• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 1:26 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší
 Datastor Modpack 6.0 + patche 
Autor Správa
Součást Zóny
Součást Zóny

Poslať Re: Datastor Modpack 6.0 + patche
Možná blbá otázka, ale bude to fungovat i na Steam verzi Stalkera, kerej ma tušim posledni nebo předposleni patch? Zatím jsem s ostatníma modama většinou neměl problémy, ale ty nebyly česky:)

Pon Apr 20, 2009 3:00 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

No teoreticky by stacilo vymenit a premenovat ltxka Kamazu a Zilu :)

Pon Apr 20, 2009 5:04 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
xxviktor: Záleží na tom, v čem všem (jestli vůbec v něčem) se Steam verze od normální odlišuje. Já bych sázel na osvědčenou metodu Jakákoliv verze + Hispano Patcher = 1.0004 + funkční DMP.

Bigfutus: Můžu zkusit, ale asi tak snadno to fungovat nebude :-)

EDIT: Nefunguje, hra spadne. Bohužel asi bude muset zůstat velká kráva Kamaz :-)

Pon Apr 20, 2009 8:38 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

No podle mě se bude odlišovat hlavně tím, že se ti hned bude snažit nacpat novější patch:) Možná pojede stejně DMP pro Clear Sky i na vyšší verzi. Spíš jsem měl strach ohledně té češtiny. Nevím, jestli ji hra obsahuje. No, uvidíme.

Pon Apr 20, 2009 8:49 pm
Zelenáč

kedy ma vyjst DMP 7.0 ?, momentalne hram sice CS ale ked to dohram, tak by som si zahral aj toto :), a inak co noveho prinesie tento mod oproti sestke ? a este ma zaujima co sa tyka tych ikon v inventari, no mam ati grafiku a mal som s tym problem, sice sa to potom vyriesilo, ale nedalo sa rozlisit normalnu zbran oproti vylepsenej zbrane, ikonka bola rovnaka, bude to tak aj v dalsej verzii ?

Ned Apr 26, 2009 12:49 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Jenom pár připomínek k novým zbraním:

M16A3 - v DMP střílí jen po dávkách, ktežto v reálu může verze A3 střílet plně automaticky (dávkama střílí jen A1, A2 a A4).

XM8 - Proč má sakra míření z Compact Verze? :D Vždyť i úplně základní útočná verze má vestavěnou optiku, a pokud se nemýlím tak v Arsenal modu ta verze je ...

G36 (Vylepšená verze s jinou optikou, respektive jinou částí optiky :D ) - Chybná animace při zamíření, je tam animace jako kdyby chtěl mířít při granátometu, tj. při zamíření natočí zbraň hlavní do vzduchu.

Předem děkuji za opravu, kdybych ještě něco našel tak napíšu ...

EDIT1:
Tak, mám tu další chybu (může být i na mé straně, fakt nevím) a to že když prvně zničím skupinu povinnosti v Armádních skladech (Lebka aspol.) a pak zajdu říct Lukashovi že tam je skupina povinnosti, tak se neoběví dialog o tom že už jsem je zničil a můžu jít na další misi, ale stále je tam dialog o tom že půjdu z Maxem ty povinnosťáky zničit (Max akorát dojde na místo určení, postaví se tam a už s ním nejde mluvit). Nevíte co stím?

Naposledy upravil Malcolm dňa Ned Apr 26, 2009 4:59 pm, celkovo upravené 1

Ned Apr 26, 2009 2:43 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

M16A3 - Chyba opravená, v konfigu chyběl režim na nepřetržitou střelbu.
XM8 - Co bylo v Arsenalu, vzal jsem odtamtud. Verze s pevnou optikou nebyla, jediná další verze byla s kulomet. zásobníkem a tam snad optika taky fixní nebyla.
G36 s kolimátorem - U mě to míření funguje dobře, tak možná byla chyba někde v původních souborech.

Vydání modpacku bude někdy za pár dní (i když to taky opakuju pořád dokola) - dodělal jsem ještě pár věcí, co bych si rád otestoval.

Ned Apr 26, 2009 4:54 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

V mém předešlém postu ještě doplněna jedna chyba ...

Ned Apr 26, 2009 5:00 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Tak to je možná proto, žes už všechny od Povinnosti zničil (pokud jsem to dobře pochopil). Když zajdeš za Lukášem hned a teprv potom doběhneš s Maxem na farmu, kde se o Povinnost postaráš, tak se úkol běžně splní. A já zas zapomenul na to, že díky doděláním komentářů k ogg souborům se panáci konečně začali chovat normálně (povětšinou, pokud zrovna sám A-Life nezahapruje). Díky úpravám v dohlednosti postav navíc nehrozí to, co se mi v minulosti už několikrát stalo - že se nespustila nějaká skriptovaná sekvence (třeba právě útok Maxovy družiny na Povinnost, Petruha s jednotkou pobíhající kolem fabriky a tak podobně).

Ned Apr 26, 2009 5:04 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Při hraní DMP 5.5 jsem je taky zničil předem, a pak rozhovor zněl (vytaženo přímo z DMP6, soubor stable_dialogs_military.xml):
Označený: Viděl jsem skupinu Povinnosti ve farmě kousek od vaší základny. Asi osm chlapů, dobře vybavených.

Lukash: Sakra, ti debilové se prostě neuklidněj! Fajn, tak jim dáme lekci. Hej, stalkere, nechceš nám píchnout? Nebude to zadarmo. Promluv si s Maxem, naším šéfem. Vy dva dáte dohromady bandu a půjdete ty sráče vyčistit.

Označený: Už jsem se o ně postaral.

Lukash: Fakt? Kolik že jich tam bylo?

Označený: Osm chlapů.

Lukash: Ty seš ale rychlovka, stalkere... Ok, tak co, nechtěl bys nám pomoct ještě s něčím? Nerad to přiznávám, ale máme mezi sebou práskače. Jmenuje se Pavlík. Pouští ven cenný informace a to musíme zarazit.

pak už to pokračuje normálně ...
Jenže teď tam mám i po zničení rozhovor původní a tím pádem kvůli té chyby nemůžu pokračovat v úkolech :(

EDIT1:
Tak jsem vyzkoušel úkol splnit normálně (tzn. prvně oznámení Lukashovi a pak až likvidace) a jakmile jsem vyšel z velitelství že se setkám z Maxem tak k mému překvapení tam stál jen Max a jeden další stalker který se ktomu ještě zasek (save/load nepomohl) a šli jsme na povinnost jen já a Max :D Bohužel chyba přetrvává, i po kopletní likvidaci a průzkumu okolí (zda-li někdo nezbyl) se úkol nechce označit jako splněný :(

EDIT2:
Chybu už neřešit, nahrál jsem starší save, kdy jsem byl v Armádních skladech vůbec poprvé (při hraní DMP6) a tady to funguje dobře, nevím proč už mi to dále ve hře nefunguje ...

Ned Apr 26, 2009 5:18 pm
Součást Zóny
Součást Zóny

No, mohl by jsi někam hodit i tu rozpracovanou verzi, právě jsem udělal poslední zkoušku a mám chvilku volno na hraní před státnicema:)

Pon Apr 27, 2009 9:55 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Daty, chtěl bych se jenom zeptat, jestli už sedmička finišuje nebo stále testuješ nové věci?

Ptám se proto že kvůli mého problému se svobodou jsem smazal save, a nevím jestli mám s novou hrou počkat na sedmičku, nebo mám ještě čas hrát šestku :)

Předem díky za odpověď

Uto Apr 28, 2009 5:12 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Rozhodně si počkej, už během pár dní bude balík venku a hrát to pak zas od začátku by byla zbytečnost.

Uto Apr 28, 2009 5:36 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Len nech to s Viperom nevydata zasa v rovnakom case, bude dilema co skor zacat :)

Uto Apr 28, 2009 6:23 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Však konkurence musí být :D

Uto Apr 28, 2009 6:29 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia