolně by k němu dojít nemělo. Teda doufám :-). Nižší kapitál u postav jsem taky zvolil záměrně takhle, ale navýšení pak klidně dodělám jako dodatek. Jenom bych rád věděl, kolik zhruba by měli mít (plus by k tomu bylo potřeba začít hrát zase od začátku).

Str Máj 06, 2009 11:06 am
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

datastor píše:
...takže schovat i oblek....

Takže mi je to už jasné, myslel som len na odloženie zbrane a on mi to zožral oblek. Vďaka, nabudúce nebudem taký hlupák.

Str Máj 06, 2009 11:22 am
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny

Ideální peníze by byly, kdyby měli na koupi nějakyho běžnějšího artefaktu, co se válí pod každým šutrem imho.

Str Máj 06, 2009 11:32 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Z môjho hľadiska by bolo logické kritérium, keby mali na kúpu 1, resp. 2 vecí pre danú lokalitu bežne dostupných. Napr. 2 kožené bundy po 399,- ? Alebo 2 x poškodený Kalach po cca 500,- ? I sud po 1200,- ? Artefakty sa ľahšie nesú obchodníkovi a zaberajú menej miesta. Aj iní hráči možno ponímajú blízky predaj ako odľahčenie nesenej váhy.

Str Máj 06, 2009 11:43 am
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny

Takovych jellyfish můžeš najít kvanta jaký neuneseš:) Ja bych to nechal u těch artefaktů, přecejen, logicky, na co by si někdo uprostřed Zóny kupoval dvě potrhaný kožený bundy a nebo zbraň, do které beztak nemá náboje.

Str Máj 06, 2009 12:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

asi to bude hoodne blbí dotaz, ale tenhle pack mohu nahrát na jakou verzi stalkera.
??

předem se omlouvám, pokud to už tady bylo zmíněno

Str Máj 06, 2009 2:00 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Stačilo kliknout na ten odkaz hned v prvním příspěvku... a pak kliknout na další odkaz s hromadou instrukcí

Str Máj 06, 2009 2:05 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Alkoholizmus ma sice napadol, ale som akurat vypil jednu vodku este v Kordone. Doma skusim este raz ist do Agro a naspat a uvidim ci sa to bude opakovat :)
K tej hotovosti, ja stalkerom predavam zbrane a municiu, teraz po Agroprome mam asi 370kg zbrani a streliva, cestou do baru som to s radostou rozpredaval, teraz nemam kde. Ako uvahy nad tym co by mal kto v zone realisticky vykupovat, alebo nie mi pridu o nicom, nakolko ani po mrtvych neostava realisticky ich komplet vybava. Rozmedzie vidim tak od 500-1500, ak by sa vyska dala urcit podla skusenosti, tak by to bolo fajn, nechcem zarabat hned na novacikoch v dedinke.
Inac taka otazka, neda sa nejak spravit aby urcite postavy neodkladali zbrane? Napriklad Bes mi teraz skapal preto, ze tam postaval frajersky s rukami za chrbtom a kym tasil, tak ho zastrelili vojaci.

Str Máj 06, 2009 3:20 pm
Součást Zóny
Součást Zóny

Nevím, mě prostě přijde debilní, že by od tebe měla osoba v exoskeletonu s valem odkupovat 5 makarovů a tři zřízený kožky.

Str Máj 06, 2009 5:36 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Tak mu ich nepredavaj a mas problem vyrieseny, ja narozdiel toho moznost predaja nemam, kedze nemaju peniaze.

Str Máj 06, 2009 5:53 pm
Olegohater

Prosimtě Daty, kde se změnit jak často prší? Docela mi vadí že prší 95% času...

Str Máj 06, 2009 5:56 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bigfutus (a další): Tak dobře, udělám co nejdřív dodatek na větší množství peněz (u nováčků bude suma stejná jako teď), včetně zvýšení výkupních cen artefaktů.

Střelec: V počasí jsem se nijak nevrtal, takže jak ho přenastavit by ti musel říct někdo, kdo se v něm víc vyzná. Pokud se tady někdo najde :-).

Str Máj 06, 2009 6:04 pm
Profil WWW
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Já to řeknu, já to řeknu ! :)

v config\weathers máš soubor weather_dynamic.ltx

A tam jsou různý kombinace toho co se může stát a kdy atd...

Dobu strávenou s překopáním, aby to fungovalo korektně, bych dal tak na měsíc až dva. :wink:

EDIT: Možná i více...

Str Máj 06, 2009 6:10 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

K těm penězům u NPC - mě to takhle přijde zcela v pořádku a nic bych neměnil, ale je těžké vyhovět všem :cry: .
Spíš mě překvapilo, že ostatní stalkeři neprohledávají mrtvé a nesbírají zbraně. Ale jinak jen chválu :twisted:

Str Máj 06, 2009 6:31 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Právě proto tohle budu řešit jenom doplňkem. Kdo bude chtít, stáhne, komu to vyhovuje, nestáhne. Bude to lepší než něco napevno zas zarvávat do balíku a znovu reuploadovat.

To sbírání zbraní možná bude taky v jednom přídavku, nech se překvapit :-).

Str Máj 06, 2009 6:35 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2798 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 187  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia